Wine Prague, Underground Comedy nebo United Islands

Publikováno 27.05.2019
Poslední květnový týden nabídne Pražanům řadu zajímavých aktivit a zábavných akcí. V úterý startuje vinný veletrh Wine Prague 2019, zatímco ve středu vystoupí v američtí Deep Blue Something. Ve čtvrtek se odehraje festival Škola rocku a v pátek začíná United Islands. Víkend pak bude patřit především mezinárodnímu dnu dětí. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 27. 5.

Techniky manipulace a síla emocí

Skautský institut na Staromáku má přuipravenou přednášku Petry Vejvodové, zaměřenou na na techniky manipulace. V rámci přednášky se tak podíváte na oponu schopností těch nejzdatnějších manipulátorů.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: ZDARMA

Úterý 28. 5.

Wine Prague 2019

PVA Expo Praha v Letňanech hostí další ročník významného veletrhu vína. Na místě je pro vás připravena řada ochutnávek od desítek vystavovatelů ze všech koutů Česka i ze zahraničí.

Akce probíhá až do čtvrtka 30. května.

Vstup: 1000/1300 Kč včetně degustace

Středa 29. 5.

Deep Blue Something

Americká rocková kapela Deep Blue Something míří na první koncert do České republiky! Rock Café tak uvitá pořádný nářez v podání skupiny, která funguje od roku 1991.

Koncert začíná ve 20  hodin.

Vstup: 438 Kč

Čtvrtek 30. 5.

Škola rocku festival 2019

Našlápnutá rocková jízda ve stylu filmu Škola rocku! Lucerna music bar uvítá ve svém středu souboj studentských kapel, které doplní česko-slovenská skupina John Wolfhooker. 

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: 80 Kč

Pátek 31. 5.

The Best of UGC Stand-up

Partička z Underground Comedy v pátek večer v Rock Café představí ty nejlepší scénky, které v posledních měsících vytvořila. Jako doprovod vystoupí bubeník Tonda Procházka z kapely The Cupcake Collective.

Akce začíná ve 20 hodin.

Vstup: 200 Kč

United Islands of Prague 2019

Další ročník United Islands je konečně tu - a tentokrát bude v britském stylu! Několik pódií v okolí Karlína tak naplní špička tuzemské hudebné scény i britští hosté, mezi kterými zaujmou nejvíce The Sherlocks.

Akce probíhá až do 1. června.

Vstup: ZDARMA

Sobota 1. 6.

Den dětí u Chodovské tvrze

Dětský den nejlépe oslavíte na Chodovské tvrzi! Od 14 hodin je zde připraven skákací hrad, chybět nebude ani pohádka či oblíbené bubnování s Petrem Šušorem.

Akce začíná ve 14 hodin.

Vstup: ZDARA

Neděle 2. 6.

Břežanská desítka

Dolní Břežany se v neděli promění v jedno velké závodiště! Kromě desetikilometrové trati členitou trasou kopírující místní pamětihodnosti čeká na závodníky i občersvení na trati a pro všechny ostatní doprovodný program.

Běh začíná v 11 hodin.

Vstup: 333 Kč