Články

Seznam článků

(strana 1/36)><
Publikováno 22.10.2020 Český .pepper..field už díky pepřovým dárkům vybral čtvrt milionu pro kambodžské farmáře. Vánoce se kvapem blíží, a proto .pepper..field, společně s platformou HitHit,přináší možnost nákupu dárků, které potěší svou originalitou, a ještě pomohou tam, kde je to nyní velice zapotřebí. V rámci kampaně Milion pro Kambodžumohou zájemci přispět na potraviny pro kambodžské farmáře, a za to si vybrat některou z originálních odměn, kterou tento dovozce Kampotského pepře věnoval exkluzivně pouze na Hithit.
Publikováno 13.10.2020 Do boje o Oscara vyrazí film Šarlatán režisérky Agnieszky Holland V Praze, 13. října 2020 – Česká filmová a televizní akademie (ČFTA), která stojí za udílením cen Český lev, každoročně vybírá i kandidáta na Oscara za Českou republiku. Letos do boje o nejprestižnější filmovou cenu vysílá drama Šarlatán. Svůj poslední snímek, inspirovanýskutečnými osudy léčitele Jana Mikoláška, natočila režisérka Agnieszka Holland podle scénáře Marka Epsteina a do hlavní role obsadila Ivana Trojana a jeho syna Josefa Trojana. Film byl uveden v premiéře na letošním 70. ročníku Berlínského mezinárodního filmového festivalu – Berlinale.
Publikováno 15.09.2020 Za zážitky do vinařství ANNOVINO Lednice Spoluzakladatelé rodinného Vinařství Lednice ANNOVINO Roman Žďárský a Jindřich Sobota si před třiceti lety vytyčili velký cíl: vytvořit v srdci Lednicko-valtického areálu, na dosah proslulého lednického zámku či neméně atraktivního Minaretu, vinařství evropského formátu. Letos za touto etapou píší pomyslnou tečku a otvírají vinařství v celé své kráse.
Publikováno 13.09.2020 Aria Hotel Prague & hotel U Zlaté studně - to pravé pro váš firemní večírek! Chcete si užít večírek v centru Prahy, s luxusní gastronomií a možností perfektního ubytování? Máme pro vás dva neodolatelné tipy.
Publikováno 11.09.2020 Z Poličky nebudete chtít domů! Procházky, poučení, zábava, klid, historie, dobroty… To vše můžete zažít v Poličce. Vybíráme top tipy ke strávení Vašich dní v tomto historickém městě.
Publikováno 07.09.2020 Už je to tu zas! aneb Tipy na firemní večírky Znovu přišel onen magický moment roku, kdy na chvíli odhodíme pracovní masku a pokusíme se nebýt jen kolegy, ale i parťáky. Vánoční firemní večírky jsou za rohem a to by bylo, abychom vám nepřinesli pár tipů na místa, kde to můžete opravdu rozjet.
Publikováno 05.09.2020 Firemní večírky v Plzeňském Prazdroji Pokud hledáte netradiční místo pro vaši firemní akci, tak je pro vás pivovar Plzeňský Prazdroj to pravé. Vaří totiž nejen výborné pivo, ale i jedinečné akce!
Publikováno 03.09.2020 Praga Arena - lepší motokáry nikde v Praze nenajdete Plánujete firemní večírek, nebo chcete pozvat své obchodní partnery, chcete zažít něco, co vám jinde nenabídnou? Jednoznačně se vyplatí výlet do Horních Počernic, kde sídlí motokárový areál Praga Arena.
Publikováno 28.07.2020 Mariánky jsou super! Mariánské Lázně překvapí. Můžete zde odpočívat, relaxovat, léčit se. Můžete jezdit na kole, běhat, koupat se, chodit po upravených trasách nebo poznat divokou přírodu kamenitých cest. Zkoumat vývěry minerálních pramenů, vzácné rostliny a minerály. Poznávat památky, historii, architekturu. Hrát golf nebo jezdit na koni.
Publikováno 25.07.2020 Žijeme aktivně! Jak na cvičení a kam vyrazit (nejen) k vodě... Jeden by čekal, že v karanténě Češi vezmou ve velkém útokem zásoby alkoholu v nákupních centrech a prožerou se již před létem k podzimní formě. Opak se ale stal pravdou. Nucená dovolená přiměla většinu z nás vytáhnout paty z domu a věnovat se cvičení. Byla to potřebná očista duše.
Publikováno 22.07.2020 Pivovar Velké Popovice Pivovar Velké Popovice patří k nejkrásnějším u nás a rozhodně stojí za to jej navštívit. Nachází se jen 15 kilometrů východně od Prahy, takže ideální pro jednodenní výlet ať už na kole, autem nebo dokonce vláčkem.
Publikováno 15.07.2020 Vinařství Petr Novotný: Vína plná tónů Toto malebné malé vinařství bylo založeno v Čejkovicích, ve třetí největší vinařské obci v České republice, v roce 2008 Petrem Novotným, muzikantem a milovníkem vína. Proto v tomto vinařství používají slogan „vína plná tónů.“ Protože zastávají názor, že ke skleničce dobrého vína patří pěkná písnička a samozřejmě to platí i naopak. Vinařství Petra Novotného navazuje na letité zkušenosti svých předků při pěstování vinohradu a výrobě vína.
Publikováno 10.07.2020 Mirai Navrátil: Chci zpívat na olympiádě v Tokiu Mirai znamená v japonštině budoucnost a stejnojmenná kapela, která vznikla v roce 2014, ji jistě má. Ve sbírce už má ocenění z ankety Český slavík i Cenu Anděl. Její největší hit Když nemůžeš, tak přidej se stal ústřední písní nejúspěšnější české komedie loňského roku Ženy v běhu. A to měl, jak přiznává frontman kapely Mirai Navrátil (27), skončit v koši. Song Dej si roušku zase zazněl během chviličky snad ve všech okresních rozhlasech. A nyní za sebou mají Mirai největší koncerty pro auta!
Publikováno 05.07.2020 Hvězdné léto pod žižkovskou věží V malebném prostředí Mahlerových sadů na Praze tři se opět odehrává skvělé divadlo a muzika na druhém ročníku festivalu Hvězdné léto pod žižkovskou věží. Akce trvá od 1. července do 2. září. Na jevišti letní scény se opět prostřídá celá řada atraktivních hereckých jmen.
Publikováno 17.06.2020 V týmu se to lépe (vy)blbne Asi nikoho nepřekvapí, že každý pracuje o to lépe, o co příjemněji se cítí v prostředí, kde musí každý den vydělávat na chleba. A nedílnou součástí takové pohody jsou i firemní akce, které utužují kolektiv.
Publikováno 12.06.2020 Its a new day! Společnost NEW DAY s.r.o. se od roku 2000 specializuje na organizování eventů, team buildingů, firemních akcí, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Výjimečnost agentury spočívá v pro-klientském přístupu a autentičnosti produkce.
Publikováno 27.05.2020 Z Prahy vlakem Arrivy po krásách Čech Nechte jednou auto doma a užijte si výhled z pohodlí vlaku.
Publikováno 20.05.2020 Tipy na výlety aneb Jak naložit s volným časem (a hlavně pohybem) Čas v karanténě nám pomalu končí, tak vám dáme pár tipů, kam se vydat... když už konečně zase můžeme.
Publikováno 17.05.2020 Tankodrom Milovice - neopakovatelné dobrodružství kousek od Prahy Tankodrom Milovice je multifunkční areál, nabízející široké využití. Na ploše 200 ha si můžete vyzkoušet jízdu vojenskou technikou, exotickým Hummerem anebo adrenalinovou zábavu ve formě paintballu, airsoftu či lasershotu.
Publikováno 06.05.2020 Cukrárna Alchymista: Lahodný kousek na Letné Na Letné najdete spoustu kaváren a cukráren, ale jen jedna se může pochlubit tak specifickou atmosférou. V Cukrárně Alchymista na návštěvníky čeká kouzelný interiér, řada fantastických dortů, lahodná káva, květinový porcelán a sympatická vedoucí Patricie Ebelová, která se svým mužem Petrem Holatou vede cukrárnu, a je ráda i v pozici obsluhy, když neúnavně pobíhá po place. Byl to i případ dne, kdy jsme do podniku zavítali my.
(strana 1/36)><