Přijďte si užít LÉTO VE ŠVANĎÁKU

Publikováno 20.04.2021
Švandovo divadlo na Smíchově letos mimořádně prodlužuje sezónu! Díky nucené několika měsíční pauze se Švandovo divadla rozhodlo, že potěší diváky v letních měsících, kdy tradičně probíhají divadelní prázdniny a současně se po celosezónním hraní divadlo renovuje, oblíbenými tituly ze svého repertoáru.

V programu nepřehlédnete nejpopulárnější titul, na který bývají vstupenky ihned vyprodány, a to nesmrtelnou komedii KDO JE TADY ŘEDITEL? s Michalem Dlouhým v hlavní roli. Herce Michala Dlouhého si diváci užijí i v dalších inscenacích a to v nejnovější nekompromisní komedii z divadelního prostředí SMRT MU SLUŠÍ, v černé komedii s podtitulem „Když vám do domu vnikne parta pozitivně myslících vozíčkářů, nezbývá než rozjet mejdan, na kterém nechybí sex, drogy a rock´n´roll.“ KURZ NEGATIVNÍHO MYŠLENÍ či v bergmanovských SCÉNÁCH Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA, kde mu hereckou manželku hraje Michaela Badinková.

Dámská šatna Švandova divadla s herečkami Klárou Cibulkovou a Kristýnou Frejovou vás provede zrychleným kurzem dnes tak populárního life coachingu v komedii CRY BABY CRY a s Robertem Jaškówem si užijete razantní komedii možná i o vaší rodině POHŘEB AŽ ZÍTRA. V neposlední řadě budou v rámci letního hraní uvedeny i reprízy chystané novinky hry podle kultovní předlohy na pomezí severské detektivky, upírské romance a psychologického dramatu AŤ VEJDE TEN PRAVÝ.

Již nyní si můžete zakoupit vstupenky on-line na www.svandovodivadlo.cz, kde najdete kompletní program. Přejeme příjemnou zábavu!

Švandovo divadlo na smíchově
Štefánikova 57, Praha 5, 150 00
Tel.: +420 257 318 666
www.svandovodivadlo.cz