Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
26. října 2021, svátek má Erik

Co je PRAGMOON?

Portál PragMoon.cz je lifestylový web určený Pražanům pro trávení jejich volného času.

Díky velkému množství kulturních a společenských akcí, kvalitní databází restaurací, barů, ale i tipů na výlety a aktuálních témat s výběry nejzajímavějších akcí, se portál pragmoon.cz řadí mezi hlavní leadry v oblasti zábavy a trávení volného času v Praze.

PragMoon.cz oslovuje úspěšnou střední a vyšší vrstvu obyvatel Prahy, tedy ženy a muže mezi
20 až 50 lety se středními a vyššími příjmy a to v zastoupení: 44,6% ženy - 55,4 muži, nejpočetnější věková skupina je: 20-34 let - 29,4%, 34-45 let - 38,2%, 45let - vice 16,2%, jiná věk. skupina – 14,2 %

PragMoon je rovněž moderní časopis, jenž informuje obyvatele Prahy o zajímavostech z hlavního města.

Vychází 6x do roka v tištěné i online verzi a to v nákladu 40 000výtisků. Jeho distribuce se zaměřuje na Prahu, probíhá do stojanu společnosti space4you, které jsou umístěné v bussiness centrech, restauraích, kulturních zařízení, úřadech a wellness salone. Odkaz na distribuční síť najdete ZDE

Časopis PRAGMOON nabízí pestrý přehled zajímavých kulturních akcích v nadcházejícím období. Zaměřuje se na společenský a kulturní život v Praze -lifestyle, proto je velká část časopisu zacílena na business, kulturu, výlety, požitkovou gastronomii (bary, kavárny, restaurace, kluby) a vneposlendí řadě na food produkty vyrobené u nás. 

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Pivovar Proud: Pivo, v němž je správná energie

Tento experimentální minipivovar sídlí v Plzni v budově bývalé elektrárny na soutoku řek Mže a Radbuzy. Spojili tedy sílu proudu řeky a energii elektrického proudu, proto Pivovar Proud. Stojí za ním Lenka Straková s Michalem Škodou a ve své práci kladou důraz na kvalitu, experimentování a spolupráci.

Tipy na večírky: Ta nejlepší místa, kde můžete zakončit rok 2021

Dva měsíce jsme (konečně) mohli popíjet s přáteli na zahradních oslavách nebo se jen tak toulat přírodou. Máme tu podzim a s ním je třeba znovu začít pracovat na 100%. Není to nic, co bychom vyloženě vyhledávali, ale vydělávat se musí. Práce ale ještě nutně neznamená, že nebude zábava. Je potřeba ventil a na to jsou ideální firemní večírky.
Reklama
reklama

Svatojánský Dvůr - Vše, co si jen můžete přát

Svatojánský Dvůr je restaurace a hotel v historické budově v klidné části Prahy 8 Střížkov s výbornou dopravní dostupností a soukromým parkováním. S přípravou teambuildingů, firemních a vánočních večírků, máme mnohaleté zkušenosti.

TOMI SUSHI: Japonské speciality u náplavky

Přímo u náplavky na Rašínově nábřeží nově najdete sushi bar nabízející lahodné japonské speciality. Otevření TOMI SUSHI bylo podle majitelů splněním dlouholetého snu. O tom, jak má chutnat správně připravené sushi, jak je složité sehnat v Česku kvalitní a čerstvé mořské ryby či o úskalích spojených s budováním nového podniku v pandemické době, jsme mluvili s šéfkuchařem Tomášem Šťovíčkem.

Michal Kacetl: Víno děláme s respektem k přírodě

Malebné vinařství Kacetl ležící v obci Mackovice na Znojemsku je charakteristické svým přírodním přístupem k vínu a jeho šetrnou výrobou i pěstováním. Majitel Michal Kacetl se pro Pragmoon.cz rozpovídal o technologických postupech při výrobě lahodného moku, lásce ke koním nebo třeba o tom, co ho vlastně k profesi vinaře přivedlo.