David Garrett, Festival izraelského filmu nebo Sandra

Publikováno 30.09.2019
Začátek října přináší čerstvou várku zajímavých kulturních akcí. V úterý zahraje v O2 areně houslista David Garrett, zatímco od středy probíhá na Andělu Oktoberfest. V Kině Pilotů se odehraje Festival izraelského filmu a v pátek zazpívá v Paláci Lucerna Sandra. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 30. září

The Loser(s)

Premiéra představení nového cirkusu se odehraje v Divadle Na Fidlovačce. Představení má být reflexí života ve zrychlené společnosti a ztráty soukromí.

Pčedstavení začíná v 19 hodin.

Vstup: 390 Kč

Úterý 1. října

Davida Garrett

Světoznámý houslista David Garrett představí v O2 areně vůbec poprvé svůj sólový projekt Unlimited. Muzikant proslul mimo jiné předělávkami popových hitů či spoluprácí s předními hudebníky.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: od 1490 Kč

Středa 2. října

Oktoberfest na Andělu

Druhý ročník pivního festivalu Oktoberfest se odehraje na pěší zóně Andělu. Kromě klasické svrchně kvašeného pšeničeného piva se můžete těšit i n a řadu dalších druhů. vybrané masové i jiné speciality a bohatý doprovodný program.

Akce probhíá během středy a čtvrtka do 20 hodin.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 3. října

Festival izraelského filmu Kolnoa

Kino Pilotů pořádá třetí ročník Festivalu izraelského filmu. Diváci se mohou těšit na 14 celovečerních filmů a pět bloků projekcí studentských filmů.

Festival probíhá až do 6. října.

Vstup: 90 Kč/projekce

Pátek 4. října

Sandra 

Německá popová ikona Sandra dorazí Paláce Lucerna. Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček 80. let zavítá do Česka již potřetí a v rámci večera představí největší hity své dlouhé kariéry.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 990 Kč

Sobota 5. října

World Cup and World Championship

Ve sportovní hale Královka se uskuteční Mistrovství světa a Světový pohár v akrobatickém rokenrollu. 

Akce probíhá od 10 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 6. října

Jah9

Mladá jamajská zpěvačka vystupující pod pseudonymem Jah9 přijede do Prahy, potažmo Lucerna Music Baru, poprvé. Patří mezi největší naděje nastupující reggae generace.

Koncert začíná ve 21 hodin.

Vstup: od 478 Kč