Divadla, Křest Olympicu nebo Kunratické vinobraní

Publikováno 18.09.2018
Další týden nabitý zajímavými akcemi nás opět čeká v Praze. V pondělí nás čeká zajímavé představení ve Švandově divadle, zatímco v úterý pokřtí novou desku Trilobit skupina Olympic. Ve středu náš čeká před Crossem žhavá novinka Jan Palach a čtvrtek bude patřit koncertu Luboše Sluky k 90. narozeninám. A o víkendu se koná Kunratické vinobraní, zkrátka se máme na co těšit...

Pondělí 17.9.

Divadlo Spektátl - Hodina lásky

Švandovo divadlo na Smíchově má na pondělním programu zajímavé představení Hodina lásky.  V romantické hře Josefa Topola hrají v hlavních rolích  Béata Kaňoková a Tomáš Havlínek.

Představení začíná v 19 hodin.

Vstup: od 70 Kč

Úterý 18.9. 

Křest nové desky Olympicu Trilobit

 Legenda české hudební scény Petr Janda přijede do Malostranské besedy pokřtít svou novou desku Trilobit. Na zájemce tak čeká nezapomenutelný koncert dinosaurů z Olympicu.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: 

Středa 19.9.

Letní kino: Jan Palach

Sezóna letních kin se pomalu blíží ke svému konci, ale ještě předtím si klub Cross připravil žhavou novinku české kinematografie. Snímek Jan Palach režiséra Roberta Sedláčka se ohlíží za tejsknějším obdobím našich novodobých dějin a snaží se rozklíčovat, co vedlo titulního hrdinu k vlastní oběti.

Kino začíná ve 21:30.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 20.9.

Luboš Sluka 90´

Jeden z nejvýznamějších českých skladatelů Luboš Sluka slaví své 90. narozeniny koncertem v Katedrále Chrámu sv. Víta. 

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: DOBROVOLNÉ

 Pátek 21.9.

8. Kunratické vinobraní

V okolí Kunratické tvrze se o víkendu odehraje již 8. ročník vinobraní. Akce je věnovaná především rodinám s dětmi, na své si samozřejmě ale přijdou i milovníci vína a dobrého jídla. 

Akce začíná v pátek v 16 hodin a končí v neděli večer.

Vstup: 70 Kč (denní)/100 Kč (3 dny)

UGC Stand-Up Night Show

Partička komiků z Underground Comedy si připravila na páteční večer vystoupení v Rock Café na Národní třídě. Doprovod na bicí zajistí fenomenální Tonda Procházka.

Akce začíná ve 20 hodin.

Vstup: 200 Kč

Sobota 22.9.

Evita 

Struhjící příběh z divoké Argentiny má na programu Divadlo Studio DVA. V hlavní roli alternuje Monika Absolonová a Radka Fišarová, hudbu napsal světoznámý Andrew Lloyd Webber.

Představení začíná ve 14 hodin.

Vstup: 250 Kč

Radical Cross - B-Complex a Vladimir 518


Cross Club má v pátek připravenou unikátní akci - poprvé v historii spolu vystoupí producent B-Complex a uznávaný raper Vladimir 518. Fanoušci DNB se mohou kromě těchto dvou interpetů těšit i na Proktu či Kan_Jaca.

Párty začíná ve 20 hodin a trvá 6 hodin ráno.

Vstup: 100 Kč

Neděle 23.9. 

Darja Kuncová a Old Fashion Trio

Hudební klub Jazz Dock si připravil koncert fenomenální jazzové zpěvačky Darji Kuncové, kterou doprovodí Old Fashion Trio. Kuncová patří k největším hvězdám české jazzov scény.

Koncert začíná v 17 hodin.

Vstup: 110 Kč