Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
27. ledna 2022, svátek má Ingrid

Vinařství Opluštilovi: Víno děláme srdcem

Adresa:
Raska 952, Čejkovice 65535
Telefon:
774618170

Otevírací doba

Pondělí
09:00 - 16:00
Úterý
09:00 - 16:00
Středa
09:00 - 16:00
Čtvrtek
09:00 - 16:00
Pátek
09:00 - 16:00
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno
Právě je zavřeno

Poskytované služby

Pořádání akcí

 

Strávit víkend, nebo dokonce týden na jižní Moravě, my říkáme wine not?

Přeneste se s námi do opravdu kouzelných Čejkovic, kde jsme vyzpovídali usměvavou, sympatickou, mladou vinařku Lucii z rodinného Vinařství Opluštilovi, do kterého dává celá rodina svá srdce.

"Jako děti jsme pobíhaly po vinohradě v době vinobraní a naším největším úkolem bylo sbírat zrnečka hroznů, která popadala mimo kýbl, se slovy dospělých: ,,Co zrnečko, to pohárek.“ Říká Lucie s úsměvem. Celý článek naleznete ZDE. 

Prohlídku vinohradu, vinařství, představení technologie, řízenou degustaci a ubytování mají v malíku.

Doporučujeme všemi deseti!

 

Na výběr máte ze 3 možností degustace:

Ve vinném sklepě
Řízená degustace v tradičním vinném sklepě. Cena 500 Kč/os.

U vás
Rádi vám udělají řízenou degustaci na vámi zvoleném místě např. ve firmě, na oslavě, na firemním večírku, na zahradě...

Jedinečný vinařský teambuilding
Na přání vám připraví skvělý teambuilding plných vinných zážitků přímo ve vinařství.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Režisérka Věra Herajtová: o připravované inscenaci Smrt v růžovém v Městském Divadlu Kladno

První premiérou Městského divadla Kladno v roce 2022 bude komorní hra Ľubomíra Feldeka Smrt v růžovém. V hlavní roli nejslavnější francouzské šansoniérky Édith Piaf se představí členka souboru Jana Zenáhlíková. Obsazení doplňují hostující Veronika Svojtková a Tomáš Alferi, ten zároveň vytvořil k inscenaci hudební nastudování. Autorem scény a kostýmů je výtvarník Jozef Hugo Čačko. Na připravovanou novinku jsme se zeptali režisérky Věry Herajtové.

NoDilemma: kvalita před kvantitou

Móda každou ženu provází od malička. Iva Archmanová ji miluje od malička a proto oboru oděvnictví věnovala i svá pubertální léta a vystudovala ji. Nyní je hrdou majitelkou lokální autorské značky Nodilemma by Iva Archmanová ze Středních Čech a též člověkem, který za celou tou dřinou stojí.
Reklama
reklama

Slippsy: klasika s designovou příchutí

Kdo říká, že pantofle, ponožky a trenýrky musí být nudné? Hravost, barevnost a pocit pohodlí, to jsou pojmy, které nejlépe vystihují značku Slippsy. Vyzpovídali jsme spoluzakladatele značky Slippsy Tomáše Kaliarika, aby nám celý projekt trochu blíže představil.

Weisskopf Vína: Luxusní vína ze slunečné Izraele i Moravy

Malá rodinná firma Weisskopf Vína se obchodováním s vínem již dlouhých 18 let. Je stabilním dodavatelem moravského vinařství Balážovi, které získalo již řadu ocenění na prestižních soutěžích, a také izraelského národního pokladu z vinařství Binyamina. Weisskopf Vína kromě dodávek lahodného nápoje nabízí i řízené degustace na místě, které si sami vyberete. Kromě toho v jeho nabídce najdete třeba i kvalitní portské víno.

Sweet Flow: Darujte zážitek v kuchyni

Taky rádi pořizujete nebo dostáváte dárky z lásky, které prochází žaludkem? Nebo hledáte inspiraci na dárek pro někoho, kdo v kuchyni rád kraluje? Velmi oblíbenou volbou jsou zážitkové poukazy, ale zážitek nemusí být jen adrenalinový seskok s padákem, relaxační hodina masáže nebo únikovka pro ty, kdo mají dobrodružného ducha. Všechny tyto pocity můžete zažít na jednom místě. V kuchyni. Překvapení? Rozhodně ne! Najít ten správný recept je někdy velké dobrodružství, zvlášť když chcete, aby vážně fungoval. Pustit se do pečení chce pak kapku odvahy. Proces pečení rozhodně zvedá hladinu adrenalinu v krvi, zejména pokud jsou v dosahu děti, hladový partner nebo návštěva za dveřmi. A přesto výsledek takového domácího tvoření může být skvělý pocit rovnající se pokoření nejvyšší hory nebo získání zlaté medaile. Proto není náhodou, že v posledních letech se staly hitem online kurzy pečení a vaření.