Týdenní přehled akcí 26.3. - 1.4.

Publikováno 29.03.2018
Se vstupem do posledního březnového týdne přichází i náš přehled nejzajímavějších akcí pro tento týden. V úterý můžete navštívit přednášku o Grónsku, ve středu ve Futuru vystoupí dublinský hip-hoper Rejjie Snow a za vrchol týdne se dá označit čtvrteční akce ve Fóru Karlín - poprvé do ČR dorazí producent Kungs! Víkend pak bude patřit především velikonočním svátkům...

 Pondělí 26.3.

1984 / GEORGE ORWELL

 

Divadelní adaptaci slavného románu 1984 od George Orwella si na pondělní večer připravilo Divadlo D21. Hrdinové futuristického příběhu zažívají na vlastní kůži objetí tzv. „Velkého bratra“, což je pojem, který světu dal právě autor románu. Diváci se tak mohou těšit na kvalitně připravené představení v režii Pavla Kheka, v hlavních rolích hrají Lukáš Šolc či Hana Mathauserová.

Představení začíná v 19:30.

Vstup: 150,-Kč

Úterý 27.3.

Na Stojáka – Praha – Academy

La Loca MUSIC BAR ve spolupráci s Nastojaka.cz organizuje v úterní večer vystoupení začínajících stand-up komiků. Vítáni tak jsou nejen příznivci komedie, ale i její začínající tvůrci a interpreti!

Akce začíná ve 20 hodin.

Vstup: 99,-Kč

 Grónsko – ostrov splněné touhy

V Chodovské tvrzi vystoupí se svojí besedou a komentovaným filmem znalci Grónska Alena a Jaroslav Klempířovi. Posluchači se tak dozví vše, co potřebují o tom ostrově ledu a ohně vědět.

Beseda začíná v 18 hodin.

Vstup: 80,-Kč

 Středa 28.3.

Rejjie Snow / IRL

 

Mladý irský producent a umělec Rejjie Snow zavítá do Futurum Music Baru! Posluchači moderního hip-hopu se tak mohou těšit na našlápnutý večer, který zaručuje kvalitní show.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: od 350,-Kč

Čtvrtek 29.3.

Kungs

 

Ve čtvrtek večer se v pražském Fóru Karlín představí světoznámý producent Kungs! Tento mladý umělec, který se do paměti posluchačů vryl hitem „This Girl“ se v České republice představí vůbec poprvé ve své kariéře. Posluchači se mohou těšit na jeho nejznámější hity i některé novinky.Jedna z nejlepších akcí měsíce začíná ve 21 hodin.

Vstup: od 690,-Kč

Pátek 30.3.

Velikonoční nadílka na Jiřáku

Bohatý program pro rodiny s dětmi si na pátek a sobotu připravily Velikonoční trhy „na Jiřáku.“ Návštěvníci si tak mohou uplést vlastní pomlázku, ochutnat mazanec, poslechnout si hudbu či nakoupit nejrůznější tradiční i netradiční dobroty.

Program začíná v pátek od 10 hodin a trvat by měl celý víkend.

Vstup: ZDARMA

 Sobota 31.3.

 Velikonoce na Císařské louce

Sobotní odpoledne na Císařské louce bude patřit zdobení a hledání velikonočních kraslic, chybět nebudou ani další laskominy a různé workshopy.

Akce začíná ve 13 hodin.

Vstup: ZDARMA / 30,-Kč za vyrábění

Největší kalba v Misch Masch s EnjoyTeamem

Klub Misch Masch si ve spolupráci s eventovou společností EnjoyTeam připravil velkou velikonoční party plnou kvalitní hudby a dobrého pití!

Akce začíná ve 20 hodin a trvat by měla až do nedělních ranních hodin.

Vstup: ZDARMA

 Neděle 1.4.

 Bitters Kickoff

Nedělní odpoledne na stadionu FK Viktoria Žižkov bude patřit tomu nejlepšímu z tuzemského Amerického fotbalu – v bitvě o vládce Prahy si to spolu rozdají Black Panthers a Prague Lions!

Program derby začíná v 13 hodin, samotné utkání pak o hodinu později.

Vstup: 100,-Kč

 

m.v.