Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
27. ledna 2022, svátek má Ingrid
Darujte pod stromeček thajskou masáž

Darujte pod stromeček thajskou masáž

Udělat si chvilku jen pro sebe může být v dnešní uspěchané době těžké. Ideální možnost, jak se nechat zhýčkat a navíc udělat i něco pro své zdraví nabízí kvalitní asijské masáže od salonů Shanti Thai Massage, Shanti Royal a Thai Moon v Praze. Poukaz na thajskou masáž navíc můžete darovat i jako ideální vánoční dárek pod stromeček!

A co na Vás v těchto třech pražských provozovnách čeká? Kvalitní ASIAN SPA obklopené vytříbeným designem. Své tělo a mysl svěříte do rukou profesionálů. Ulehnete, zavřete oči, poslechnete si hudbu, sebe, budete vnímat svůj dech, uvolníte se a užijete si chvilku jen pro sebe, nebo třeba se svým partnerem.

Relaxace i sportovní masáž

thajskoluzko.jpg

Ať už si vyberete Shanti Thai Massage, Shanti Royal nebo Thai Moon, vždy máte jistotu osobního a profesionálního přístupu. Je pak už zcela na vás, zda zvolíte třeba olejovou masáž, která využívá směs esenciálních olejů v kombinaci s měkkým terapeutickým dotykem pro podporu úplné relaxace, nebo třeba thajskou tradiční reflexní masáž. Během ní masérka působí silou na tlakové body a zbavuje napětí, uvolňuje klouby a přináší uklidnění. Zamilované páry pro změnu zvolí aroma masáž pro dva, která stimuluje oběh a podporuje úplnou a dokonalou relaxaci.

Darujte voucher

thajskobudha.jpg

Možností jak se zhýčkat nabízí salony mnoho a jedná se tak o ideální vánoční dárek, který navíc pořídíte i na poslední chvíli. S voucherem můžete svému blízkému koupit konkrétní masáž nebo pořídit poukázku s určitou peněžní hodnotou. Obdarovaný si tak sám vybere, jaký druh masáže mu nejvíce vyhovuje.

Kontakt

Shanti Tai Massage 

Kořenského 1107/15 (roh Preslovy ulice) 150 00, Praha 5

web: www.massageshanti.cz

telefon: +420 257 312 946

e-mail: info@massageshanti.cz

Thai Moon

Marie Cibulkové 626/4 (roh ulice Mikuláše z Husi), 140 00, Praha 4

web: www.thai-moon.cz

telefon: +420 703 332 355

e-mail: info@thai-moon.cz

ROYAL SHANTI

Odborů 263/2 ( roh Myslíkové 22 ) 12000 Nové Město, Praha 2

web: www.royalshanti.cz

telefon:+ 420 777 323 400

e-mail: info@shantiroyal.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Tvůrkyně parfémů Ing. Kira Pangéro: Moje práce je jako malování obrazů

Poznejte svět plný neobjevených vůní! Kira Pangéro z Alhambra Bioesence je tvůrkyní netradičních parfémů a její práce není jen povoláním, ale i posláním, které dělá radost lidem nejen v Česku, ale i v zahraničí. O tom, čím si jí tato práce získala, proč pravidelně vyráží do zahraničí sbírat inspiraci nebo jak parfémy vybírat, se rozpovídala v našem rozhovoru.

Režisérka Věra Herajtová: o připravované inscenaci Smrt v růžovém v Městském Divadlu Kladno

První premiérou Městského divadla Kladno v roce 2022 bude komorní hra Ľubomíra Feldeka Smrt v růžovém. V hlavní roli nejslavnější francouzské šansoniérky Édith Piaf se představí členka souboru Jana Zenáhlíková. Obsazení doplňují hostující Veronika Svojtková a Tomáš Alferi, ten zároveň vytvořil k inscenaci hudební nastudování. Autorem scény a kostýmů je výtvarník Jozef Hugo Čačko. Na připravovanou novinku jsme se zeptali režisérky Věry Herajtové.
Reklama
reklama

NoDilemma: kvalita před kvantitou

Móda každou ženu provází od malička. Iva Archmanová ji miluje od malička a proto oboru oděvnictví věnovala i svá pubertální léta a vystudovala ji. Nyní je hrdou majitelkou lokální autorské značky Nodilemma by Iva Archmanová ze Středních Čech a též člověkem, který za celou tou dřinou stojí.

Slippsy: klasika s designovou příchutí

Kdo říká, že pantofle, ponožky a trenýrky musí být nudné? Hravost, barevnost a pocit pohodlí, to jsou pojmy, které nejlépe vystihují značku Slippsy. Vyzpovídali jsme spoluzakladatele značky Slippsy Tomáše Kaliarika, aby nám celý projekt trochu blíže představil.

S láskou ke dřevu: seznamte se s dřevěnými produkty značky mywoodstyle

Dřevo nás vždy velmi inspirovalo. Jelikož je to přírodní materiál, jeho využití a nápadů, co z něj vytvořit, je neomezené množství. Na této práci nás nejvíce baví vymýšlení a hlavně vytváření nových produktů, které se snažíme vyrábět přesně tak, aby měly své využití a smysl.