Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
10. srpna 2022, svátek má Vavřinec

Vinařství Opluštilovi: Víno děláme srdcem

Adresa:
Raska 952, Čejkovice 65535
Telefon:
774618170

Otevírací doba

Pondělí
09:00 - 16:00
Úterý
09:00 - 16:00
Středa
09:00 - 16:00
Čtvrtek
09:00 - 16:00
Pátek
09:00 - 16:00
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno
Právě je zavřeno

Poskytované služby

Pořádání akcí

 

Strávit víkend, nebo dokonce týden na jižní Moravě, my říkáme wine not?

Přeneste se s námi do opravdu kouzelných Čejkovic, kde jsme vyzpovídali usměvavou, sympatickou, mladou vinařku Lucii z rodinného Vinařství Opluštilovi, do kterého dává celá rodina svá srdce.

"Jako děti jsme pobíhaly po vinohradě v době vinobraní a naším největším úkolem bylo sbírat zrnečka hroznů, která popadala mimo kýbl, se slovy dospělých: ,,Co zrnečko, to pohárek.“ Říká Lucie s úsměvem. Celý článek naleznete ZDE. 

Prohlídku vinohradu, vinařství, představení technologie, řízenou degustaci a ubytování mají v malíku.

Doporučujeme všemi deseti!

 

Na výběr máte ze 3 možností degustace:

Ve vinném sklepě
Řízená degustace v tradičním vinném sklepě. Cena 500 Kč/os.

U vás
Rádi vám udělají řízenou degustaci na vámi zvoleném místě např. ve firmě, na oslavě, na firemním večírku, na zahradě...

Jedinečný vinařský teambuilding
Na přání vám připraví skvělý teambuilding plných vinných zážitků přímo ve vinařství.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Milan Wimmer: Hostivar je součástí místní komunity

Milan Wimmer je už pět let ředitelem vyhlášeného pivovaru a restaurace Hostivar. Co všechno jeho práce obnáší, jak se popral s covidovým lockdownem nebo na jaké novinky se můžeme těšit, poodhalil v našem rozhovoru.

Jiří Káfuněk: Jsme tradičně netradiční vinařství

Vinařství je jeho splněným snem! Jiří Káfuněk se jako mladý chlapec rozhodl, že se stane vinařem a za svým životním cílem si tvrdě šel. Svůj podnik založil v malebných Velkých Bílovicích v roce 2008 a od té doby ušel pořádný kus cesty. V rozhovoru pro Pragmoon.cz se rozpovídal o tom, proč své vinařství označuje jako tradičně netradiční, co ho vedlo k vytvoření veganského vína nebo po jaké láhvi z vlastní nabídky nejčastěji sám sáhne a také představí unikátní systém rozvozu lahví po celém Česku.
Reklama
reklama

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb léto v plném proudu

Léto je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.

Družice Planetum-1: jedenáctá česká družice na české dráze

Na palubě cestuje první český loutkonaut. Hurvínek bude s dětmi sdílet zkušenosti z kosmického letu. Z floridského mysu Canaveral na Floridě odstarto-vala 25. května ve 20:35 našeho času raketa Falcon 9 společnosti SpaceX s 59 družicemi na palubě. Jed-nou z nich byla historicky jedenáctá česká/československá družice s názvem Planetum-1, kterou vyslalo Planetum (Hvězdárna a planetárium hl. m. Prahy). Planetum se tak stalo první institucí svého druhu na světě, která operuje vlastní družicí na oběžné dráze.

Monika a Lucie Wolfovi: Vyrábíme originální hypoalergenní šperky s broušenými kamínky

Za značkou MW Bižuterie se skrývá maminka s dcerou, které pro vás již od roku 2011 ručně vyrábí originální hypoalergenní šperky s broušenými kamínky. „Věříme, že si u nás vybere opravdu každá žena, protože mezi našimi šperky naleznete, jak decentní jednobarevné kousky, tak divoké barevné kombinace. Mezi naše oblíbené motivy patří různobarevné mandaly, díky kterým si naši tvorbu opravdu s nikým jiným nespletete,“ říká Lucie Wolfová (28).