Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. května 2023, svátek má Vilém
Zelčínské Léto se blíží

Zelčínské Léto se blíží

ZELČÍNSKÉ LÉTO – to je období plné zábavy mezi zvířátky, sportovního vyžití, pohody a kultury – a to vše na čerstvém vzduchu v areálu Zelčínského Zooparku.

Rybičky 48 - 3,6,2022
V rámci Zelčínského léta Vám přinášíme první koncert již začátkem června.  Legendární Rybičky 48 u nás vystoupí už 3.6.2022 od 20:30.  Těšit se můžete na úžasnou rockovou atmosféru, ohňovou show, doprovodný program, občerstvení a další zábavu.  Předkapela: Walkmanz

Zelčínský FESTIVAL  Začátkem července bude v Zelčíně živo!  Na 9.7.2022 jsme pro Vás připravili celodenní hudební festival.   Na své si přijdou velcí i malí pařmeni. Velká scéna je věnována velkým jménům české hudební scény, malá scéna zase potěší malé návštěvníky.  Přijďte zahájit prázdniny do Zelčína!

Posledním koncertem Zelčínského léta bude Pokáč.  Zábavný písničkář pro Vás vystoupí 20.8.2022. Těšit se můžete na humorné písně, doprovodný program, občerstvení a další zábavu. Předkapela: Láska

Přijďte si užít den v kontaktním zooparku, zúčastněte se komentovaného krmeni, v rámci něhož si můžete pohladit například klokany nebo nakrmit emu hnědé. Vyzkoušejte si naše foto-výzvy a vyhrajte skvělé ceny. Uspořádejte dětskou (nebo klidně dospěláckou) oslavu přímo mezi zvířaty, půjčte si raft nebo koloběžku a prozkoumejte krásné okolí Mělníka nebo si přijeďte k nám zakempovat, udělejte si táborák, opečte buřta a pokochejte se okolní přírodou. A abyste si od nás odnesli také pořádný kulturní zážitek připravili jsme hned 3 velké hudební akce, které Zelčínské léto doprovodí.

Vyberte si z nabídky letních koncertů nebo rovnou doražte na všechny - k dostání je i zvýhodněný balíček.

www.zoozelcin.cz

960x0-0-e65a56bb-plakat-zelcinske-leto-1.jpeg

ČTĚTE DÁLE

Top festivaly aneb léto v plném proudu

Prázdniny se pomalu blíží a to znamená dvě věci - divadla zavřou své brány a naopak se naplno rozjedou všemožné festivaly.

Turiec - region přírody, turistiky a zdraví

Po mnoho staletí příroda, nejprve sama později společně s člověkem, utvářela, formovala a přetvářela krajinu, až z ní vznikl jeden z nejkrásnějších koutů Slovenska - Turiec. Pojďte s námi objevovat krásy tohoto kraje!
Reklama
reklama

Prague Armory: zábava, co má náboj

Moderní střelnice v Praze s nejširší nabídkou nejrůznějších zbraní a zaměřením na dokonalej zážitek i pro střelce bez zbrojního průkazu? Přesně to vám nabídne Prague Armory ve Vysočanech.

Bratislava region: Pojeďte s námi na dovolenou

Řekněme si, kdo by nechtěl mít dovolenou každý den? Odpočívat na pláži a vejít do svěží vody, kdy se mu jen zachce. Jíst kvalitní jídlo ak tomu pít vychlazený drink, nebo poznat zda zažít něco nového a nepoznaného. Romantické procházky bratislavským Starým Městem, kterému dala nesmazatelnou pečeť Marie Terezie. Bohatý kulturní program, kulinářské zážitky či degustace vynikajících malokarpatských vín. Je to místo nekonečných možností pro letní aktivity. V all inclusive destinaci, kde je vše jen na skok, objevíte vše, co k létu patří.

Těšínské Slezsko – pestrá mozaika turistických cílů

Láká vás východ Česka? Beskydy, horalé? Chcete poznat krajinu kolem Šikmého kostela? Nejvýchodnější cíp České republiky nabízí nespočet zajímavých míst a zážitků. Ať se tam vydáte jako turisté, cykloturisté nebo za poznáním, nebudete litovat.