Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver
Jindřichův Hradec aktivně a za poznáním i s dětmi

Jindřichův Hradec aktivně a za poznáním i s dětmi

Milí rodiče, děti i dospělí. Připravte se na úžasnou stezku plnou zábavy - vycházkový okruh městem Poznej Hradec. Navštivte 8 zastavení a vyluštěte tajenku. Každý dostane v informačním centru malou odměnu a každý bude zařazen do slosování o tři tablety. Pojďte do toho, dobrodružství začíná!

jh-online-5.jpg

Interaktivní průvodce městem s tajenkou je pro vás připraven v podobě mobilní aplikace nebo v podobě klasického tištěného průvodce. Trasa vás provede po městě po nejzajímavějších osmi památkových objektech a postupně budete odhalovat soutěžní tajenku. Na každého úspěšného řešitele (ať mobilní nebo tištěné verze) budou navíc v informačním středisku čekat drobné odměny.

Průvodce ke stažení zde:

qr.jpg

Více na www.infocentrum.jh.cz

jh-clanek-1.jpg

Něco pro menší děti:

V turistické oblasti Česká Kanada čeká na každého malého cestovatele dobrodružství, na které bude dlouho vzpomínat a za svou vytrvalost budou odměněny. Stačí sbírat razítka do pracovního listu a pak už jen vyzvednou odměnu na některém z informačních center (Jindřichův Hradec, Dačice, Nová Bystřice, Slavonice). Pracovní list s omalovánkami si vyzvedněte kdekoli v České Kanadě (atraktivity, informační centra, některá ubytování, atp.) A pak už je to snadné! Nasbírejte co nejvíce razítek a vyzvedněte si odměnu. Více na www.ckanada.cz

jh-online-8.jpg

Něco pro dospělé s aktivními staršími dětmi: TIP na výlet – Pěší stezka Českou Kanadou Pěší stezka Českou Kanadou měří 118 kilometrů a je díky charakteru krajiny rozdělena na 8 etap. V šesté etapě dojdete například ke kurioznímu skalnímu útvaru Ďáblova prdel poblíž rozhledny U Jakuba u obce Valtínov. Až ho spatříte na vlastní oči, poznáte, že zkrátka nemůže mít jiné jméno.

jh-online-1.jpg

Na sobotu 16. září 2023 připravil Destinační management Česká Kanada druhou turistickou akci nazvanou Kanadský tulák – pochod Českou Kanadou. Účastníci výšlapu se tentokrát vydají z Malého Ratmírova do Kaprounu po trase druhé etapy Stezky Českou Kanadou. A tentokrát pro vás máme na výběr ze dvou tras – 12,1 nebo 14,4 km Více na www.ckanada.cz

 

 

ČTĚTE DÁLE

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!
Reklama
reklama

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.