Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. května 2022, svátek má Vladimír
Zelčínské Léto se blíží

Zelčínské Léto se blíží

ZELČÍNSKÉ LÉTO – to je období plné zábavy mezi zvířátky, sportovního vyžití, pohody a kultury – a to vše na čerstvém vzduchu v areálu Zelčínského Zooparku.

Rybičky 48 - 3,6,2022
V rámci Zelčínského léta Vám přinášíme první koncert již začátkem června.  Legendární Rybičky 48 u nás vystoupí už 3.6.2022 od 20:30.  Těšit se můžete na úžasnou rockovou atmosféru, ohňovou show, doprovodný program, občerstvení a další zábavu.  Předkapela: Walkmanz

Zelčínský FESTIVAL  Začátkem července bude v Zelčíně živo!  Na 9.7.2022 jsme pro Vás připravili celodenní hudební festival.   Na své si přijdou velcí i malí pařmeni. Velká scéna je věnována velkým jménům české hudební scény, malá scéna zase potěší malé návštěvníky.  Přijďte zahájit prázdniny do Zelčína!

Posledním koncertem Zelčínského léta bude Pokáč.  Zábavný písničkář pro Vás vystoupí 20.8.2022. Těšit se můžete na humorné písně, doprovodný program, občerstvení a další zábavu. Předkapela: Láska

Přijďte si užít den v kontaktním zooparku, zúčastněte se komentovaného krmeni, v rámci něhož si můžete pohladit například klokany nebo nakrmit emu hnědé. Vyzkoušejte si naše foto-výzvy a vyhrajte skvělé ceny. Uspořádejte dětskou (nebo klidně dospěláckou) oslavu přímo mezi zvířaty, půjčte si raft nebo koloběžku a prozkoumejte krásné okolí Mělníka nebo si přijeďte k nám zakempovat, udělejte si táborák, opečte buřta a pokochejte se okolní přírodou. A abyste si od nás odnesli také pořádný kulturní zážitek připravili jsme hned 3 velké hudební akce, které Zelčínské léto doprovodí.

Vyberte si z nabídky letních koncertů nebo rovnou doražte na všechny - k dostání je i zvýhodněný balíček.

www.zoozelcin.cz

960x0-0-e65a56bb-plakat-zelcinske-leto-1.jpeg

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb jaro je tady

Jaro je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.

Festival Beats for Love odhaluje nejsilnější line-up v historii!

Pořadatelé největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love zveřejnili nejsilnější line-up ve své historii. V rámci letošního ročník, který proběhne 1. - 4. července 2022  v industriální oblasti Dolních Vítkovic, vystoupí více než 90 zahraničních umělců! K obrovským jménům elektronické scény, mezi nimiž nechybí Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Vini Vici, Timmy Trumpet, Alle Farben, Andy C, Dope D.O.D, Sub Focus nebo Modestep Live, přibyla více než padesátka zvučných jmen z celého světa a všech odnoží taneční hudby!
Reklama
reklama

SÁZAVAFEST: interpreti ze zahraničí i české scény

SÁZAVAFEST je multikulturní a multižánrový hudební festival konající již po několikáté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. 22. ročník se uskuteční v termínu 21. - 23. 7. 2022.

Michal Kacetl: Vyrábíme vína respektující přírodu

Přírodní přístup k vínu, šetrná výroba i pěstování. To jsou hesla vinařství Kacetl, které leží v obci Mackovice na Znojemsku. „Snažíme se vínu moc nevstupovat do cesty a s každým vínem pracujeme individuálně. Pracujeme na minimalizaci síření a minimalizaci pohybů s vínem během jeho zrání,“ prozrazuje majitel Michal Kacetl.

Spa Hotel IRIS: krásná dovolená v centru Karlových Varů

Karlovy Vary se můžou pochlubit dalším krásným, nedávno zrekonstruovaným wellness hotelem se širokým spektrem vyžití a perfektní polohou. Spa Hotel IRIS **** najdete v blízkosti nádherných Dvořákových sadů, oblíbené Mlýnské kolonády, slavného pramene Vřídlo (600 m) a majestátního kostela sv. Petra a Pavla.