Podnik

Incheba Arena

Výstaviště 67, Praha 7 17090
Web: www.incheba.cz Tel.: 220103111 E-mail: info@incheba.cz

Popis

Detaily podniku

Poskytované služby

Mimořádně zajímavý výstavní areál se značnou tradicí a atraktivním umístěním nedaleko centra města.

Výstaviště INCHEBA EXPO PRAHA

Výstaviště Praha – Holešovice je mimořádně zajímavým výstavním areálem se značnou tradicí a atraktivním umístěním nedaleko centra města. Koná se zde ročně více než 50 výstavních akcí nejrůznějšího rázu a zaměření a to zhruba na 320 000 metrech čtverečních. Vzhledem k multifunkčnosti areálu se Incheba Praha stává rovněž spolupořadatelem řady kulturních a zábavních akcí.

Významným mezníkem ve vývoji Incheba Praha bylo v roce 2003 uzavření dlouhodobé smlouvy o pronájmu Výstaviště s hlavním městem Prahou na období 60 let. V současné době se připravuje koncepce rozvoje areálu s níž bude souviset i urbanistická studie prostoru. Probíhá řada oprav výstavních i dalších prostor, postupně se bude zlepšovat zázemí i infrastruktura areálu, pracuje se i na návrhu zlepšení dopravních řešení jak uvnitř - tak i na příjezdu.

Zájmem a snahou společnosti Incheba Praha je rozšiřovat svou činnost a zajistit tak areálu holešovického výstaviště stále větší přitažlivost a zájem Pražanů a návštěvníků metropole.

Poloha

Komentáře

Klimatizace

Výstaviště 67, Praha 7 17090
Mimořádně zajímavý výstavní areál se značnou tradicí a atraktivním umístěním nedaleko centra města.Výstaviště INCHEBA...