Jídlo budoucnosti? To je Intelligent FOOD!

Publikováno 02.03.2021
V této uspěchané době je běžné šetřit čas. Každý z nás se snaží vše co nejvíce zjednodušit a zrychlit. To platí i pro stravování a pro nápoje sloužící jako plnohodnotná náhrada jídla. Nemusíte nic zdlouhavě připravovat, chystat si krabičky a sestavovat jídelníčky. Stačí jen zalít vodou a hotovo. Už jste to zkusili?

Asi se nebudeme rozepisovat, co je inteligentní jídlo... Nicméně vytvořit chutné a vyvážené jídlo z opravdu skvělých ingrediencí není lehké. To moc dobře u IF ví a je potřeba jídlo budoucnosti odzkoušet, abyste zjistili, co skutečně je Intelligent Food! Cítit se skvěle, plný elánu, aktivně žít a především se zdravě stravovat a šetřit čas... A co nám k tomu řekli?

Pro začátek nám přibližte, co obecně je jídlo budoucnosti?
Jednoduše jídlo, které je zdravé a přínosné pro naše tělo a zároveň hotové vždy do 1 minuty. Nová metoda stravování, která je rychlá a bez zdlouhavé přípravy. Jídlo budoucnosti je zároveň kvalitní a zdravé. Jednoduše revoluce ve stravování.

Co vedlo za vznikem Intelligent Food?
Tím, jak se vyvíjí náš potravinový systém a prodávají se lidem potraviny se stále horší kvalitou. Je třeba zakročit. Je potřeba změnit k lepšímu oblast stravování a kvalitu jídla. Tohle je revoluce ve stravování. Sami se podíveje na naše produkty na e-shopu.

Čeho si přejete dosáhnout?
dnešní době je to v potravinářství šílené. To, co všechno je k dispozici, je  neúnosné a bohužel většinou i v čím dál tím horší kvalitě. Lidi by museli studovat zdravou výživu každý den, aby věděli přesně, co si mají kupovat a co jíst. Hlavně proto, aby to pro jejich tělo bylo výživné, kvalitní a zároveň, aby neutratili polovinu výplaty hned u prvního nákupu. Naší vizí je poskynout lidem inteligentní řešení. Především takové řešení bez zbytečného čtení etiket na každém výrobku v supermarketu. U nás budou vždy vědět, že když sáhnou po Intelligent Food, tak udělají tu nejlepší volbu. Především ve složení a v surovinách, a také hlavně pro jejich tělo a v neposlední řadě pro svoji peněženku. Navíc budeme lidi vzdělávat jednoduchou formou, aby věděli, na co si třeba dávatjídle pozor a co mohou jíst. Navíc jim posíláme také tipy, jak si připravit kvalitní jídlo z jednoduchých a zdravých ingrediencí a to všechno, aby stihli vždy do 5 minut.

Pro koho je vlastně IF vhodné a kdo jsou vaši současní zákazníci?
Inteligentní jídlo je vhodné pro všechny lidi, kteří chtějí ušetřit čas přípravou jídla, nakupováním a zároveň mít kdykoliv po ruce to inteligentní řešení do každé situace s pocitem, že se stravují pravidelně, zdravě a za přijatelnou cenu.

Řeší stravování IF aktuální životní styl?
Pokud je aktuální životní styl, že každý spěchá a neumí si vychutnat jídlo, někdy i půl dne nejedí. Lidé ráno nestíhají snídaně. A nebo by jen ušetřili čas přípravou jídla či nákupem a věnovali věcem, které jsou pro ně milejší. Třeba své rodině nebo své práci, koníčkům apod...
 
Myslíte si, že tato forma stravování je určena i pro sportovce?
Jako doplněk stravy to určitě vhodné je. Jako doplněk bílkovin taky... je to fajn před tréninkem ale i po. Jídlo je lehké a rychle stravitelné a zároveň dodá energii na dlouhou dobu.
 

Mohu s IF kompletně nahradit pevnou stravu?
IF je navržený tak, aby pokrylo kompletní stravu a jsme si jistý tím, že v některých případech stravování lidí by to bylo i vykoupený ke zdraví a lepšímu životu. Ale nejsme osobně zastánci toho, aby se jedlo pouze IF a nic jiného. Naše produkty nahrazuje jídlo ve všech možných situacích v životě. Je super na snídani, skvělé na svačinu, ideální do ruky, před sportem a když někam jedeme a nevíte, kdy se dostanete k jídlu... ale preferujeme i třeba jedno teplé jídlo za den nebo zeleninu, která by v našem jídelníčku aspoň jednou denně neměla chybět.

Jaké benefity nabízí IF oproti tuzemské konkurenci?
porovnání s konkurencí je to jednoduše to nejlepší na trhu. V porovnání kvalita/složení/cena a toho se budeme držet.. jednoduše inteligentní volba.
 
 
info@intelligentfood.cz