Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
5. července 2022, Den slovanských věrozvestů Cyrila a Metoděje
Jízdárna Fest letos dělá lidem radost už po čtvrté!

Jízdárna Fest letos dělá lidem radost už po čtvrté!

Další ročník festivalu Jízdárna Fest proběhne tradičně v krásném prostředí zámeckého parku v Rychnově nad Kněžnou 19. - 20. 8. 2022.

jizdarna2019-055.jpg

Line-up je sestavený z populárních hudebních jmen. Všichni vystupující se předvedou v plné parádě. Díky neplánované pauze měli možnost skládat, nahrávat a vydávat nové singly. Kluci z UDG zazpívají kromě starých pecek i několik nových písni, jako například “Někam ven” z nového alba Přístav. Že byl rok 2021 bohatý na novou hudební tvorbu dokazuje i nové album Tomáše Kluse s názvem Cítím. Jeho deska vyšla na konci roku a podle jeho slov se jedná o jeho první popovou desku. A pokud jste neslyšeli na vlastní uši nové singly Mirai z alba ManekiNeko, na Jízdárna Festu  vás to nemine. Dalšími potvrzenými interprety jsou legendární kapela Jelen, Pavel Callta, Renne Dang, Pekař, Sendwitch a Jakub Děkan.

jizdarna2019-123.jpg

Abychom si užili zámecké prostory se vším komfortem, je kapacita festivalu omezená. Proto neváhejte, v oběhu je posledních 150 vstupenek za akční předprodejní cenu. Není pochyb, že se máme na co těšit. Nabitá festivalová atmosféra a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé tvoří z Jízdárna FESTu oblíbený, dvoudenní hudební festival pro celou rodinu a víkend plný nezapomenutelných aktivit a zážitků. Dílničky, workshopy, setkání s kapelami, ale především pohoda v krásném prostředí. 

jizdarna2019-076.jpg

  • Vstupenky: ZDE
  • Vstupenky v předprodeji pořídíte za:
  • Děti do 10 let včetně zdarma
  • Děti od 11 - 15 let včetně 250 Kč
  • Dospělá 890 Kč
  • VIP vstupenka 1700 Kč – možnost potkat kapely, vlastní catering, vlastní záchody a relaxační zóna.
  • Vstupenky z roku 2020 zůstávají automaticky platné na letošní ročník.

281506116-3251273741762862-981026601836484625-n.jpg

Generálním partnerem festivalu je společnost Adient.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Top festivaly 2022: kde si skvěle zapaříte

Festivalové léto je za dveřmi a to znamená, že přinášíme přehled top festivalů, kam Vás rádi pozveme a kde se nejspíš také potkáme. Takže jestli se nemůžete dočkat, až se pořádně zapaříte a pošlete do sebe pár kousků, máme pro vás pár tipů, ke byste letos rozhodně neměli chybět.

Putovní festival Hrady CZ je zpět v plné síle

Letní putovní hudebně-kulturní festival Hrady CZ je zpět v plné síle a své návštěvníky letos přivítá v průběhu léta znovu osmkrát na koncertech i v prostorách hradů na území Čech a Moravy.
Reklama
reklama

Hudba na vinicích letos láká na neomezené párování hudby, vín a zážitků

Už máte plány na léto? Propojte své letní výlety s hudbou a vínem pod širým nebem a navíc přímo ve vinicích! Odstartoval totiž III. ročník koncertního seriálu Hudba na vinicích. Až do 23. září odehraje v celkem šesti vinařstvích na 40 koncertů čtrnácti českých a slovenských interpretů

Doubravský Dvůr: Dobroty z čerstvého mléka i pohled do nitra zemědělského života

„Vybudovali jsme vlastní mlékárnu, zmrzlinárnu, prodejnu farmářských výrobků a denně se staráme o návštěvníky, kteří do Doubravského Dvora přicházejí zažít opravdový provoz zemědělské farmy, bez pozlátek a načančaného obalu,“ říká veterinářka Šárka Osičková, která toto místo plné zážitků a kvalitního jídla provozuje společně s manželem Václavem.

The Most Fest: Dovolená u českého moře plná zábavy, sportu a hudby

Kdo bude chtít v létě zažít nevšední dovolenou u „českého moře“, má letos opravdu jedinečnou příležitost. U jezera Most od 11. do 14. srpna vyroste areál, který nabídne dny plné zážitků a zajímavého programu pro akci nazvanou The Most Fest.