Low, Rock for People nebo Ed Sheeran

Publikováno 01.07.2019
I první prázdninový týden v Praze je plný zajímavých akcí. V úterý navštíví MeetFactory americká indie-rocková skupina Low, zatímco ve čtvrtek startuje festival Rock for People. V pátek začíná Prague Paddle Fest a neděle i příští pondělí bude patřit koncertu Eda Sheerana. Program doplňují zajímavé snímky v letních kinech. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 1. 7.

Kino Containall: Odplata

Kultovní snímek z konce 90. let promítá Containail ve Stromovce. Těšit se tak můžete na fenomenální výkon Mela Gibsona v hlavní roli drsného Portera. 

Projekce začíná ve 21:30.

Vstup: ZDARMA

Úterý 2. 7.

Low (US)

 Americká skupina Low vydává již 12. desku za 26 let své existence. Originální trio proslulo především líbívími písněmi s minimalistickou aranží. V rámci večera představí nové album Double Negative.

Koncert začíná ve 20:30.

Vstup: 550 Kč

Středa 3. 7.

Summer Meet Up 

Unikátní česká akce míří na Long Island Libeň. Neformální akce plná hudby, pití a přednášek směřuje k dalšímu ročníku pouštní akce "The Burning Man", která si získala celosvětovou popularitu.

Akce začíná v 18 hodin.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 4. 7.

Rock for People 2019

Největší český rockový festival slaví již svůj 25. ročník na letiště v Hradci Králové. Mezi headlinery patří Bring Me the Horizon, Rudimental nebo Franz Ferdinand. Chybět samozřejmě nebudou ani čeští interpreti jako MIG 21 nebo Vypsaná Fixa.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: od 2190 Kč 

Pátek 5. 7.

Prague Paddle Fest

Do okolí Střeleckého ostrova míří česká premiéra Eurotour. V rámci Prague Paddle Festu se tak představí ti nejlepší sportovci, v tomto novém, ale rychle se rozvíjejícím, sportu.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: ZDARMA

Sobota 6. 7.

Letní kino - Škola základ života

Kasárna Karlín v rámci svého letního kina promítá legendární snímek českého režiséra Martina Friče z roku 1938. Děj filmu se točí okolo studentů gymnázia a jejich časopis Řev septimy.

Projekce začíná vr 21:30.

Vstup: 80 Kč

Neděle 7. 7.

Ed Sheeran

Fenomenální britský písničkář Ed Sheeran dorazí opět do Prahy. Na fenomenální koncert se může těšit vyprodané Letiště Letňany, zazní tak řada hitů, mezi které patří například Galway Girl nebo Shape of You.

V plánu jsou dva koncerty - v neděli a v pondělí.

Vstup: od 1600 Kč