Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
26. října 2021, svátek má Erik

Delonghi zve na kávu na Signal Festivalu

Místo:
Výstaviště Praha
Datum:
14.10.2021 - 17.10.2021
Cena:
Web:
De'Longhi. Váš Perfetto společník při nočních toulkách Prahou.
Inovace, setkávání a emoce. To jsou hodnoty, na kterých si Signal Festival staví, podobně jako značka De'Longhi. Kdykoli si chcete vychutnat to nejlepší kávové aroma, můžete tak s našimi kávovary učinit v pohodlí domova. Právě proto jsme hrdí na to, že vás letošní akcí můžeme také provázet. Naší misí bude poskytnout hostům útulný "chill out" koutek. Zde se můžete v průběhu festivalu zastavit na voňavý šálek kávy zdarma, oddychnout si a načerpat síly na cestě mezi jednotlivými instalacemi. Naše plnoautomatické kávovary se postarají o přípravu dokonalého šálku italského espressa nebo mnoha dalších kávových nápojů dle vaší chuti. Patentovaný LatteCrema systému zajistí lahodné cappuccino s krémovou mléčnou pěnou připravené v optimální teplotě. Krom výborné kávy na vás bude čekat také příjemná atmosféra a příležitost k setkání a popovídání si s našimi reprezentanty.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Pivovar Proud: Pivo, v němž je správná energie

Tento experimentální minipivovar sídlí v Plzni v budově bývalé elektrárny na soutoku řek Mže a Radbuzy. Spojili tedy sílu proudu řeky a energii elektrického proudu, proto Pivovar Proud. Stojí za ním Lenka Straková s Michalem Škodou a ve své práci kladou důraz na kvalitu, experimentování a spolupráci.

Tipy na večírky: Ta nejlepší místa, kde můžete zakončit rok 2021

Dva měsíce jsme (konečně) mohli popíjet s přáteli na zahradních oslavách nebo se jen tak toulat přírodou. Máme tu podzim a s ním je třeba znovu začít pracovat na 100%. Není to nic, co bychom vyloženě vyhledávali, ale vydělávat se musí. Práce ale ještě nutně neznamená, že nebude zábava. Je potřeba ventil a na to jsou ideální firemní večírky.
Reklama
reklama

Svatojánský Dvůr - Vše, co si jen můžete přát

Svatojánský Dvůr je restaurace a hotel v historické budově v klidné části Prahy 8 Střížkov s výbornou dopravní dostupností a soukromým parkováním. S přípravou teambuildingů, firemních a vánočních večírků, máme mnohaleté zkušenosti.

TOMI SUSHI: Japonské speciality u náplavky

Přímo u náplavky na Rašínově nábřeží nově najdete sushi bar nabízející lahodné japonské speciality. Otevření TOMI SUSHI bylo podle majitelů splněním dlouholetého snu. O tom, jak má chutnat správně připravené sushi, jak je složité sehnat v Česku kvalitní a čerstvé mořské ryby či o úskalích spojených s budováním nového podniku v pandemické době, jsme mluvili s šéfkuchařem Tomášem Šťovíčkem.

Michal Kacetl: Víno děláme s respektem k přírodě

Malebné vinařství Kacetl ležící v obci Mackovice na Znojemsku je charakteristické svým přírodním přístupem k vínu a jeho šetrnou výrobou i pěstováním. Majitel Michal Kacetl se pro Pragmoon.cz rozpovídal o technologických postupech při výrobě lahodného moku, lásce ke koním nebo třeba o tom, co ho vlastně k profesi vinaře přivedlo.