Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
FIREMNÍ VEČÍRKY V H&HOTELS: ODPOČINEK, PODĚKOVÁNÍ A BUDOVÁNÍ VZTAHŮ NA TŘECH SKVĚLÝCH MÍSTECH!

FIREMNÍ VEČÍRKY V H&HOTELS: ODPOČINEK, PODĚKOVÁNÍ A BUDOVÁNÍ VZTAHŮ NA TŘECH SKVĚLÝCH MÍSTECH!

Firemní večírky představují víc než jen společen- skou událost, jsou klíčem k ocenění zaměstnanců a posílení vztahů s partnery. Uspořádání perfekt- ního večírku může být výzvou, ale s našimi tipy na místa v H&Hotels group, si užijete kompletní servis včetně cateringu a stylového ubytování.

-dsc3889-5f3380a84caf8.png

Mlýn Karlštejn s privátním wellness a soukromým ostrovem u řeky Berounky, Belvedere s historickým sálem a konferenčními prostory až pro 400 osob, Ariston s historickým sálem a kapacitou 200 osob. Vaše večírky zde budou nezapomenutelné díky jejich komfortu a eleganci.

Hotel Mlýn Karlštejn - Romantika u Karlštejna

Pokud hledáte únik z městského ruchu, Hotel Mlýn Karlštejn je pro vás ideální volbou. Hotel se nachází na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, pouhých 25 km od centra Prahy. Toto kouzelné místo je dokonalé pro soukromé večírky. Nabízí 21 elegantně zařízených pokojů, privátní wellness s fitness centrem, soukromou zoo, klimatizovaný Sál Petrarca s terasou, útulnou stylově zařízenou restauraci s krbem a letní terasou s výhledem na jez řeky Berounky. Hotelový areál zahrnuje také 2 500 m² soukromý ostrov s romantickým altánkem, BBQ grilem a party stanem se sezením až pro 150 osob. Hotel Mlýn zajistí veškeré cateringové služby i doprovodný program na váš večírek. Ať už se rozhodnete pro letní akci s grilováním na ostrově, nebo zimní večírek s tématikou, bude to jedinečný zážitek.

karlstejnzoo-0185.jpg

Hotel Belvedere - Moderní Elegance

Centrálně umístěný hotel Belvedere, nedaleko Pražského hradu, nabízí přímé a rychlé spojení do historického i obchodního centra Prahy. Disponuje 149 moderně vybavenými pokoji včetně exekutivního patra s odděleným vchodem a vlastním lobby. Hotel nabízí velký společenský sál s galerií a tanečním parketem s kapacitou až 3 00 osob. Dále je zde multifunkční klimatizované konferenční centrum Memphis s kapacitou až 100 osob, vybavené nejmodernější technikou, A/C, vysokorychlostním Wi-Fi a LED osvětlením s možností výběru barevných schémat a ozvučením. K dispozici je také menší salónek Letná s kapacitou 25 osob, který je vhodný pro workshopy a zasedání. V hotelu se nachází příjemný Lobby bar, designová restaurace Belcredi Bistro, kosmetický salon Identita a Thajský masážní salon Baan. Ideální volba pro firemní večírky či plesy v komfortu a stylu v centru Prahy.

dsc04349-hdr-65ba4fe0931e1.png

Hotel Ariston - Historický Šarm

Pro spojení moderního zázemí s historickým kouzlem Prahy je Hotel Ariston tou správnou volbou. Hotel se nachází ve čtvrti starého Žižkova, polohou nedaleko obchodního a historického centra Prahy. Nabízí 116 pokojů situovaných do dvou budov z konce 19. století a prostorný historický sál s kapacitou až 200 osob. Součástí sálu je předsálí s vlastním barem, šatnou a technickým zázemím pro divadelní představení. Toto místo je dokonalé pro pořádání plesů či firemních večírků s živou hudbou.

hotel-ariston-breakfast-room-2017-03-60152d81c02c9.png

Oživte firemní atmosféru jedinečnými večírky v H&Hotels group a užijte si kompletní servis včetně cateringu a stylového ubytování. Přineste do firemního prostředí nový dech s perfektně zorganizovanými událostmi, které ocení nejenom zaměstnanci, ale i vaši obchodní partneři. Buďte inspirací a vytvořte prostředí, ve kterém se vaše večírky stanou nezapomenutelnými událostmi!

www.hhotels.cz

ČTĚTE DÁLE

Co je to e-commerce a jak začít prodávat na internetu?

Věděli jste, že e-commerce je jedním z nejperspektivnějších odvětví? Jeho hodnota se v České republice v roce 2024 odhaduje na více než 1,6 miliard CZK a předpovědi ukazují, že v následujících letech bude dále růst. Podnikání v oblasti e-commerce může přinést vysokou návratnost investic. Jak ale začít? Poradíme vám, jak můžete začít s online prodejem - a to i bez zkušeností nebo velkého rozpočtu!

VINAŘSTVÍ U MLÝNKŮ

Kapacita sklepa je 170 míst a nabízí tak prostor pro větší akce, pro soukromé akce menšího rozsahu je připraven sklepní salonek s kapacitou 20 míst.

BTC Prague 2024. Největší BTC akce v Evropě!

Za pár dní nás čeká největší bitcoinový event v Evropě. A díky spolupráci s BTC Prague máme pro Tebe 10% slevu na všechny vstupenky. Nenech si ujít event nadupaný top hosty z celého BTC světa.

Zámecký hotel Lednice nabízí dokonalé zázemí pro firemní akci

Zámecký hotel Lednice je ideálním místem pro dovolenou, ale i svatby, kongresy, semináře, konference, firemní školení a večírky. Budova byla postavena Lichtenštejny a nachází se přímo v zámeckém parku, 150 metrů od zámku Lednice. Patří tedy k zámeckému areálu a je součástí národní kulturní památky „ZÁMEK LEDNICE“, spadající pod UNESCO.

Vítěz Peče celá země Vojtěch Vrtiška: Místo vítězné euforie jsem se šel učit na zkoušky

Každou výzvu měl promyšlenou do posledního detailu, z každé z nich vyzařovalo jeho estetické cítění a vždy bylo vidět, že ví, co dělá. Třikrát vyhrál titul pekaře týdne, a nakonec se stal i celkovým vítězem třetí řady soutěže Peče celá země. Dvaadvacetiletý student medicíny a kaligrafik si ve finále získal porotu svou rebarborovou pavlovou, fialkovými indiánky, levandulovými madlenkami, vyšperkovanými nanuky a dalšími neodolatelnými dobrotami. A to na první casting přinesl covid!

BTC Prague 2024. Největší bitcoinová akce v Evropě!

V návaznosti na velmi úspěšný první ročník v roce 2023 se BTC Prague v červnu 2024 vrací do hlavního města. Jedná se o největší konferenci v Evropě zaměřenou pouze na bitcoin.