Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. února 2023, svátek má Milada
Buďte chlap a vybavte letně svůj šatník!

Buďte chlap a vybavte letně svůj šatník!

Možná máte pocit, že chlap se o nějakou módu starat nemusí. A to je chyba. Rozhodně Vás nechceme nabádat k tomu, abyste se stali parodií sebe sama, která si vezme příliš těsnou košili, extrémně roztrhané džíny, žabky, pánskou tašku, zdepiluje si celé tělo a bude se štítit hobby domů (tohle přenechejme profesionálním fotbalistům). Není ale na škodu aspoň trochu vypadat.

Možná máte pocit, že chlap se o nějakou módu starat nemusí. A to je chyba. Rozhodně Vás nechceme nabádat k tomu, abyste se stali parodií sebe sama, která si vezme příliš těsnou košili, extrémně roztrhané džíny, žabky, pánskou tašku, zdepiluje si celé tělo a bude se štítit hobby domů (tohle přenechejme profesionálním fotbalistům). Není ale na škodu aspoň trochu vypadat.

Nebudeme si nic nalhávat, jakmile dojde na oblečení, chlapi znejistí. "Není ta košile moc růžová?" "A co když má to tričko příliš potisků?" My chlapi dokážeme mít neuvěřitelný problém s tím, co si vzít na sebe. Jednak proto, že nám často trendy unikají a za druhé z nejistoty, co si vlastně vůbec vzít, aby to k nám sedělo. Letos to bude jednoduché - alespoň v oblasti od pasu dolů (pořád je řeč o oblečení).

O čem mluvím? Přirozeně o šortkách. Že něco takového nemůže být cool? Ale kdeže! Už před mnoha lety na to přišli tvůrci Dva a půl chlapa, když hlavní postavu Charlieho Sheena vybavili právě šortkami. Charlie prakticky po celý seriál nikdy nic jiného nenosil. A připadá Vám snad, že by Charlie neměl styl?

Asi netřeba vysvětlovat, že mají šortky výhodu ve vzdušnosti. Navíc zdaleka nemusí být jen džínové, aby vypadaly dobře. Látkové, či rovnou teplákové, to vše se dá velmi dobře zkombinovat s košilí či tričkem. Stačí si jen správně vybrat a budete nejen vypadat dobře, ale současně Vás nijak nebudou drtit letní dny. Vzhledem k tomu, že mají být letos na teploty opravdu štědré, budou šortky nejen vhodnou, ale přímo žádoucí výbavou vašeho šatníku. Pokud si tedy nechcete uvařit...

Stylové šortky různých střihů a materiálů můžete za příjemné ceny vybírat například na www.budchlap.cz. Nabídka je dostatečně široká, aby uspokojila každého. A ještě zbude na pivo.

ml.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Nejlepší valentýnské dárky

Slavíte Valentýn? Někdo říkal, že je to jen nějaký svátek z Ameriky, ale co kdyby přeci jen Vaše drahá polovička nějaký ten dárek očekávala? Přinášíme tipy na valentýnské dárky.

Divokej Bill oslaví čtvrtstoletí své existence

Vypadá to, že rok 2023 proběhne ve znamení Divokýho Billa. Oslavit 25 let na scéně se jeho členové rozhodli vydáním osmého studiového alba, venkovním koncertním turné, které bude čítat 25 zastávek napříč republikou a 19. 1. 2024 se vrátí do pražské O2 areny. Vstupenky se pro členy fanklubu začnou prodávat 5. prosince, oficiální prodej začne 7. prosince.
Reklama
reklama

Circus Varius na ledě

Ledovou plochu Sportovní haly FORTUNA v Praze ovládne již v únoru show Circus Varius na ledě. Diváci zažijí dynamické představení plné speciálních efektů, které na ledové ploše spojí všechny žánry současného cirkusového umění.

Švandovo divadlo na Smíchově

Velký bratr tě sleduje. Švandovo divadlo uvede inscenaci 1984, adaptaci slavného románu George Orwella.

BTC Prague: Největší bitcoin akce v Evropě

Čekají vás tři dny, 60 světových speakerů, 100 firem v expo části a hlavně nejdůležitější bitcoinová témata na jednom místě v PVA Expo Praha.