Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír

Zážitkové vlaky Praha – Pronájem vlaků

Adresa:
Radlická 2343/48, Praha 5 – Smíchov 15000
Telefon:
775317903

Firemní večírky

Podnik je k dispozici pro pořádání firemních večírků.

Kapacita podniku: 300 osob

Zajišťujeme jízdy zvláštních vlaků na klíč včetně cateringu a doprovodného programu ve vlaku i cílové stanici. Specializujeme se na pořádání firemních akcí a vánočních večírků v zážitkových vlacích. Sestavíme vlakovou soupravu přesně na míru Vaší akci, ať už se jedná o malý firemní event, školení nebo velkou akci pro stovky hostů. Vlak je přistaven v dohodnutém čase a místě. Firemní akce může probíhat celá ve vlaku nebo Vás zavezeme na zajímavé místo s atraktivním programem. Soukromou akci ve vlaku lze uspořádat na kratší dobu, nejčastěji 3 h, nebo i na celý den. V nabídce máme připraveny trasy do řemeslných pivovarů, hornického skanzenu, zoologických zahrad, sklárny, na hrady a zámky nebo do jaderné elektrárny Temelín. V rámci firemních akcí v Praze zajišťujeme také provoz vlakového taxi, které nabízí pohodlný odvoz na akci v kteroukoliv denní i noční dobu. Zvláštní vlak poskytne privátní akci originalitu, netradiční prostředí a naprosté soukromí. Stylová retro souprava navodí přátelskou atmosféru a stmelí kolektiv. Moderní vlak je zajímavou alternativou ke klasickému konferenčnímu prostředí.

Vlakové soupravy:
- parní lokomotivy,
- historické motorové lokomotivy,
- moderní elektrické lokomotivy,
- stylové barové a bufetové vozy,
- moderní konferenční vagóny,
- retro osobní vagóny,
- komfortní vozy první třídy,
- historické motoráčky,
- lůžkové vozy.

Poskytované služby:
- Firemní akce
- Vánoční večírky
- Školení, teambuilding
- Konference, prezentace
- Vlakové taxi na eventy

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

15.3.2024 19:00

Tracyho tygr

5.4.2024 - 7.4.2024

For Kids 2024

27.3.2024 15:45

Online podvodníci

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.