Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Hledáte nápad na originální dárek k Valentýnu?

Hledáte nápad na originální dárek k Valentýnu?

Najdete zde tipy na dárky v podobě pečujících LUSH mydlinek s vůní čokolády, sladce vonících bomb do koupele, hýčkajících pěn a dokonce i zbrusu nového parfému. Všechny jsou navrženy tak, aby vám pomohly oslavit lásku podle svého.

with-love-gift-hero-image-2024.jpg

With Love
Dárek
850 Kč/ kus

Dárek With Love („S láskou“) v krásném tradičním designu s motivem růží je inspirován klasickou valentýnskou romantikou. Dva z LUSH nejoblíbenějších celoročních produktů – smyslná květinová bomba do koupele Tisty Tosty a nádherně hýčkající tělový kondicionér Ro's Argan – a k nim okouzlující sprchový gel s růžemi a mučenkou Passion z limitované valentýnské kolekce.

sssss_1.jpg

I´m Yours
Dárek
500 Kč/ kus

Řekněte na letošní Den sv. Valentýna své vyvolené osobě „Jsem jen Tvoje/Tvůj“ krásným dárečkem ukrývajícím dvojici sladce voňavých koupelových zážitků. Krabičku můžete před obdarováním personalizovat přidáním vlastních zamilovaných vzkazů nebo přiložených samolepek a dodat tak dáruku trochu osobnější nádech. I'm Yours obsahuje 2 okouzlující bomby do koupele z limitované kolekce.

saasdada.jpg

BFF
Dárek
1200 Kč/ kus

Kolekce koupelových potěšení jako perfektní dárek pro ty nejlepší přátele a každého, kdo si zaslouží poznat hýčkání valentýnské řady Lush. Čtyři limitované ovocné a květinové produkty do koupele doplněné sadou zábavných tematických samolepek na ozdobení vašich oblíbených věcí.

lots-of-love-gift-hero-image-2024.jpg

Lots of Love
Dárek
1850 Kč/ kus

Přepychový výběr sedmi sladkých a smyslných produktů do koupele, sprchy a pro péči o tělo. Perfektní dárek pro někoho, kdo si zaslouží pořádnou porci požitkářského rozmazlování nebo někoho, s kým byste jej chtěli sdílet. Vše v krásné znovupoužitelné krabičce ideální na ukládání milostných dopisů, suvenýrů a jiných pokladů.

www.lush.com/cz

ČTĚTE DÁLE

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Premiéra nové hry v divadle La Fabrika Patrik Děrgel a Jiří Štrébl jako odvrácené tváře naší doby

Tragikomická fraška i znepokujující společenský apel. Steigerwaldova divadelní hra A TAK TĚ PROSÍM, KNÍŽE se po 40 letech vrátí na pražská divadelní prkna. Dramatik v ní přesně a s poetikou a humorem sobě vlastním pojmenovává naší dobu. V holešovické La Fabrice zkouší inscenaci v režii Radima Špačka Patrik Děrgel, Jiří Štrébl, Eva Salzmannová a Anežka Hessová. Premiéry 7. a 8. března.