Crazy Horse Tour, Sarah Brightman nebo The Lumineers

Publikováno 04.11.2019
V Praze nás opět čeká pěkná řádka zajímavých akcí. V úterý začíná v Divadle Hybernia Crazy Horse Tour, zatímco ve čtvrtek ve Fóru Karlín zazpívá Pavel Calta. V pátek zavítá do holešovické Tipsport Areny britská sopranistka Sarah Brighton. Rodiny s dětmi pak ocení LEGO víkend v Letnaněch a týdenní program uzavře koncert amerických The Lumineers. In, opět se máme na co těšit...

Pondělí 4. 11.

Poklad mahárádži

Výstava ve Valdštejnské jízdárně 250 rozmanitých exponátů indické kultury. Patří mezi ně kresby, sochy, šperky či zbraně z období od 17. do 20. století. 

Poklad mahárádží je otevřen od úterý do neděle.

Vstup: 220 Kč

Úterý 5. 11,

Crazy Horse Tour Prague 2019

Slavný francouzský kabaret Crazy Horse poprvé za 65 let své existence konečně míří i do Prahy - konkrétně do Divadla Hybernia.  Na diváky čekají dechberocí varietní a kabaretní čísla s elegancí Paříže.

Představení jsou v plán až do soboty.

Vstup: od 1390 Kč

Středa 6. 11.

Sláva amatérské fotografie

Výstava v Národním technickém muzeu mapuje historii české amatérské fotografie od vzniku její organizace v roce 1889 až po rozpuštění roku 1955. Kromě historických fotoaparátů jsou součástí expozice i fotografie několika autorů.

Výstava probíhá až do 26. dubna 2020.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 7. 11.

Pavel Callta

Zpěvák a autor řady hitů přijede ukázat svůj um do Fóra Karlín. V rámci večera tak zazní populární písničky jako jsou Zrzka, Terapeut nebo Píšem si svůj sen.

Akce začíná v 19:30.

Vstup: 450 Kč

Pátek 8. 11.

Sarah Brightman

Britka Sarah Brightman je právem považováno za nejlepší ženský soprán světa. Tato půvabná dáma v Praze představí svou novou desku Hymn!.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 1090 Kč

Sobota 9. 11.

Lego víkend

Obchodní centrum Letńany ve svých útrobách bude hostit největší letošní výstavu LEGO. Na místě bude řada modelů včetně světově unikátní busty Marge a Homera Simpsonových. Pro děti je připravena i řada zábavných soutěží.

Akce probíhá až od neděle.

Vstup: ZDARMA

Fink

Britský hudebník Fin Greenall alias Fink se opět vrací do pražského Roxy. Jako doprovod mu zahraje švýcarská písničkářka Sophie Hunger.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 550 Kč

Neděle 10. 11.

The Lumineers

Americká folk-rocková partička The Lumineers míří do Fóra Karlín aby představila svou novou desku III. Skupina v minulosti proslula ústřední písní k filmu Hunger Games a dočkala se také řady prestižních cen či nominací na ně.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 990 Kč