Disturbed, Walk off the Earth nebo Festival deziluze

Publikováno 24.06.2019
Poslední červnový týden je tu a s ním opět i pěkná řádka akcí. V pondělí zahraje americká kapela Disturbed, zatímco ve čtvrtek se můžeme ve Fóru Karlín těšit na legendární Walk off the Eearth. V pátek startuje festival Deziluze, v mezidobí se pak dočkáme letních kin. Neděle bude patřit fitness a cvičení. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 24. 6.

Disturbed

Chicagská čtyřčlená skupina Disturbed navštíví Výstaviště Holešovice. Tato americká kapela má za sebou řadu platinových alb a právem je považováno za špičku současné rockové scény.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 839 Kč

Úterý 25. 6.

Acoustic: Wayne Graham / USA

Skupina bratrů Grahanl z amerického Whitesburgu přijede do Kasárny Karlín.  Koncert je zasvěcený novému albu „Songs Only A Mother Could Love“, které se objevuje pouhých osm měsíců po albu "Joy!", které čtenáři časopisu Rolling Stone zařadili mezi 50 nejlepších alb roku 2018.  

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: ZDARMA

Středa 26. 6.

Letní kino: Bohemian Rhapsody

Snímek Bohemian Rhapsody, hit loňského roku, budou v letním kině promítat v Plechárně. Jedná se o snímek věnovaný životu legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho, který byl frontamenm skupiny Queen.

 Projekce začíná v 19 hodin.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 27. 6.

Walk off the Earth

Slavná komediální kapela Walk off the Earth ve čtvrtek dorazí do Fóra Karlín. Kanadská skupina, která vznikla v roce 2006, proslula především přepracováním hitu Somebody That I Used to Know, kterou zahráli na jedinou kytaru.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 895 Kč

Pátek 28. 6.

Festival deziluze

Cihelna Brázdim hostí další ročník dvoudenního festivalu Deziluze. V rámci dvou dnů se představí řada hudebních kapel a k vidění bude i několik divadelních vystoupení. 

Akce probíhá až do soboty.

Vstup: 214 Kč

Cid @ Epic

Jeden z nejdomodernějších pražských klubů Epic navštíví v pátek večer americký DJ CID. Příznivci se již tradičně mohou těšit na velkou taneční párty až do ranních hodin.

Akce začíná ve 22 hodin.

Vstup: 290 Kč

Sobota 29. 6.

Letní kino: Prokletý ostrov

Kasárna Karlín pokračuje s projekcí osvědčených snímků ve svém letním kině. Na sobotním programu je film Prokletý ostrov režiséra Martin Scorsesho. V hlavní roli zazářil Leonardo Di Caprio.

Projekce začíná ve 21:30.

Vstup: 80 Kč

Neděle 30. 6. 

FitFab Day ve Žlutých lázních

Nedělní dopoledne a odpoledne ve Žlutých lázních bude patřit především ženám, kterým budou přecvičovat profesionální lektorky. Těšit se můžete na jógu s živou hudbou či semináře o zdravé stravě.

Akce začíná v 10 hodin.

Vstup: 50 Kč