E-shop XM.cz se na Petřinách přestěhoval

Publikováno 01.06.2021
Před více jak 4 roky, se usadil na Petřinách mladý internetový obchod e-shop XM.cz. Tenkrát ještě jménem Xiaomi Mobile. E-shop měl tehdy jen pár nadšených pracovníků, ale před sebou velký cíl. Dělat obchod tak, aby se spokojení zákazníci vraceli a aby za své peníze dostali vysokou hodnotu a měli z nákupů radost.

E-shopu se dařilo a rostl. Dával o sobě vědět na internetu nebo i třeba velkou reklamní plachtou na domu rodinné ubytovny MV Petřiny, naproti výstupu z metra.

 

Díky svému poslání, dodávat kvalitní levnou elektroniku Xiaomi a mít perfektní servis a prozákaznický přístup, se XM.cz stále rozšiřoval. Lidé se vraceli a nakupovali a užívali si moderní a cenově dostupné produkty, jako například telefony Xiaomi, obaly, sklíčka na telefony, zboží chytré domácnosti, robotické vysavače, chytrá světla, sluchátka a mnoho dalšího.

 

E-shop se stále rozrůstal a už se nevešel do přízemí bytového domu v Pláničkově. Aby XM.cz dostál svým závazkům vůči zákazníkům a mohl stále dodávat zboží do druhého dne, bylo třeba rozšiřovat sklad a přijímat další nadšené pracovníky. Nastal čas se rozhlédnout a přesunout. Na Petřinách se ale e-shopu XM.cz líbilo. Proto si vyhlédl budovu na Nad Alejí 29. naproti tenisovým kurtům, asi 150 metrů od výstupu z metra směrem za Billou.

 

Koncem května 2021 se konečně přesunul.

 

V jeho novém sídle se hned u vstupu nachází přehledný, stylově zařízený Showroom s vystaveným zbožím. Tam si můžete mnohé zboží sami prohlédnout a vyzkoušet. Samozřejmě si tam můžete vyzvednout již předem vytvořenou objednávku na XM.cz, nebo si přímo na místě něco ihned zakoupit. Máte-li rozbitý telefon Xiaomi, a už Vám skončila záruka jinde, můžete telefon do XM.cz přinést a špičkoví technici provedou diagnostiku, navrhnou a vykonají opravu.

 

Díky větším prostorům si také XM.cz mohl dovolit začít spolupráci i s novými značkami, jako je OnePlus, Realme, Samsung, Apple a dalšími.

Vážení čtenáři, tímto článkem Vás obchod s Xiaomi a další špičkovou elektronikou XM.cz  zve na návštěvu. Ať už na internetu na www.XM.cz, nebo fyzicky na Nad Alejí 29. Budeme se na Vás těšit!