Podnik

Paragaté studio

Jeseniova 1726/123, Praha 3-Žižkov 130
Web: paragate.cz Mob.: 730778023 E-mail: info@paragate.cz

Popis

Detaily podniku

Chceme vám umožnit, abyste se prostřednictvím smyslných, tantrických a erotických masáží mohli rozvíjet jako svobodné erotické bytosti bez pocitů studu, viny či napětí. Tak obohatíte svůj život nejen o nové erotické zážitky a potěšení, ale objevíte i další rozměr své sexuality a posílite své sebevědomí.

Celostní smyslné masáže studia Paragaté jsou vaší cestou k intenzivnějšímu vnímání světa jako takového.

 Hlavním cílem celostních smyslných masáží studia Paragaté je, aby byly opravdu celostní a smyslné.

Celostní... nejen proto, že zahrnují důkladnou KLASICKOU masáž skutečně každého kousku vašeho těla, včetně intimních partií, ale i proto, že se u nás vždy setkáte s celostním přístupem. Přijímáme nejen vaše tělo, ale i vás jako člověka. Respektujeme vaši osobnost a jsme schopní vnímat a rozvíjet vaši osobitost. Přijímáme vás takové, jací jste, rozumíme vašim touhám a přáním. Váš krásný, vzrušující prožitek a relaxace při masáži je pro nás jediným cílem. Dovolte si odevzdat celé své tělo a mysl do péče našich zkušených masérů a objevte vlastní přirozenost.

Smyslné... určitě proto, že jsou neobyčejně vzrušující. A to od prvního okamžiku, kdy se setkáte se svou krásnou masérkou či masérem. Smyslné ale i tím, že je budete vnímat všemi smysly. Užijte si krásu a pestrost doteků za zvuku uklidňující hudby, vnímejte vůni tyčinek, olejů a výjimečného okamžiku, ochutnejte sladké ovoce a občas otevřete oči. Ale jen občas, abyste dopřáli všem smyslům vyváženě masáž vnímat. A smyslné také proto, že mají obrovský smysl, tedy účel a význam, protože přinášejí krásu do vašeho života a zlepšují jeho kvalitu. Dokáží léčit, posilovat, nabíjet energií, vyvolat pocity uspokojení, radosti a štěstí. Mají magickou moc a je jen na vás, co jim dovolíte.

Masáže... jsou nejstarší formou terapie. Existují desítky druhů masáží vycházejících z různých kulturních základů a jednotlivé druhy se vzájemně prolínají. Ve studiu Paragaté vám chceme nabídnout originální propojení toho nejlepšího z masáží klasických a masáží dotýkajících se lidské sexuality. Propojit zdánlivě nemožné, tak abyste ulevili tělu, odlehčili mysli a zažili pocit nekonečné slasti. Neřešte, co je ve vašich prožitcích správné a co nesprávné, dosáhněte naprostého uvolnění. Rádi budeme vašimi průvodci na této cestě.

Zaručujeme vám obohacující smyslný zážitek.

Náš tým tvoří Certifikovaní Sexological Bodyworkeři (CSB) a maséři, kteří pravidelně procházejí vzdělávacími kurzy celostních smyslných masáží a sexuologické práce s tělem naší Školy intimního splynutí či EASE - Evropské akademie somatického vzdělávání.

Poloha

Komentáře

Jeseniova 1726/123, Praha 3-Žižkov 130
Chceme vám umožnit, abyste se prostřednictvím smyslných, tantrických a erotických...