Máte doma odpad ze zásilek z e-shopů? Zkuste rychlou zero waste dopravu „Domů bez obalů“

Publikováno 12.11.2020
Co si budeme povídat, dnešní podivná doba příliš neprospívá životnímu prostředí. Nárůstem online nákupů, vzrostlo i množství obalového i výplňového materiálu. Krabice, plasty atd. Je skvělé, že i přesto se stále najdou firmy, které se snaží o lepší životní prostředí a přicházejí s novými ekologickými řešeními.

E-shop se zdravými potravinami, přírodní kosmetikou a ekologickými produkty NuSpring.cz, přišel s novou zerowaste dopravou po Praze. Produkty rozváží v taškách nebo krabicích, ze kterých si však máte možnost zboží okamžitě vyndat a tašku či krabici vrátit kurýrovi. Ten je zaveze zpět do skladu, kde se využijí k dalšímu použití. Případně je možné obaly vrátit při dalším nákupu.

NuSpring si také rád převezme krabice a výplňový materiál od jiných dodavatelů k dalšímu využití. Použité obaly, tak nemusí končit v popelnicích. Takto jim můžete vdechnout nový život. Pakliže vám životní prostředí není lhostejné, zkuste se zamyslet nad tím, zda není lepší nakupovat zboží tam, kde se při balení produkuje, co nejméně odpadu.

Pokud máte doma krabic a výplňového materiálu větší množství, můžete ho zavést přímo do jejich skladu v Praze 8 v Dolních Chabrech, kde si můžete být jistí, že v popelnici jistě neskončí.

Kromě toho, že je nová doprava od NuSpring.cz „Domů bez obalů“ zerowaste, tedy tzv. bez odpadu, je navíc bleskově rychlá. Když si objednáte nákup do 11:00, do 16:00 ho máte ten samý den doma. Nebo si sami zvolíte jiný den a čas doručení.

Říkáte si, že to zní až příliš idylicky, takže přemýšlíte, jakou asi v NuSpringu za tuto službu nastavili cenu? Budete mile překvapeni. Cena je stejná nebo spíše nižší než u běžných kurýrních služeb, a to 80 Kč. Při nákupu nad 1250 Kč navíc tuto dopravu máte zcela zdarma. A teď už se stačí jen zamyslet, zda vám doma nechybí něco z eko drogerie, potravin nebo přírodní kosmetiky.