Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. května 2022, svátek má Vladimír
Do Divadla Lucie Bílé míří ryze československá JAJ Show

Do Divadla Lucie Bílé míří ryze československá JAJ Show

Producent Jaro Slávik, známý porotce soutěže Česko Slovensko má talent, spolu se stand-up komičkou Adélou Elbel a slovenským entertainerem Ivem Ladižinským přicházejí s unikátní show nabitou komedií, postřehy, stand-up humorem a rozhovory s výjimečnými hosty. Premiérové představení JAJ Show uvede pražské Divadlo Lucie Bílé již 26. května.

cutdown0600-45-39-03still032.jpg

První skutečně československá late night show – tak by se ve zkratce dala popsat JAJ Show, novinka na scéně Divadla Lucie Bílé. Představení ale divákům slibuje mnohem více. Jde totiž o koncept československé zábavy inspirovaný tím nejlepším z minulosti, ale v úplně novém kabátě. Stand-up, interaktivní kvízy, mystifikace, rozhovory s hosty, soutěže a výborná kapela s neobvyklými verzemi notoricky známých hitů. To vše čeká diváky v rámci celého zábavného večera. 

cutdown0600-32-17-10still029.jpg

„Výjimečnost JAJ Show spočívá v tom, že každý z účinkujících a moderátorů je ve své kategorii hvězdou s obrovským množstvím zkušeností na televizní, klubové i divadelní scéně. Oproti jiným obdobným představením je úloha hlavního baviče rozdělená hned mezi čtyři osoby. Mezi nimi je Adéla Elbel, nejlepší současná česká stand-up komička, legendární Ivo Ladižinský, který svého času odstartoval boom stand-up scény na Slovensku, a Pavol Hubinák, který již 13 let jako kapelník doprovází finalisty soutěží Superstar a The Voice a jako moderátor uvádí skvělou páteční rozhlasovou relaci Baláž a Hubinák na Radiu FM,“ říká o show a jejím konceptu Jaro Slávik, veterán zábavního průmyslu a současně autor a producent JAJ Show. Právě on bude také čtvrtým mušketýrem mezi průvodci večera. Hvězdnou moderátorskou sestavu pak každé představení doplní VIP hosté z československého showbyznysu. Vedle toho si diváci užijí hudební doprovod kapely PH Band spolu s novou pěveckou hvězdou Slovenska Dominikou Titkovou.

cutdown0600-19-45-03still016.jpg

Připravovaná JAJ Show je divadelní verzí televizní late night show, která se má objevit na podzim letošního roku na českých i slovenských obrazovkách. Prostor Divadla Lucie Bílé byl přitom pro producenta Jara Slávika jasnou volbou. „Netušil jsem, co se v tomto divadle hraje, jaký je repertoár, jaká je dramaturgie nebo jestli tam vůbec bude zájem o představení, které vlastně není klasickým divadelním představením. Cítil jsem ale, že je to místo, kde by ta show měla být. Zavolal jsem proto Lucii a měl jsem štěstí, že měla právě ten jeden den volno, aby se s námi setkala. Dva dny po mém telefonátu – žádná příprava, čistý rokenrol. Můj pocit byl správný a Lucie nám se svým týmem vyšla vstříc. Ta scéna má v sobě magii, a to, že na ní mohu účinkovat, beru s velkou vděčností a pokorou,“ říká o spolupráci Jaro Slávik. Jeho slova doplňuje principálka divadla Lucie Bílá: „Těší mě, že si Jaro vybral právě naše divadlo a oslovil nás ke spolupráci. Vedle komedií, muzikálů a koncertů, které uvádíme, bude takové představení skvělým doplněním našeho repertoáru. Posláním našeho divadla je totiž diváky rozesmát a bavit a věřím, že JAJ Show tenhle úkol splní dokonale.“

cutdown0600-18-39-10still015.jpg

Premiéra divadelní verze JAJ Show se uskuteční již ve čtvrtek 26. května od 19 hodin v Divadle Lucie Bílé v pražské Karlově ulici. Jaké jsou vazby mezi národy z obou stran řeky Moravy? Jak vypadají vztahy mezi muži a ženami ze zábavního průmyslu a jak fungují hvězdná manželství? I taková budou témata prvního večera, kde nebudou chybět ani VIP hosté. Diváci se mohou těšit na ryze československý manželský pár, který tvoří hudební skladatel Ondřej Soukup a zpěvačka Lucia Šoralová.

cutdown0600-06-52-12still007.jpg

Veškeré informace o JAJ show, včetně předprodeje vstupenek, naleznete na webu divadla: vstupenky

www.divadloluciebile.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb jaro je tady

Jaro je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.

U Sádlů: gotická restaurace s čepovaným pivem Budvar

Rádi Vám představíme gotickou restauraci, která je rozdělená na horní a spodní část, v rámci které Vám nabízí prvotřídní českou kuchyni, kde si z obsáhlého menu jistě vybere každý z Vás. V nabídce naleznete tradiční i méně známá jídla, která se připravují výhradně z čerstvých surovin a nejlepších ingrediencí. V restauraci kladou důraz na pestrost jídelníčku a snaží se zachovávat původní receptury. Naleznete zde pokrmy z čerstvé zeleniny a ovoce, masa a ryb, zvěřiny, sýrů a dalších surovin vysoké kvality.
Reklama
reklama

Festival Beats for Love odhaluje nejsilnější line-up v historii!

Pořadatelé největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love zveřejnili nejsilnější line-up ve své historii. V rámci letošního ročník, který proběhne 1. - 4. července 2022  v industriální oblasti Dolních Vítkovic, vystoupí více než 90 zahraničních umělců! K obrovským jménům elektronické scény, mezi nimiž nechybí Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Vini Vici, Timmy Trumpet, Alle Farben, Andy C, Dope D.O.D, Sub Focus nebo Modestep Live, přibyla více než padesátka zvučných jmen z celého světa a všech odnoží taneční hudby!

SÁZAVAFEST: interpreti ze zahraničí i české scény

SÁZAVAFEST je multikulturní a multižánrový hudební festival konající již po několikáté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. 22. ročník se uskuteční v termínu 21. - 23. 7. 2022.

Michal Kacetl: Vyrábíme vína respektující přírodu

Přírodní přístup k vínu, šetrná výroba i pěstování. To jsou hesla vinařství Kacetl, které leží v obci Mackovice na Znojemsku. „Snažíme se vínu moc nevstupovat do cesty a s každým vínem pracujeme individuálně. Pracujeme na minimalizaci síření a minimalizaci pohybů s vínem během jeho zrání,“ prozrazuje majitel Michal Kacetl.