Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

srdecni-zalezitost-vizual-sirka_2.png

Srdeční záležitost je v pořadí již třetím muzikálovým počinem v produkci zlaté slavice Lucie Bílé. Na scéně jejího divadla nový muzikál doplní předchozí úspěšné hudební tituly Láska je láska a Maminy. „Srdeční záležitost je třetí hudební inscenací, kterou v mém Divadle Lucie Bílé produkuji, a opět vím, že jsem nemohla vybrat lépe. Muzikál v sobě nese krásný, veselý i dojemný příběh, který není nijak komplikovaný a může se klidně stát komukoli z nás. Máme za sebou skvělé zkoušení s báječným tvůrčím týmem i hereckými kolegy a já si troufám říct, že už teď se nám všem Srdeční záležitost opravdu vryla pod kůži. Mám také velkou radost, že se nám dva roky od otevření nového Divadla Lucie Bílé postupně podařilo vytvořit stálý a pestrý repertoár, který oslovuje širší veřejnost. Do mého divadla nachází cestu stále více a více nových diváků a já jim za to velmi děkuji,“ říká majitelka divadla a producentka muzikálu Lucie Bílá, která v Srdeční záležitost zároveň ztvární hlavní hrdinku.

dsc00651.jpg

Muzikál vypráví příběh Annie – ženy v domácnosti, která v jeden den oslaví padesáté narozeniny i třicáté výročí svatby. Do svého muže Steva se zamilovala na první pohled a oba se milují i o třicet let a dvě děti později. Jen zapomněli, jak to tomu druhému říci. V muzikálu, který se s obrovským nadhledem a humorem se zamýšlí nad odvěkou hádankou zvanou „sebepoznání;, zazní celkem šestnáct písní americké písničkářky Amandy McBroom, včetně jejího nejslavnějšího hitu oceněného mnoha Grammy „The Rose“. Hudební nahrávka těchto písní vznikla speciálně pro nastudování Divadla Lucie Bílé pod taktovkou skladatele a klavíristy Petra Maláska ve studiu Parta.

foto-mia-krizkova-2-1.jpg

Českou premiéru muzikálu Srdeční záležitost (v originále Heartbeats The Musical) uvede Divadlo Lucie Bílé v překladu Adama Nováka již 28. září 2023. Půjde zároveň o vůbec první uvedení tohoto titulu na evropském kontinentu. Veškeré informace o muzikálu Srdeční záležitost, včetně termínů a předprodeje vstupenek, naleznete na Srdeční záležitost 

www.divadloluciebile.cz

 

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.
Reklama
reklama

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.