Jessie J, Avengers nebo Citron

Publikováno 23.04.2019
Po velikonočních svátcích nás v Praze čeká další zajímavý týden. V úterý vystoupí vůbec poprvé v Praze zpěvačka Jessie J, zatímco ve středu čeká na příznivce pop-indie vystoupení německého uskupení Joasihno. Ve čtvrtek nás čeká premiéra Avengers: Endgame a pátek bude patřit večírku v klubu Epic. V sobotu dorazí do Roxy německý taneční label Kompakt a v neděli zavítají do Fóra Karlín dinosauři české hudební scény - kapela Citron. Inu, opět se máme na co těšit...

Úterý 23. 4.

Jessie J

Slavná britská zpěvačka Jessica E. Cornish, známější pod pseudonymem Jessie J., vystoupí poprvé v pražském Fóru Karlín. Fanoušci této popové hvězdy se tak mohou těšit na osvědčené hity jako Price Tag, Nobody\\\\\\\'s Perfect či žhavé novinky z její tvorby.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 890 Kč

Středa 24. 4.

Joasihno / D + Nano Tone

Němečtí muzikanti Joasihno lákají příznivce žánru Pop-Indie do Kasárny Karlín! Těšit se tak můžete na tvorbu, ke které autoři využili robotické nástroje, zvukové zařízení, analogové syntezátory, svět bicí a programování počítačů.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: 100 Kč

Čtvrtek 25. 4.

Avengers: Endgame

Poslední akce se blíží! Ve čtvrtek má v kinech napříč Českem premiéru snímek Avengers: Endgame, který by měl nabídnout rozuzlení souboje Avengerů s hrozivě mocným Thanosem.

Projekce začínají v jednotlivých kinech během celého dne.

Vstup: dle ceníku kina

Pátek 26. 4.

Epic Fridays

Nejmodernější hudební klub Prahy hlásí na páteční noc další akci, v rámci které vystoupí populární DJs JOHNNY DE CITY, MARTIN CEHELSKY a DLUGOSH.

Akce, která slibuje zábavu do pozdních ranních hodin, startuje ve 22 hodin.

Vstup: 200 Kč

Sobota 27. 4.

Maraton série Šílený Max

Kino Aero má na sobotní odpoledne a večer připravenou projekci čtyř snímků ze série Šílený Max. Těšit se tak můžete na původní filmy s Melem Gibsonem i nové pojetí v režii George Millera.

Akce začíná v 16 hodin.

Vstup: 130 Kč

Kompakt Extra @ Roxy

Příznivce taneční hudby čeká v sobotu v hudebním klubu Roxy vystoupení německého labelu Kompakt. Hlavním tahákem bude majitel labelu a úznavaný producent Michal Mayel, po něm vystoupí i německý producent a DJ Patrice Bäumel.

Akce začíná ve 23 hodin.

Vstup: 250 Kč

Neděle 28. 4.

Tublatanka + Citron

Dvě legendární československé hudební skupiny se spojily, aby vyprodaly Fórum Karlín. Česká hardrocková kapela Citron vznikla již v roce 1976, zatímco slovenská metalová Tublatanka koncertuje od roku 1982.

Akce začíná v 18 hodin.

Vstup: 590 Kč