Sto zvířat, Festival vědy nebo Burgerfest

Publikováno 02.09.2019
Děti míří poprvé do školy a proto i náš týdenní přehled nejzajímavějších akcí v Praze bude částečně věnován programu pro nejmladší. V pondělí vystoupí s hity pro děti i dospělé skupina Sto zvířat. Ve středu startuje Festival vědy a ve čtvrtek zamíří do Meetfactory američtí Zebrahed. O víkendu nás čeká Burgerfest nebo začátek festivalu Dvořákova Praha. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 2. 9.

Sto zvířat u Vystřelenýho voka

Žižkovský bar u Vystřelenýho voka hostí koncert oblíbené ska kapely Sto zvířat. Ta má ve svém repertoáru hity pro dospělé i ty nejmenší, takže ideální program po prvním školním dni!

Akce začíná v 18.:30

Vstup: ZDARMA

Úterý 3, 9,

Letní kino - Fotograf

Kino ve Žlutých lázních má na programu projekco úspěšného českého snímku Fotograf. Ten je  volně inspirovaný osudy fotografa Saudka.

Akce začíná ve 21 hodin.

Vstup: 50 Kč

Středa 4. 9.

Festival vědy 

Dům dětí a mládeže v Praze organizuje velký Festival vědy. Na místě bude k dispozici řada pokusů, workshopů i přednášek. Letošní ročník má téma věda v profesích.

Akce začíná 8:30.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 5. 9.

Zebrahead

Kalifornská partička Zebrahead se vrací do Prahy po dlouhých devíti letech a fanoušci v MeetFactory se mají na co těšit. Kromě představení nových písní jsou na programu i hity starší.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: 484 Kč

Pátek 6. 9.

Vyšehrátky

Událost věnpovaná všem hravým dětem opět míří do Královské akropole na Vyšehradě. K dispozici bude kromě her i bohatý doprovodný program.

Festival probíhá od pátečního dopoledne až do 13. září.

Vstup: 80 Kč

Sobota 7. 9.

Burgerfest 2019

Další ročník oblíbeného gastronomického festival míří na Výstaviště Holešovice. Kromě nejrůznějších variant oblíbeného sendviče nebude chybět samozřejmě ani dobré pití a doprovodný program.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: 100 Kč

Neděle 8. 9.

Dvořákova Praha

Stejně jako každý rok, i letos se příznivci vážné hudby dočkají festivalu věnovanému českému velikánovi Antonínu Dvořákovi. Diváci se mohou těšit na sólová vystoupení hvězd, jakými jsou Ivo Pogorelich, Nicola Benedetti či Gil Shaham.

Festival probíhá od 8. do 23. září v Rudolfinu.

Vstup: dle ceníku