Masopust, Horkýže Slíže nebo Stand Up

Publikováno 04.03.2019
Jaro se pomalu blíží a příjemnější počasí bude přát i outdoorovým aktivitám. V pondělí proběhne první repríza Hladové země, zatímco v úterý se koná Břevnovský masopust. Středa bude patřit koncertu Horkýže Slíže a ve čtvrtek začíná festival Jeden Svět. V pátek nás čeká speciální Stand-Up a v sobotu startuje Festival kolem Světa a v neděli nás čeká festival ruského street fodu. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 4. 3.

Hladová země 

Švandovo Divadlo na Smíchově hostí první reprízu divadelní hry Hladová země. Namístno místních obyvatel pracují v dolech jejich hosti, ale to přinese línýám obyvatelům nejedny potíže.

Představení začíná v 19 hodin.

Vstup: 120 Kč

Úterý 5.3.

Břevnovský masopust

Jubilejní 25. ročník masopustu míří do břevnovských ulic. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program, nejrůznější dobroty i to pravé masopustní veselí.

Akce začíná v 16 hodin.

Vstup: ZDARMA

Středa 6. 3.

Horkýže Slíže

Lucerna Music Bar úvitá slovenskou rockovou skupinu Horkýže Slýže. Můžeme se tak těšit na řadu osvědčených hitů i na ty nejaktuálnější písně. 

Koncert začíná ve 21 hodin.

Vstup: 372 Kč

Čtvrtek 7. 3.

Festival Jeden Svět v Doxu

Festival dokumentárních filmů o lidských právech. Ve středu je na programu snímek Leonarda Cohena Všechny vůně Iráku. Promítano bude celkem 21 filmů z celého světa. 

Akce probíhá až do 16. března.

Vstup: 110 Kč/projekce

Pátek 8. 3.

Stand-Up Comedy muži o ženách

V Bar coming soon mají v pátek na programu speciální Stand-up zaměřený na výpravění mužů o ženách. Vystoupí Jiří Jakima a Tigran Hovakimyan. 

Akce začíná ve 20:30.

Vstup: 200 Kč

The Legits Blast 2019

Již potřetí se Praha zaplní nejlepšími světovými tanečníky, kteří přijedou vzdáthold pouličnímu tanci a především hip-hopu. V rámci večera bude i možné se nominovat na mezinárodní soutěž Undisputed 2019.

Akce začíná v 16 hodin a potrvá až do neděle.

Vstup: 1100 Kč/všechny dny, od 100 Kč/den

Sobota 9. 3.

Festival kolem Světa v Praze

 

PVA Expo Letňany hostí od soboty cestovatelský festival Kolem Světa. Kromě přednášek a projekcí cestovatelských snímků se dočkáte i dobrot z exotické kuchyně. 

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: 400 Kč

Neděle 10. 3.

Masopust, Street Food a zábava

Žluté lázně uctí masopustní veselí speciálním ruským street foodem. Těšit se tak můžete na tradiční boršč, šašliky a další ruské dobroty.

Akce začíná v 11 hodin.

Vstup: 490 Kč (včetně degustace)