Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
25. dubna 2024, svátek má Marek

Firemní večírky

Nevíte kde udělat firemní večírek? Máme pro vás přehledný seznam vybraných podniků, které se na firemní večírky specializují. 


Kde uspořádat ty nejlepší firemní akce, večírky a eventy?

Znovu přišel onen magický moment roku, kdy na chvíli odhodíme pracovní masku a pokusíme se nebýt jen kolegy, ale i parťáky. Vánoční firemní večírky jsou za rohem a to by bylo, abychom vám nepřinesli pár tipů na místa, kde to můžete opravdu rozjet.

Jaký podnik pro Váš večírek hledáte?

Kde?

Jak velký?

Jaké služby?

Back Doors

Gastro
Byznys
Koktejlový bar s restaurací v srdci Smíchova u Anděla se umí změnit na taneční klub, který má dvě stage, což je ideální pro váš Vánoční a Novoroční večírek. V baru najdete více jak 400 druhů prémiového alkoholu, ze kterého se vytváří koktejlové menu v duchu prohibičních třicatých let. Připraví vám zde nezapomenutelné tématické firemní večírky s živou hudbou nebo Dj´s a bohatým rautem. K dispozici je i zimní zahrada s venkovním grilem a ohništěm.
Na bělidle 30, Praha 5 0

Zámecký Vrch 34, Karlovy Vary 36001

Třeba nemáte chuť na akční firemní večírek na baru s neony a techno hudbou. Možná byste ocenili večírek v oldschoolovějším duchu. A co takhle zvolit atmosféru třicátých let, živou hru na klavír a eleganci? To vše na vás čeká v karlínském Charlestonu. Vyjma mimořádného interiéru se podnik může pochlubit fantastickými steaky, které určitě musíte vyzkoušet. Na jídelníčku dále najdete těstoviny, saláty, dezerty, bohatý výběr alko i nealko nápojů. Vše samozřejmě vždy z čerstvých surovin a upravených dle sezónní nabídky.
Křižíkova 55, Praha 8 18000

COYOTES PRAGUE

Gastro
Byznys
Firemní večírky v nejlepším show baru? Jednoznačně v Coyotes Prague! Půvabné barmanky vám namíchají chutné cocktaily, barmanská show vás ohromí a pokud si někdo zaslouží speciální tekutou odměnu, dostane ji od divoké kočky přímo na baru. Večer vám zpestří ohnivá show a různé druhy tanečních vystoupení na baru s výbornou akustikou. Kuchyň je plně vybavena a proto vhodná pro jakékoliv požadavky. Celková kapacita je cca 100-150 osob, pro večírek lze využít VIP prostor, kam se vejde zhruba 20 lidí.
Malé náměstí 2, Praha 1 11000

Centrum je určeno jak pro firemní prezentace, kongresy, konference a školení, tak pro hudební a filmové eventy, plesy, gala večeře a mnoho dalších
Na Strži 2097/63, Praha 4 14000

Nechte svůj firemní večírek unášet na vlnách hotelové lodi Florentina s velkorysým prostorem s kapacitou od 100 do 250 míst. Na palubě se nachází 49 kajut k ubytování, restaurace s českou i mezinárodní kuchyní, bar s bohatou nabídkou nápojů, prostorná sluneční terasa a panoramatický salonek na lodní přídi. Hosté budou nadšeni nejen dokonalým servisem šitým na míru jejich potřebám, ale také krásným výhledem na Vltavu (kde je vždy živo) a jedinečnou atmosférou.
Nábřeží Edvarda Beneše , Praha 1 11800

FUTURENTO

Zábava
Pro děti
Laserové bludiště, nafukovací atrakce, trampolíny, překážkové dráhy, logické úkoly, nejnovější technologie, tím vším je nové unikátní zábavné centrum v Praze Futurento. Tato novinka je přímo stvořená pro jedinečné oslavy. Nabízí úžasnou týmovou zábavu, originální prostory, v případě zájmu občerstvení či doprovodné programy. Připraví akci na klíč a vyhoví jakýmkoliv požadavkům. Velkou výhodou je skvělá dostupnost MHD či autem. Areál disponuje dostatečně velkým parkovištěm.
Na Harfě 916/9a,, Praha 9 - Vysočany 190

Prostory vyvolávající emoce se právě otevřely v samém srdci historické Prahy. Jilská ulice se rozprostírá mezi Staroměstským náměstím a Karlovým mostem. Právě zde se nachází nové promyšlené místo s kongresovým sálem, částí pro menší akce, občerstvovacím koutem a vlastním barem. Vítejte v Jilská Palace Hall.
Jilská 450/16, Praha 1 - Staré město

Hledáte vhodný prostor pro konání Vašeho firemního večírků, kongresu, konference či koncertu? Obraťte se na profesionály konferenčních prostor Columna na pražském Chodově. Všechny akce zajišťují individuálně dle přání a vždy akci vytvoří ke spokojenosti zákazníka. Najdete zde prostornou kongresovou halu ideální pro vánoční večírky, kongresy či kulturní události, dále kongresový sál vhodný ke konferencím či přednáškám, tři malé jednací salonky vhodné pro menší školení a workshopy a zkušený personál.
Pyšelská 2361/4, Praha 4 0

Kongresové centrum Praha je jedním z nejvýznamnějších a největších kongresových a konferenčních zařízení v České republice.
5. května 1640/65, Praha 4 14000

MERCURIA LASER GAME

Zábava
Sport
Mercuria Laser Game – to je největší komplex laser game v České republice. V Praze najdete arénu v Holešovicích a také nově na Braníku, kde máte na výběr ze dvou unikátních arén a kde může hrát laser game najednou až 40 hráčů! K tomu je možnost využít minibowling, simulátor virtuální reality či arkádové automaty. Obě arény jsou výborně připravené pro firemní akce a pohodové posezení po hře. V Holešovicích je plně zásobený bar až pro 80 osob, v Braníku dokonce rovnou pro 150 osob.
Argentinská 38, Praha 7 170

Nádražní 60/114, Praha 5 15000

Tileho náměstí 792/2, Praha 5 15000

RESORT HULÍN

Zábava
Gastro
Tipy na výlety
Rodinná dovolená v lůně přírody
Hulín 10, Sedlčany 26401

Resort Sobotín se může pyšnit hned několika unikátními objekty v krásné přírodě Jesníků.
Sobotín 13, Sobotín 65535

Nabídka jídel staročeské kuchyně a pivních specialit. K dispozici je letní zahrádka. Možnost pořádání společenských akcí.
Jungmannovo Náměstí 16, Praha 1 11000

Areál Šroubáren 860, Libčice nad Vltavou 25266

Vypravte se se svými kolegy na úžasná dobrodružství na místech, která vás nadchnou a kde vás čekají nevšední a velkolepé zážitky. Fantastický svět virtuální reality nabízí skvělou zábavu pro každého, kdo nechce celý firemní večírek jen nudně prosedět na židli. Je jen na vás, co si vyberete. Skok volným pádem z mrakodrapu? Potápění se v moři? Divoká jízda závoďákem ve 350km/h? Let bojovou stíhačkou nebo rovnou celou naši sluneční soustavou? To vše na vás ve virtuální realitě čeká. Stačí si jen vybrat!
Sedláčkova 433 , Pardubice 530

Eventové prostory v coworkingu v historickém centru Prahy, jen pár metrů od metra Můstek.
Václavské náměstí 3, Praha 1 11000

Hledáte na vaši akci reprezentativní prostory s příjemnou atmosférou v srdci Karlína? Vyzkoušejte coworkingové centrum WorkLounge ve Forum Karlín.
Pernerova 51, Praha 18600

Zámek Štiřín

Gastro
Lifestyle
Pro děti
Tipy na výlety
Hledáte pro svůj firemní večírek jedinečné místo v blízkosti Prahy? Už Vás omrzel ruch velkoměsta?Pak právě Zámek Štiřín je tou pravou volbou!Disponujeme salonky v zámeckém i rustikálním stylu či restaurací v unikátní organické architektuře s kapacitou 10 až 220 osob.Kapacita ubytování činí 63 pokojů. V areálu je k dispozici dostatek parkovacích míst.
Ringhofferova 711, Kamenice 25168

Osvobození 24, Slavičín 65535

Radlická 2343/48, Praha 5 – Smíchov 15000

Lidická 20, Praha 5 15000