Články

Seznam článků

(strana 1/37)><
Publikováno 14.01.2021 PROSTĚOŘECHY Z PROSTĚJOVA. REBELOVÉ VŮČI STATUSU QUO! První čistě rostlinná zakázková dílna oříškových produktů na míru, a je jim to ctí! Nespočet společností má z jejich pohledu tendenci komplikovat prosté věci. Přislíbili si držet každé máslo BARENUTS z jejich výroby co nejčistší, válcující díky prémiovému, plně odhalenému složení z ořechů, které chutná báječně a přináší nadpozemské zážitky. Navíc vše v lahodných kombinacích, nebo na Vaše přání... A co nám k jejich máslům řekli?
Publikováno 12.01.2021 sKORO NA mizině - Druhá vlna V neděli 20. prosince zveřejnili na YouTube kanálu Well Stuffed Beaver již čtvrtou epizodu seriálu "sKORO NA mizině" s názvem "DRUHÁ VLNA", který vznikl díky finanční podpoře jejich fanoušků, za což za tvůrce i herce velmi děkuji!
Publikováno 15.12.2020 Luxusní vína i delikatesy najdete ve Fajnšmekru Nenápadný obchůdek Fajnšmekr ve Vršovicích založili manželé Kristina a Martin v roce 2011 z lásky k dobrému vínu a delikátním pochutinám v té nejvyšší kvalitě. Dováží naturální vína z malých vinařství v zemích tradičních producentů jako jsou Francie, Španělsko či Rakousko. V obchodě však naleznete také vyhlášenou španělskou šunku nebo výběr tuzemských i zahraničních sýrů.
Publikováno 04.12.2020 Angry Beards kosmetika pro chlapy To, že kosmetika není jen pro dámy, se nějaký pátek ví, ale až české značce Angry Beards se podařilo vyrobit něco pro chlapy. Poctivé, kvalitní výrobky, které si neberou servítky. Na balení Vás nazvou zvědavým bastardem, ale vousy perfektně vyživí, stejně jako vlasy, hydratují kůži, zabrání pocení koulí a bůh ví co ještě. V jejich nabídce najdete vše na vousy, včetně unikátního Beard Dopingu na podporu růstu vousů, ale i styling vlasů, intimní péči o koule a nově parfémy světového kalibru Parfume MORE.
Publikováno 04.12.2020 Tipy na dárky 2020 aneb Korona nám Vánoce prostě nezkazí Nemá smysl si nic nalhávat - tyhle Vánoce budou stát za prd. Vánočním večírkům můžeme dát sbohem, nějaké trhy, kde bychom si pěkně v rukavicích dali svařák, nás také nečekají a pokud jde o sníh, což by bylo alespoň malé světlo na konci tunelu, jsme v Praze na Vánoce přestali snít dávno.
Publikováno 01.12.2020 Vánoční dárek, který potěší i pomůže druhým. Kde ho hledat? Předvánoční čas bývá ve znamení překotných nákupů, generálních úklidů a shánění těch nejlepších dárků. Kromě své komerční stránky však mohou mít Vánoce trochu jinou, duchovnější rovinu. Když se obojí podaří zkombinovat, můžete dát blízkým dárek, který je potěší, a zároveň pomůže ostatním.
Publikováno 01.12.2020 Lahodné espresso z kávovarů La Marzocco připravíte i z mobilu Příprava espressa v domácím prostředí je velkou výzvou a originálním koníčkem, který si zamilujete od prvního šálku. S italskými kávovary La Marzocco si doma vychutnáte kávu jako ze špičkové kavárny v prosluněné Florencii, kde jsou ostatně špičkové stroje vyráběny. Firma s téměř stoletou tradicí jde ovšem s dobou a díky mobilní aplikaci si teď domácí espresso "objednáte" i přímo ze svého telefonu...
Publikováno 26.11.2020 Čech, který objevil sílu koncentrovaného čaje Jaromír Horák se rozhodl přestat pít a kouřit, hledal tak mezi nápoji důstojnou leč zdravější náhražku. Vadilo mu, že ho alkohol sice prudce nakopne, ale následně utlumí a vnitřně vydrancuje. Že káva sice rychle stimuluje srdce a krevním oběhem dokáže rozvést rychlou energii, ale i její efekt zanedlouho opadne.
Publikováno 24.11.2020 Doplňky výživy pro děti a dospívající ANO či NE?! Ohledně tématu doplňcích výživy se toho napsalo již mnoho, pro děti však již méně. Nicméně i my z vlastní zkušenosti víme, že je to zejména pro začínající sportovce (a jejich rodiče) velmi časté téma a domníváme se, že by informace mohly leckterým mladým sportovcům (a rodičům) přijít vhod. A samozřejmě nejen jim.
Publikováno 23.11.2020 Předplatné v klubech pro milovníky whisky, rumu či vína? Předplatné v klubech pro milovníky whisky, rumu či vína? Nová služba předplatného degustačních pálenek a vín si získává stále více nadšenců. Předplatitelé v klubech na Degustování.cz tak každý měsíc dostanou novou, prémiovou láhev, o které se navíc dozví spoustu informací. Členové tak mají širší povědomí a zároveň se naučí, jak správně danou pálenku či vína degustovat. Podívejte se do světa Degustování.cz.
Publikováno 20.11.2020 Proleťte se vesmírem! Kdo by se nechtěl proletět vesmírem? Skutečnou příležitost, tedy alespoň v nejbližší budoucnosti, však dostane pouze hrstka pozemšťanů. Ostatní se musejí uspokojit se svou představivostí nebo třeba s nejrůznějšími simulátory.
Publikováno 19.11.2020 Smolenka - Síla stromů je ukryta ve smůle. Recept na léčebnou mast objevila rodina Voštových u svého pradědy Aloise. Jak to začalo­? Vše začalo u našeho pradědy Aloise. Bylo to v době, kdy bylo běžné hledat pomoc od nemocí a neduhů v přírodě, a ne v lékárnách. Lidé znali léčivou schopnost smůly především na kožní potíže a různá zranění. Praděda Alois bydlel v malé vesničce na jihu Čech. V okolních lesích sbíral smůlu a vařil z ní mast, která se stala v celém kraji velmi oblíbenou. Uplynulo mnoho času a v roce 2012 jsme se rozhodli náš rodinný recept oživit.
Publikováno 18.11.2020 HANDICAP COFFEE ...káva, která pomáhá Rozhodli jsme se Vám představit novou značku na trhu čerstvě pražené kávy. "Chráněnou dílnu" založenou dvěma kamarády, Mistr kávy 2004 Jaroslav Petrouš a Muž roku 2009 Martin Zach.
Publikováno 12.11.2020 Máte doma odpad ze zásilek z e-shopů? Zkuste rychlou zero waste dopravu „Domů bez obalů“ Co si budeme povídat, dnešní podivná doba příliš neprospívá životnímu prostředí. Nárůstem online nákupů, vzrostlo i množství obalového i výplňového materiálu. Krabice, plasty atd. Je skvělé, že i přesto se stále najdou firmy, které se snaží o lepší životní prostředí a přicházejí s novými ekologickými řešeními.
Publikováno 10.11.2020 ChilliMaga - ostré potěšení Když tři přátelé propadnou společné vášni, může vzniknout něco velkého. A také sakra pálivého a jedinečného. Přesně to je případ Filipa, Michala a Ivety, kteří si založili vlastní firmu na výrobu a prodej delikates s chilli.
Publikováno 05.11.2020 Pavel Berky: Kombinace homosexuál romského původu a ještě punker není nejlepší Už jako malý si hrával na kuchaře, ovšem vášeň pro navrhování oděvů byla silnější. Proto se rozhodl vystudovat uměleckou školu a nyní již osm let šéfuje své vlastní úspěšné módní značce. Kousky od Pavla Berkyho (33) už oblékly hvězdy jako Monika Bagárová, Barbora Mottlová, či Lucie Vondráčková. Ale také vítězka loňského Masterchefa, Kristína Nemčková, která byla jedním z důvodů, proč se Pavel rozhodl poslat přihlášku do letošní řady a splnit si tak svůj dětský sen.
Publikováno 03.11.2020 Něco končí, něco začíná aneb Streamování v Česku Stalo se, čeho jsme se báli. Pandemie přešla do druhé fáze a na rozdíl od té marvelovské nepřináší nikomu žádnou radost. Když zrovna náhodou není všechno zavřené, jsou restrikce natolik pevné, že má stejně většina kultury utrum. Náš pravidelný výběr tipů jsme proto museli přepracovat a pracovat s tím, co si můžete dopřát doma. Než se ale do pár konkrétních tipů pustíme, představíme vám jednotlivé služby podrobně, abyste věděli, do čeho jdete.
Publikováno 22.10.2020 Český .pepper..field už díky pepřovým dárkům vybral čtvrt milionu pro kambodžské farmáře. Vánoce se kvapem blíží, a proto .pepper..field, společně s platformou HitHit,přináší možnost nákupu dárků, které potěší svou originalitou, a ještě pomohou tam, kde je to nyní velice zapotřebí. V rámci kampaně Milion pro Kambodžumohou zájemci přispět na potraviny pro kambodžské farmáře, a za to si vybrat některou z originálních odměn, kterou tento dovozce Kampotského pepře věnoval exkluzivně pouze na Hithit.
Publikováno 13.10.2020 Do boje o Oscara vyrazí film Šarlatán režisérky Agnieszky Holland V Praze, 13. října 2020 – Česká filmová a televizní akademie (ČFTA), která stojí za udílením cen Český lev, každoročně vybírá i kandidáta na Oscara za Českou republiku. Letos do boje o nejprestižnější filmovou cenu vysílá drama Šarlatán. Svůj poslední snímek, inspirovanýskutečnými osudy léčitele Jana Mikoláška, natočila režisérka Agnieszka Holland podle scénáře Marka Epsteina a do hlavní role obsadila Ivana Trojana a jeho syna Josefa Trojana. Film byl uveden v premiéře na letošním 70. ročníku Berlínského mezinárodního filmového festivalu – Berlinale.
Publikováno 15.09.2020 Za zážitky do vinařství ANNOVINO Lednice Spoluzakladatelé rodinného Vinařství Lednice ANNOVINO Roman Žďárský a Jindřich Sobota si před třiceti lety vytyčili velký cíl: vytvořit v srdci Lednicko-valtického areálu, na dosah proslulého lednického zámku či neméně atraktivního Minaretu, vinařství evropského formátu. Letos za touto etapou píší pomyslnou tečku a otvírají vinařství v celé své kráse.
(strana 1/37)><