Palm Off Fest, Divokej Bill nebo The Rasmus

Publikováno 21.10.2019
Říjen se pomalu chýlí ke konci a s dalším týdnem přichází i náš tradiční přehled nejzajímavějších akcí po celé Praze. Od pondělí do čtvrtka probíhá na Andělu polívková smršť, zatímco v úterý startuje divadelní Palm Off Fest. Ve Středu zahraje v Hard Rock Cafe Divokej Bill a ve čtvrtek v Paláci Lucerna vystoupí finští The Rasmus. V pátek se odehraje na Výstavišti Holešovice hudební večer Darkshire Hall a o víkendu stojí za zmínku halloweenská párty v Cross Clubu. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 21. 10.

Velká polívková smršť na Andělu 

Již devátý ročník velkého Polívkobraní míří do nákupní zóny na Andělu. Kromě toho, že si pochutnáte na skvělých polévkách přispějete i na dobrou věc - vítěžek na neurorehabilitaci pacientů po mrtvici. 

Akce probíhá až do čtvrtka.

Vstup: ZDARMA

Úterý 22. 10.

Palm Off Fest

Mezinárodní setkání středoevropských divadel proběhne opět v Divadle Pod Palmovkou. Kromě toho nejlepšího z lokálních divadel v rámci festivalu proběhnou také semináře s tvůrci či projekce nezajímavějších dokumentů uplynulého roku.

Festival probíhá až do 4. listopadu.

Vstup: od 160 Kč

Středa 23. 10.

Divokej Bill pro Mamma help

Česká rocková skupina Divokej Bill vystoupí v Hard Rock Café v rámci projektu Mamma Help!, která pomáhá pacientkám v prevenci a boji proti rakovině prsu. O program afterparty se postará DJ Petr Dobeš.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 400 Kč

Čtvrtek 24. 10.

The Rasmus

Přední finská rocková skupina The Rasmus se po letech vrací do Prahy, tentokrát zamíří do velkého sálu Paláce Lucerna. Kapela v rámci večera představí největší hity, mezi které patří například skladba Guilty.

Koncert začíná v 18:30.

Vstup: 990 Kč

Pátek 25. 10.

Darkshire Hall

Speciální večer Darkshire Hall se odehraje v Křížikově hale E na Výstavišti Holešovice. Program kombinuje elektronickou hudbu se světelnou show. V rámci akce se představí hudebníci z celého světa.

Akce začíná ve 21 hodin.

Vstup: 450 Kč

 Sobota 26. 10.

Halloween 

Halloween se nezadržitelně blíží a Cross Club si připravil výjímečnou párty, zaměřenou právě na svátek zemřelých. Kromě tradičních i netradičních kostýmů na Vás čeká bohatý doprovodný program a samozřejěm kvalitní hudební produkce.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: 100 Kč s kostýmem/ 150 Kč bez kostýmu

Neděle 26. 10.

Sinkane

Americká hudební skupina Sinkane vystoupí ve Futurum Music Baru. Kapela je složená ze členů pocházejích ze všech koutů světa a na její hudbě je to znát, mísí v sobě řadu hudebních stylů včetně reggae či ska.

Akce začíná ve 21 hodin.

Vstup: 390 Kč