Das Filmfest, Designblok nebo Adam Naas

Publikováno 14.10.2019
Říjen se pomalu překlápí do druhé poloviny a i v ní se dočkáme rozmanitých kulturních akcí. V pondělí se představí američtí Static-X, zatímco v úterý zahrají Vagyny dy Praga. Ve středu startuje das Filmfest a ve čtvrtek Designblok. Po celý víkend se můžeme těšit na Čokoládový festival a v sobotu se v O2 Areně odehraje Český mejdan s Impulsmem, na kterém vystoupí například Marek Ztracený. Týden pak uzavře francouzský hudební objev Adam Naas. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 14. 10.

Static-X

Kultovní industry-metal kapela Static-X zahraje v MeetFactory. Tato čtyřčlenná americká partička má na svědomí řadu žánrových hitů a v rámci koncertu oslaví 20 let od své přelomové desky Wisconsin Death Trip.

Akce začíná v 18 hodin.

Vstup: 890 Kč

Úterý 15. 10.

Vagyny Dy Praga

Svérázná skupina Vagyny Dy Praga zahraje v Lucerna Music Baru. Tato skupina působí na české scéně již 15 let a proslula výbornou show, která baví diváky a pohybuje se napříč hudebními žánry.

Akce začíná ve 21 hodin.

Vstup: 180 Kč

Středa 16. 10.

Das Filmfest Praha 2019

Již tradiční Das Filmfest Praha míří do dalšího ročníku, který se odehraje v kině Lucerna. Filmový festival představí to nejlepší z německy mluvených filmů, které by se jinak do české distribuce jen stěží dostaly.

Akce probíhá až do 22. října.

Vstup: 120 Kč/projekce

Čtvrtek 17. 10.

Designblok 2019

Již 21. ročník festivalu Designblok míří na Výstaviště Praha. Designéři z celého Česka i zahraničí představí své nejnovější výtvory - ať už půjde o šperky nebo doplňky do domácnosti. Chybět nebude samozřejmě ani dobré jídlo a pití.

Festival probíhá až do 21. října.

Vstup: 350 Kč

Pátek 18. 10.

Čokoládový festival 2019

Galeria Harfa pořádá po celý víkend čokoládový festival, jednu z nejsladších událostí roku. Kromě tradičních čokolád se můžete těšit i na řadu různých cukrovinek a jiných čokoládových specialit.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: ZDARMA

Sobota 19. 10.

Český mejdan s Impulsem 2019

 O2 Arena hostí další koncert Českého mejdanu s Impulsem, kterého se zúčastní i Hana Zagorová, Mandrage, Dalibor Janda nebo Marek Ztracený. Příznivci české pop music se tak mohou těšit na tradičně povedenou akci.

Mejdan začíná v 18 hodin.

Vstup: 640 Kč

Neděle 20. 10.

Adam Naas

Čerstvý a nadaný objev francouzské pop music Adam Naas dorazí i se svojí kapelou do Futurum Music Baru. Zpěvák se žánrově pohybuje v pop music v kobinaci se soulem a elektronickou hudbou.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 395 Kč