Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
26. ledna 2022, svátek má Zora
Analemma: jedinečný nástroj na úpravu struktury vody, připojte se k (R)evoluci vody

Analemma: jedinečný nástroj na úpravu struktury vody, připojte se k (R)evoluci vody

V srpnu letošního roku byla uvedena na český trh novinka, jedinečný produkt Analemma, vyráběná v Holandsku.

Co je analemma?

Analemma je čirá křemenná křišťálová trubice-tyčinka, naplněná jedinečnou „mateřskou vodou“ pro přeměnu běžné vody z kohoutku do supernabité, plnospektrální a koherentní podoby. Když se nástroj Analemma dostane do blízkosti obyčejné vody, způsobí radikální změnu stavu vody tím, že přeskupí chaoticky a nepravidelně se pohybující molekuly H2O do stejné kapalné krystalické struk- tury, jakou má „mateřská voda“ uvnitř Analemma trubice. Tato struktura a její stabilita má pozoruhodný vliv na všechny živé organismy. Má výrazný revitalizační účinek na celkovou kvalitu života.

2-1.jpg

Je vůbec možné, co dokáže Analemma?

Ano, zní to opravdu jako kouzlo, ale klíčem k omlazující síle Analemma a mateřské vody je věda. Všichni usilujeme o spojení. O harmonii. Chceme být smysluplně propojeni sami se sebou a se vším kolem nás. Kvantová fyzika zcela jasně ukazuje, že je vše ve vesmíru vzájemně propojeno. Naše

Když jsme studovali vodu Analemma, všimli jsem si, že ji nazýváte „vědomou vodou“?

Je tomu tak… Krystalická struktura, kterou nástroj Analemma ve vodě vytváří, umožňuje tělu stát se lepším „přijímačem“. Otevírá cesty tělu stát se vnímavějším, propojenějším a lépe sladěným s harmonickými rytmy přírody. Soulad se rovná vědomí. Proto nazýváme vodu Analemma „vědomou vodou“.

8_1.jpg

Analemma: Harmonizace mozkových vln

V celé řadě testů se ukázaly pozitivní účinky pití vody Analemma na lidské zdraví. V jedné dvojitě zaslepené studii prováděné na dvojčatech byl prokázán mimořádný vliv pití koherentní vody na mozkové vlny. Mozek je orgán, který v těle obsahuje nejvíce vody, a proto hraje voda zásadní a významnou roli ve všech jeho funkcích.

V rámci tohoto testu jedno dvojče pilo běžnou vodu, zatímco druhé pilo po dobu několika týdnů čistou koherentní vodu. Již během půl hodiny po vypití vody Analemma EEG jasně ukázal, že u dvojčete, které pilo koherentní vodu, nastala rovnováha mozkových vln. Tato rovnováha byla znatelná a prokazatelná ještě po několik hodin, zatímco u dvojčete, které pilo pouze běžnou vodu, přítomna nebyla.

Další testy ukázaly, že používání mobilních telefonů tuto křehkou rovnováhu narušuje a vytváří v mozkových vlnách chaos. Byly provedeny testy vlivu vody Analemma na uživatele mobilních telefonů, aby se zjistilo, zda-li dojde k obnovení rovnováhy mozkových vln, a skutečně během několika minut po vypití vody došlo k obnovení rovnováhy.

Analemma vytváří harmonii. Analemma strukturuje molekuly vody, kterou pijeme, a vytváří tak rovnováhu a soulad uvnitř našeho těla a mysli. A jednou z klíčových oblastí, kde k této harmonizaci dochází a také se projeví nejrychleji, je mozek.

1-2.jpg

Analemma: Mimořádné omlazení těla a mysli

V dalším testu vlivu vody Analemma na lidské zdraví byla použita inovativní metoda, která využívá nejmodernější vědecké poznatky k vyhodnocení biologického věku a zdraví pomocí nových biologických markerů: GlycanAge.Test GlycanAge určuje velmi přesně biologický věk a může být užitečným nástrojem, který pomůže zhodnotit celkový zdravotní stav, pohodu a stáří imunitního systému. Studie GlycanAge se zúčastnili jedinci obou pohlaví a různého věku. Nejdříve podstoupili první test GlycanAge ke zjištění jejich biologického věku na počátku studie. Poté pili účastníci vodu Analemma po dobu tří měsíců, po jejichž uplynutí podstoupili druhý test. Účastníci během studie nezměnili nic ze svého běžného životního stylu. Vše zůstalo stejné, kromě vody, kterou pili.

Výsledky byly ohromující! Druhý test GlycanAge zjistil u všech účastníků kromě jednoho pozoruhodnou revitalizaci a omlazení o 1-12 biologických let po pouhých 3 měsících pití vody. Pití vody Analemma vám může doslova prodloužit život. Nejenže zpomaluje proces stárnutí, ale dokonce ho může i zvrátit.

Běžná voda má elektrický výkon 150 až 300 mV. Již po několika krouživých pohybech s Analemma trubicí se elektrický výkon téže vody zvýší o neuvěřitelných 300%! Veškerá tato energie se dostává do našich buněk a revitalizuje a obnovuje celý náš systém.

Náš život je voda. 99 % molekul našeho těla tvoří voda. To je důvod, proč struktura těchto 99 % určuje kvalitu našeho života. Analemma je architektem vody v našem těle. Analemma je průlom, je to (R)evoluce ve vědě o vodě. Zákazníci mohou zakoupit tyčinku Analemma přímo na stránkách www.energizujici-voda.cz. Pro ty, kteří se chtějí s Analemma tyčinkou seznámit, je připravena prezentační akce spojená s ochutnávkou vody Analemma, která probíhá pravidelně dvakrát týdně v prodejně HERBAS, Růžová 7, Praha 1, kde je možné tyčinku Analemma též koupit. Bližší informace k prezentaci jsou uvedeny na webových stránkách.

 

www.energizujici-voda.cz

info@energizujici-voda.cz

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Tvůrkyně parfémů Ing. Kira Pangéro: Moje práce je jako malování obrazů

Poznejte svět plný neobjevených vůní! Kira Pangéro z Alhambra Bioesence je tvůrkyní netradičních parfémů a její práce není jen povoláním, ale i posláním, které dělá radost lidem nejen v Česku, ale i v zahraničí. O tom, čím si jí tato práce získala, proč pravidelně vyráží do zahraničí sbírat inspiraci nebo jak parfémy vybírat, se rozpovídala v našem rozhovoru.

Režisérka Věra Herajtová: o připravované inscenaci Smrt v růžovém v Městském Divadlu Kladno

První premiérou Městského divadla Kladno v roce 2022 bude komorní hra Ľubomíra Feldeka Smrt v růžovém. V hlavní roli nejslavnější francouzské šansoniérky Édith Piaf se představí členka souboru Jana Zenáhlíková. Obsazení doplňují hostující Veronika Svojtková a Tomáš Alferi, ten zároveň vytvořil k inscenaci hudební nastudování. Autorem scény a kostýmů je výtvarník Jozef Hugo Čačko. Na připravovanou novinku jsme se zeptali režisérky Věry Herajtové.
Reklama
reklama

NoDilemma: kvalita před kvantitou

Móda každou ženu provází od malička. Iva Archmanová ji miluje od malička a proto oboru oděvnictví věnovala i svá pubertální léta a vystudovala ji. Nyní je hrdou majitelkou lokální autorské značky Nodilemma by Iva Archmanová ze Středních Čech a též člověkem, který za celou tou dřinou stojí.

Slippsy: klasika s designovou příchutí

Kdo říká, že pantofle, ponožky a trenýrky musí být nudné? Hravost, barevnost a pocit pohodlí, to jsou pojmy, které nejlépe vystihují značku Slippsy. Vyzpovídali jsme spoluzakladatele značky Slippsy Tomáše Kaliarika, aby nám celý projekt trochu blíže představil.

S láskou ke dřevu: seznamte se s dřevěnými produkty značky mywoodstyle

Dřevo nás vždy velmi inspirovalo. Jelikož je to přírodní materiál, jeho využití a nápadů, co z něj vytvořit, je neomezené množství. Na této práci nás nejvíce baví vymýšlení a hlavně vytváření nových produktů, které se snažíme vyrábět přesně tak, aby měly své využití a smysl.