Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
30. listopadu 2023, svátek má Ondřej

Tipy na výlety

Gastro
Tipy na výlety

Hotel Honour and Grace: klenot v Karlovarském kraji

Hotel těží ze svého jedinečného umístění v samém srdci krušnohorských lesů, mezi oblíbenými turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Jáchymov, Boží Dar a lyžařský areál Klínovec.

Nové vydání


Největší saunový svět v ČR v Aquapalace Praha

Představujeme vám největší Saunový svět v České republice, který se nachází v prostorách Aquapalace Praha v Čestlicích. Tento výjimečný komplex vyniká svou variabilitou, bohatou nabídkou služeb, procedur a saunových ceremoniálů. Máte zde možnost volit z 19 saun a prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování.

Mlýn Karlštejn: Místo, kde svatba bude nezapomenutelná

K nejkrásnějším místům pro svatby ve středních Čechách jednoznačně patří romantický Hotel Mlýn Karlštejn. Ostatně, kdo by nechtěl prožít svůj svatební den v nádherném prostředí hotelu pod legendárním Karlštejnem nebo si užít hostinu v podobě grilování pod širým nebem na břehu Berounky? A to vše pouhých 25 km od Prahy.

Nové premiéry se diváci Městského divadla Kladno dočkají v prosinci

Třetí letošní premiéra zavede diváky Městského divadla Kladno do prostředí psychiatrické léčebny. Divadlo totiž uvede dnes již kultovní Přelet nad kukaččím hnízdem, jehož režie se ujal jeden z nejvýraznějších představitelů mladé generace Adam Skala. Slavnostní premiéra proběhne 9. prosince v hlavním sále MDK.

Ochutnejte jižní Moravu s průvodcem Gourmet!

Jižní Morava oplývá nádhernou přírodou i památkami zvučných jmen. Výlety se plánují snadno, ale kam se zastavit na oběd, na svačinu nebo na jedno dobře čepované? Místní gastro scéna je plná svěžích nápadů a servíruje rozmanité koncepty. Aby Vám nic neuniklo, je tu pro vás průvodce Gourmet Jižní Morava. Představuje to nejzajímavější z kaváren, bister, restaurací, vinařství a pivnic v kraji.

Adventní Plzeň vás okouzlí jedinečnou atmosférou

Jestli Plzeň někdy opravdu září, je to rozhodně v adventním čase. V předvánočním období se ponoří do sváteční atmosféry. Každá procházka historickým centrem vede přes adventní trhy, které lákají nejen na vynikající svařené víno, ale také živý betlém i zajímavou nabídku dárků. I v době adventu můžete v Plzni navštívit hlavní turistická lákadla, jako jsou pivovar, Velká synagoga nebo katedrála sv. Bartoloměje s plzeňskou věží. Vánoční výzdobu dostanete jako bonus.
Reklama

FACEBOOK

INSTAGRAM

Reklama

Krampus show se vrací do open-air části Výstaviště

Více jak stočlenná pekelně přísná suita ze zemí českých i rakouských opět vtrhne Na Výstaviště. Oblíbená krampus show napraví i beznadějné zlobivce a navodí pravou pekelnou atmosféru plnou ohně, síry a chlupatých potvor!

Darujte už dnes společný čas, relaxaci, dobré pivo, zážitky a kulturu…

JSME KLÁŠTER ŽELIV. Jsme barokní hotel, wellness, pivovar, restaurace, historická část kláštera, Santiniho kostel, lesy, velká opatská zahrada a překrásná příroda v okolí – JSME RESORT MNOHA MOŽNOSTÍ PŘÍMO V SRDCI ČR.

Regensburg je zajímavý tip pro zimní výlet

Společný kulturní prostor České republiky a Bavorska je úzce provázán, proto se v Řeznu (Regensburgu) do 3. října 2023 konala Bavorsko-česká zemská výstava, kterou můžete od 8. prosince do 24.května navštívit v Národním muzeu v Praze. Pokud byste chtěli navštívit svého německého souseda, Řezno se svou bohatou historií mladého města ve starých hradbách rozhodně stojí za návštěvu.

Dokonalé místo nejen pro vysněnou svatbu najdete v unikátním Resortu Čapí hnízdo

Luxusní Resort vzdálený 30 minut od Prahy vyniká nejen špičkovou úrovní služeb, nadstandardním vybavením, ale především nádherným romantickým prostředím, které svou variabilitou dokáže naplnit téměř libovolná přání i těch nejnáročnějších hostů.

Divadlo Kladno Vás zve nejen na nové představení Nedotknutelní

První premiéra 109. sezóny na velké scéně a hned tak strhující příběh francouzského filmového hitu? Ano, Nedotknutelní! Skutečný příběh aristokrata Philippa Pozzo di Borgi, jehož knihu Druhý dech zfilmovali v roce 2011 Olivier Nakache a Éric Toledano. Uvidíte pouze v kladenském divadle.

Resort Sobotín: Kouzelné místo pro nezapomenutelné zážitky

Týdenní dovolená, prodloužený wellness víkend, jedinečné oslavy, nevšední teambuilding i noc na zámku. To všechno, a nejen to vás čeká v nádherném prostředí Jeseníků v Resortu Sobotín. Náš multifunkční resort nabízí neomezené možnosti vyžití. Přijeďte si k nám odpočinout do wellness s bazénem a saunovým světem či načerpat pozitivní energii v nádherné okolní přírodě.

ČTĚTE DÁLE

Podzimní bižuterní kurz v muzeu

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou zve zručné milovníky bižuterie na další letošní lekci z cyklu oblíbených bižuterních kurzů pro pokročilé. Uskuteční se v sobotu 21. října od 10 do 14 hodin.

Zmar i naděje biblické apokalypsy zachycuje nová výstava Západočeské galerie v Plzni

Širokou škálu inspirací biblickým textem Zjevení sv. Jana, zvaným Apokalypsa, ve výtvarném umění, hudbě a literatuře v českých zemích od středověku až do současnosti prezentuje nová výstava Západočeské galerie v Plzni. Kromě výtvarných děl českých, ale i zahraničních umělců, která se z různých příčin dostala na území českých zemí, obsahuje speciální linku, věnovanou literatuře a hudbě okruhu českého undergroundu 70. a 80. let 20. století. Výstava s názvem „… A VIDĚL JSEM NOVÉ NEBE A NOVOU ZEMI…“ – APOKALYPSA A UMĚNÍ V ČESKÝCH ZEMÍCH vznikla ve spolupráci s odborným týmem z Ústavu dějin umění Akademie věd ČR a ve výstavní síni Masné krámy je k vidění od 4. října 2023 do 3. března 2024.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.

Na Comic-Con Junior v Brně dorazí Superman i hvězda Star Treku

Už za pár týdnů se na Výstavišti Brno uskuteční druhý ročník festivalu popkultury Comic-Con Junior. Na víkend 21. a 22. října proto do moravské metropole zavítají hvězdy z oblíbených filmů a seriálů, počítačových i deskových her nebo komiksů a literatury především v žánru sci- fi a fantasy. Mezi nimi třeba legendární Clark Kent či jedna z hlavních postav seriálu Star Trek: Enterprise.