Find&Win: Najdi láhev plnou peněz!

Publikováno 26.02.2021
Sobota se blíží, tak co takhle vyrazit za pokladem? Nová městská hra Find and Win je skvělou možností na příjemnou zábavu. Každou sobotu je na tajném místě ukryta láhev plná peněz... Najdete ji podle indicií třeba zrovna vy?

Hledání pokladu každou sobotu

Find and Win je nová městská hra, která startuje vždy v sobotu. Na neznámém místě v Praze je ukryt poklad - značková láhev s pěknou sumou uvnitř.

Ale jak hra vlastně funguje? Každý účastník obdrží tři nápovědy, které naznačují, kde se ono tajné místo nachází. Všechny otázky hry se týkají historie Prahy, slavných osobností nebo významných událostí spjatých s naší stověžatou matičkou. Kdo jako první uhodne, o co jde, a kdo se jako první dostane na tajné místo, získává pořádný balík peněz. Nečekejte však, že uvidíte všechny tři nápovědy najednou. Každá nová nápověda je viditelná až hodinu po předchozí. První dvě jsou zdarma, třetí si můžete koupit za 99 korun.

Pokud máte dostatek důvtipu a aktivity, máte skvělou šanci najít cenu jako první. Na tajném místě se čeká na první tři výherce. První získá hlavní cenu, druhý a třetí hráč obdrží ceny od sponzorů soutěže.

Strategie klíčem k úspěchu

Jakým způsobem budete soutěžit je pouze na vás. Sami si tak rozhodnete, jaká strategie vás dovede k úspěchu. Můžete sedět doma a čekat na nové nápovědy... Vyrazit do ulic hledat však můžete i hned po první otázce. Kreativitě se meze nekladou.

V této soutěži mají především důvtipní a proaktivní ty nejvyšší šance na výhru.

Tak co, není to snad ta nejlepší možná varianta, jak strávit sobotu? Pojdmě společně hledat poklad!

Kompletní informace o pravidlech soutěže a registraci naleznete ZDE.

Kontakt

www.findandwin.cz

https://www.facebook.com/findandwin.cz/

https://instagram.com/findandwin.cz

OSVČ A.Meshcheryakova IČ 06127258

Heleny Malířové 401/12 16900, Praha

info@findandwin.cz

+420 777 212 375