Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. března 2023, svátek má Leona

Český catering

Adresa:
Pod Žvahovem 11, Praha 5 15200
Telefon:
602792222

Beata Zemanová
Catering manager
+420 602 792 222
info@ceskycatering.cz


Nesvazujeme vás ani sebe žádnými přednastavenými balíčky služeb. Catering
navrhujeme vždy na míru s ohledem na vaše představy.


Přijedeme kamkoli. Na louku, statek, zahradu i zámek. Vaříme přímo na místě a
ladíme výzdobu podle stylu události. Připravíme akci jakékoliv velikosti a nebojíme se
ani velkých prestižních akcí, jako jsou například Ceny české filmové kritiky, večírky a
konference společností a slavnostní otevření podniků.

 

S sebou si přivezeme
- Dřevěné stoly ve vintage stylu
- Plechové a dřevěné sudy
- Mobilní bar a výčep
- Grily různého druhu
- Přenosná ohniště
- Kotlíky s komíny
- Pec na pizzu
- Vlastní stany
- Plotýnka na sladké palačinky crêpes a slané galettes
- Nádobí, etažéry a další dekorace


Stoly a dekorace vždy ladíme s motivem a barvami vaší svatby nebo firemní akce.


Český catering je součástí společnosti Ventura Group, která provozuje hotely a
restaurace s chutí od srdce.

ČTĚTE DÁLE

Hotel Amerika: svatba dle vašich představ

Hotel Amerika s příjemnou rodinnou atmosférou leží v odlehlé části Velkého Meziříčí v srdci přírody. K hotelu náleží několik krásných a udržovaných rybníků a louka, kterou spásají koně. Zde zapomenete na veškeré starosti a načerpáte energii z přírody. A svatbách v hotelu Amerika jsme si povídali s majitelem Josefem Mahelem.

Když svatbu v hospodě, tak Na dobrým místě

Hospoda na dobrým místě je hodná svého názvu. Návštěvníci odchází spokojení a velmi oblíbený je podnik i pro pořádání svateb. Co konkrétně zájemcům o obřad a oslavu nabízí, na to jsme se ptali majitele Romana Martináka.
Reklama
reklama

Salabka Restaurant: zažijte něco speciálního

Představte svatbu na vinici zalité sluncem, s poklidnou atmosférou venkova, romantickým výhledem a to vše pod taktovkou luxusu, lahodných domácích vín a s excelentní gastronomií. Že za něčím takovým musíte jezdit desítky kilometrů za Prahu? Chyba lávky. Stačí vyrazit do pražské Troji do Salabka Restaurant. Na co vše se svatebčané mohou těšit, o tom jsme si povídali s managerkou Salabky Gabrielou Kunc Lacherovou.

YEAHRBA: přírodní energie do života

Filip Donée je pozoruhodný člověk. Zásadně jeho život před deseti lety ovlivnila nehoda, při níž přišel o část levé nohy. Místo aby ho podobná zkušenost porazila, on ji přijal jako šanci na druhý, lepší život. Od té doby strávil dva roky v USA, stal se vicemistrem světa v naturální kulturistice mezi hendikepovanými, manželem, otcem a před rokem si řekl, že má dost energy drinků plných chemie a začal vyrábět 100% přírodní energetický nápoj z yerby maté, pod vlastní značkou YEAHRBA.

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.