Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava

Zámek Wichterle – Hotel a pivní lázně

Adresa:
Osvobození 24, Slavičín 65535
Telefon:
608275009

Firemní večírky

Podnik je k dispozici pro pořádání firemních večírků.

Kapacita podniku: neuvedeno

Poskytované služby

Klimatizace
Pořádání akcí
Free Wi-Fi
Koktejly
Projektor
Točené pivo
Finská sauna
Občerstvení

- Vaše firemní akce dostanou na slavičínském zámku Wichterle také královský punc. Jsme hluboce přesvědčeni, že firemní akce pořádané u nás mohou být nejen vítanou změnou pro Vaše zaměstnance, ale i pro Vaše VIP klienty.

- Hotel je ideálním místem pro malé či středně velké firemní a společenské akce.

- Hotel nabízí cateringové služby špičkové kvality. Ideálně doplní vaši akci. Reprezentativní prostory využijete pro různé bankety či oslavy. Na letní terase se v létě griluje a rožní.

- Luxusní hotelové wellness centrum poskytne příjemný odpočinek po náročném pracovním jednání. Načerpejte nové síly ve vířivce, parní, bylinkové, finské sauně, vířivce nebo pivní lázni. Dokonalý odpočinek zpříjemní koupele a masáže. Nabízíme privátní pronájem wellness centra s možným občerstvením.

- Rádi pro vás zajistíme živou i reprodukovanou hudbu všech žánrů či rozličný doprovodný program.

- K dispozici je salonek, vinný salonek, velký sál, restaurace, kavárna, letní terasa

Catering

Berou vaši hosté kvalitní stravování v restauraci s bohatou nabídkou vytříbených pokrmů jako standard a vy byste je chtěli překvapit něčím netradičním? Připravíme pro ně raut v historickém sále přímo na zámku! Možnosti cateringu jsou skutečně téměř neomezené. Rádi si vyslechneme vaše nápady a přání a navrhneme lahodné řešení. Tak co to bude?

Konferenční prostory

Pro naše klienty jsme připraveni profesionálně zorganizovat konference, školení,  semináře, fóra, workshopy, firemní akce či pracovní setkání od předběžného návrhu, přes doplňkové služby, doprovodný program, kompletní technický servis, zvukový a obrazový záznam, videokonference a další. Přizpůsobíme se vašim individuálním přáním a potřebám.

TYPY AKCÍ:

- konference

- školení

- fundraisingové večery

- semináře

- diskusní fóra

- valné hromady

- porady a výjezdní zasedání

- workshopy

- firemní akce

- teambuilding
 

Dle vašich potřeb zajistíme:

- konferenční servis (wi-fi, ozvučení sálů, služby IT technika, projektory, projekční plátna, flipcharty, DVD přehrávače a ostatní)

- catering (coffee breaky, pracovní i slavnostní menu, bufety, rauty, koktejly, číše vína)

- doprovodný program – na míru poskládané eventové aktivity

- pokud byste měli zájem i o ubytování celková kapacita hotelu je 56 lůžek. Z toho 43 pevných a 13 přistýlek.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Ventura Group – společnost pro vaše gastro večírky

Kdyby existoval český Dionýsos, jmenoval by se Ventura Group. Tato rodinná společnost provozuje tři vyhlášené restaurace a Český catering k tomu. Miluje, když může přichystat úžasné jídlo, když pivo teče proudem, hostům když chutná, radují se a bouřlivé oslavy trvají až do rána.
Reklama
reklama

The Emblem Hotel: jedinečný koncept pro jedinečný večírek

Tento designový boutique hotel v Praze naleznete jen kousek od Staroměstského náměstí. Kromě luxusního ubytování ve vkusně zařízených pokojích a apartmánech nabízí také vlastní privátní spa a dokonalé zázemí pro uspořádání nejrůznějších soukromých eventů.

Kojibakers: aneb produkty plné enzymů z plísně koji

Patnáct let pracoval na manažerských pozicích v IT společnosti a neuměl si představit, že by neměl jistotu stálého měsíčního platu. Zejména když se mu postupně narodily čtyři děti, jedno z nich handicapované, které od narození vyžaduje skutečně velkou péči. Postupně ale přišlo několik věcí, které jeho pohled na věc měnily, proto se rozhodl podat výpověď a pustil se do podnikání. Miloslav Laštovička založil v roce 2019 spolu s dvěma kolegy firmu Kojibakers, inspirovanou japonskou tradicí, která vyrábí za pomocí ušlechtilé plísně koji fermentované potraviny jako například miso, miso polévky, shiokoji a další. Ty momentálně dodávají jak do českých domácností, tak i do známých restaurací „Věříme, že tato unikátní »banka enzymů« má co nabídnout nejen v Asii, ale i zde v našich podmínkách,“ říká Laštovička.

Rozhovor: Štěpánčiny Divné čokolády

Štěpánčiny Divné čokolády jsou šokující, originální... prostě divné a to nás na tom nejvíc baví! Jak říká sama Štěpánka: „Mé čokolády se nejí, ale degustují.“