Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
14. června 2024, svátek má Roland

Zážitkové vlaky Praha – Pronájem vlaků

Adresa:
Radlická 2343/48, Praha 5 – Smíchov 15000
Telefon:
775317903

Firemní večírky

Podnik je k dispozici pro pořádání firemních večírků.

Kapacita podniku: 300 osob

Zajišťujeme jízdy zvláštních vlaků na klíč včetně cateringu a doprovodného programu ve vlaku i cílové stanici. Specializujeme se na pořádání firemních akcí a vánočních večírků v zážitkových vlacích. Sestavíme vlakovou soupravu přesně na míru Vaší akci, ať už se jedná o malý firemní event, školení nebo velkou akci pro stovky hostů. Vlak je přistaven v dohodnutém čase a místě. Firemní akce může probíhat celá ve vlaku nebo Vás zavezeme na zajímavé místo s atraktivním programem. Soukromou akci ve vlaku lze uspořádat na kratší dobu, nejčastěji 3 h, nebo i na celý den. V nabídce máme připraveny trasy do řemeslných pivovarů, hornického skanzenu, zoologických zahrad, sklárny, na hrady a zámky nebo do jaderné elektrárny Temelín. V rámci firemních akcí v Praze zajišťujeme také provoz vlakového taxi, které nabízí pohodlný odvoz na akci v kteroukoliv denní i noční dobu. Zvláštní vlak poskytne privátní akci originalitu, netradiční prostředí a naprosté soukromí. Stylová retro souprava navodí přátelskou atmosféru a stmelí kolektiv. Moderní vlak je zajímavou alternativou ke klasickému konferenčnímu prostředí.

Vlakové soupravy:
- parní lokomotivy,
- historické motorové lokomotivy,
- moderní elektrické lokomotivy,
- stylové barové a bufetové vozy,
- moderní konferenční vagóny,
- retro osobní vagóny,
- komfortní vozy první třídy,
- historické motoráčky,
- lůžkové vozy.

Poskytované služby:
- Firemní akce
- Vánoční večírky
- Školení, teambuilding
- Konference, prezentace
- Vlakové taxi na eventy

ČTĚTE DÁLE

SOLDOUT FESTIVAL. Velká rapová a drum & bass jména i dalších klubových hudebních žánrů

Je unikátní koncept spojení industriální architektury v Dolní oblasti Vítkovic a hudby v podání předních zahraničních a domácích interpretů. Jedním z vrcholů festivalu je přítomnost influencerů a celebrit, kteří na akci přijíždějí, aby zažili skvělou show. Letos je opět SOLDOUT FESTIVAL pořádán ve spolupráci se zápasnickou organizací Clash of the Stars, která se za krátký čas stala velice populární. Na festivalu proběhne tisková konference a stare downy se zápasníky, které budou živě promítány na LED obrazovkách umístěných na hlavní stage.

Červnový festival Pivo na Náplavce představí 40 minipivovarů

Pivo na Náplavce – oblíbený degustační festival zlatavého moku se v letošním roce bude konat 14. a 15. června na Rašínově nábřeží. Účastnit se ho budou stálice i nováčci, na pravém břehu Vltavy se představí 40 zástupců českých minipivovarů. Součástí festivalu budou i stánky s jídlem, pivní bleší trh a několik koncertů.
Reklama
reklama

Ochutnejte Třebíč a přivoňte si nejen k historii

Nejvýznamnější hodnotou a důvodem zápisu města Třebíče na prestižní Seznam kulturního a přírodního dědictví UNESCO je hodnota klidného soužití dvou odlišných kultur. Jde o výměnu hodnot mezi křesťanskou a židovskou kulturou, doklad vzájemné schopnosti vytvořit tolerantní prostředí, v němž spolu nejen koexistují a vzájemně se obohacují dva odlišné kulturní a náboženské světy. Křesťané a židé nám zanechali odkaz svých hodnot a také architektonické stavby připomínající nám jejich život a víru. Vydejte se po stopách opatů a rabínů, povede vás stejnojmenná naučná stezka.

Kutná Hora aneb když jeden den nestačí

Díky své poloze je Kutná Hora dostupná jednoduše ze všech koutů České republiky. Město vás ohromí velkým množství historických památek obklopených rozmanitou přírodou, bohatým kulturním programem a všudypřítomnou pohodovou atmosférou.

VINAŘSTVÍ U MLÝNKŮ

Kapacita sklepa je 170 míst a nabízí tak prostor pro větší akce, pro soukromé akce menšího rozsahu je připraven sklepní salonek s kapacitou 20 míst.