Podnik

Služby Boží Dar s.r.o.

199, Karlovy Vary 36262
Web: www.bozidar.cz Tel.: 353815040 E-mail: info@bozidar.cz

Popis

Detaily podniku

Otevírací doba
Pondělí
06:00 - 22:00
Úterý
06:00 - 22:00
Středa
06:00 - 22:00
Čtvrtek
06:00 - 22:00
Pátek
06:00 - 22:00
Sobota
06:00 - 22:00
Neděle
06:00 - 22:00
Právě je otevřeno
Možnosti platby

Společnost provozujících několik středisek jako zejména ČS PHM, infocentrum, lyžařký vlek, skiservis a půjčovnu lyží a snowboardů, zajišťující autodopravu, úklid snehu a veřejné zeleně.

Současnost Božího Daru

Boží Dar, ležící v nadmořské výšce 1028 m, je jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice. Boží Dar je ale i významným krušnohorským centrem celoroční turistiky a dalších aktivit.

Lyžařské areály Boží Dar a okolí

Užijte si kvalitní sníh na několika desítkách kilometrů sjezdových tratí různé náročnosti. Využijte dalších služeb jako jsou půjčovny lyžařského vybavení, školy lyžování, občerstvení apod.

Skiareál Boží Dar – Neklid

Lyžařský areál Neklid najdete jen několik stovek metrů za obcí Boží Dar. K dispozici tu je 5 sjezdovek o délce 300–1000 metrů s různou obtížností. Nachází se tu také skvěle vybavený snowpark. Samozřejmostí je půjčovna sportovního vybavení, lyžařská a snowboardová škola občerstvení a toalety.

Sjezdovka Boží Dar za Prahou

Tato sjezdovka spadá pod lyžařský areál Boží Dar – Neklid. Přístup k ní je však narozdíl od zbytku sjezdovek Neklidu z Božího Daru za Hotelem Praha. Sjezdovka je vhodná pro rodiny s dětmi a začátečníky.

Ski areál Novako

Lyžařský areál Novako je ideální pro rodiny s dětmi a lyžařské začátečníky. Najdete tu dětské hřiště, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení, lyžařskou školu i školičku (pro děti od 2 let) a snowtubingovou dráhu. Ski areál Novako najdete v centru Božího Daru. Zalyžovat si tu můžete i za tmy na večerním lyžování.

Ski areál Klínovec jih

Na jižních svazích Klínovce najdete 2 sjezdovky - červenou (2200 m) a modrou (300 m). V areálu si na své přijdou náročnější lyžaři i začátečníci a děti. Najdete tu také občerstvení, půjčovnu lyží a snowboardů i lyžařskou a snowboardovou školu. Přístup na sjezdovky je možný z Jáchymova a Klínovce.

Ski areál Klínovec sever

Je to největší lyžařský areál české strany Krušných hor. Vybrat si tu můžete z 9 různě obtížných sjezdovek. Své služby tu nabízí 2 lyžařské školy, 2 půjčovny sportovního vybavení, 2 servisy lyží a 9 občerstvení. Nechybí ani dětský skipark a snowpark pro milovníky snowboardů.

Lyžařský areál Fichtelberg - Kurort Oberwiesenthal

Je to největší lyžařské středisko ve východním Německu. Kromě sjezdovek a lyžařských stop tu najdete také skokanský můstek, snowpark a snowtubing. Podle obtížnosti si můžete vybrat celkem z 9 sjezdovek. K dispozici tu jsou různá občerstvení, půjčovny, lyžařské školy i školičky apod.

Poskytované služby
Parkoviště aut
Permanentka
Platba platební...

Poloha

Komentáře

Mastercard

199, Karlovy Vary 36262
Společnost provozujících několik středisek jako zejména ČS PHM, infocentrum, lyžařký vlek, skiservis a půjčovnu...