Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. listopadu 2021, svátek má René

Stop Zewling Winter edition

Místo:
Plechárna
Datum:
4.12.2021 14:00
Cena:
Web:
Železo, reily, bedny a pořádná dávka SHREDU čeká snowboard a freeski zabijáky.
V kopci pod Plechárnou Černý Most vzinkne na první prosincovou sobotu 4.12 unikátní JIB ARENA kde se poperou riders v kategorii SNB - FREESKI (boys & girls) o vecné ceny a prizemoney v rámci Jib contestu a Best trick contestu. Riders se mohou těšit na překážky od spřátelené party FreestyleArea a celý závod se pojede na sněhu!!! Stop Zevling Winter | JIB & SHRED contest | SNB - FREESKI | Místo konání: Kopec pod Plechárnou Černý Most Kategorie: - YoungBlood (SNB - FREESKI) - 15let - OPEN (SNB - FREESKI) 16+ - BestTrick contest (SNB - FREESKI) OPEN Doprovodný program + kapely a DJS(bude postupně doplňováno) Akci pořádá ( 3B & StopZevling production s.r.o) Akce je podpořena v rámci participativního rozpočtu Mč Praha 14 za rok 2020. 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Jakub Urban: z hezké lahve chutná kohoutková skvěle

Jakub Urban se věnuje již pátým rokem výrobě originálních pískovaných lahví. Jeho Projekt Kohoutková si klade za cíl zpříjemnit lidem pití kohoutkové vody a omezit tím tak zbytečnou produkci plastových obalů.

Lucie z rodinného Vinařství Opluštilovi: Víno děláme srdcem

Malé rodinné Vinařství Opluštilovi najdete v prosluněných Čejkovicích na Jižní Moravě. Rodina se věnuje vinaření již pět generací a navazuje na tradici předků, kteří brali vinařství jako samozřejmou součást života. Opluštilovi proto i nadále berou výrobu vína jako koníček a nejvíce radosti jim přináší úsměvy spokojených zákazníků. V čele vinařství stojí Radomír Opluštil, který po prarodičích převzal malý rodinný sklep a začal vinařit ve svých 18 letech. Lásku k vínu zdědili i syn Michal a dcera Lucie, která nám o své práci a vášnivém koníčku pověděla více.
Reklama
reklama

Od-farmáře.cz: Lokální potraviny rovnou na váš stůl

Když se spojí prvotřídní produkt s kvalitní službou, která myslí na zákazníky, je z toho vždycky oblíbená věc. Přesně tak uvažovali tvůrci nápaditého e-shopu a sítě prodejen Od-farmáře.cz. Odměnou jsou jim vracející se spokojení zákazníci a rozšiřování sítě po celé republice.

Analemma - jedinečný nástroj na úpravu struktury vody, připojte se k (R)evoluci vody

Omlazující síla koherentní vody: Analemma zahájila (R)evoluci vody mávnutím křišťálové hůlky – supernabitá, plnospektrální H2O pro harmonii těla i mysli!

Tipy na večírky: Ta nejlepší místa, kde můžete zakončit rok 2021

Dva měsíce jsme (konečně) mohli popíjet s přáteli na zahradních oslavách nebo se jen tak toulat přírodou. Máme tu podzim a s ním je třeba znovu začít pracovat na 100%. Není to nic, co bychom vyloženě vyhledávali, ale vydělávat se musí. Práce ale ještě nutně neznamená, že nebude zábava. Je potřeba ventil a na to jsou ideální firemní večírky.