Firemní večírky v Plzeňském Prazdroji

Publikováno 05.09.2020
Pokud hledáte netradiční místo pro vaši firemní akci, tak je pro vás pivovar Plzeňský Prazdroj to pravé. Vaří totiž nejen výborné pivo, ale i jedinečné akce!

KONFEREČNÍ CENTRUM SECESE
Pro formální setkání můžete využít reprezentační sály v centru Secese. Prostory s neopakovatelnou atmosférou si zachovaly svou osobitost, ale zároveň splňují náročné požadavky na moderní společenské a konferenční centrum. Reprezentační prostory zahrnují 5 sálů a Zahradní pavilon Formanka.

POSEZENÍ NA ŠALANDĚ
Pro opravdové milovníky piva doporučujeme rezervaci šalandy v pivovarských sklepích, kde ochutnáte jedinečné nefiltrované a nepasterizované pivo načepované přímo z ležáckého sudu. Šalanda je příjemným únikem od všední reality, jelikož ve zdejších sklepích se ztratíte ze signálu a zapomenete na čas.

PÁRTY V PIVOVARU GAMBRINUS
Večírek s partnery či spolupracovníky můžete uspořádat také přímo v srdci pivovaru a to na Gambrinus varně. Tam se o vás budou starat chlapi, kteří vaření piva a péči o něj věnovali mnoho let svého života. Dozvíte se vše o pivech Gambrinus, naučíte se sami načepovat různé způsoby a užijete si posezení v historické Varně 1869 s občerstvením a vynikajícími pivy Gambrinus přímo od našich sládků.

ŠKOLA ČEPOVÁNÍ PIVA PILSNER URQUELL
S kolegy si jistě užijete i zážitkový program Škola čepování piva Pilsner Urquell! Pod vedením mistra výčepního si osvojíte zásady tohoto řemesla, naučíte se správně čepovat a zjistíte, co se skrývá pod názvy jako „hladinka“, „šnyt“ či “mlíko“.

PILSNER LIGHTHOUSE
Moderní prostor Pilsner Lighthouse, který je vybavený technologií AV media, zázemím v podobě kuchyňky, předsálím s výčepem, dvěma zasedacími místnostmi, které jsou vhodné pro AB testování a variabilní konferenční místnost.

Pokud chystáte večírek pro stovky lidí, bude pro vás nejlepší rezervace celého Návštěvnického centra.

PLZEŇSKÝ PRAZDROJ
Tel.: +420 735 189 019
Michaela.Berkovcova@asahibeer.cz
www.prazdrojvisit.cz