Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Mlýn Karlštejn: Místo, kde svatba bude nezapomenutelná

Mlýn Karlštejn: Místo, kde svatba bude nezapomenutelná

K nejkrásnějším místům pro svatby ve středních Čechách jednoznačně patří romantický Hotel Mlýn Karlštejn. Ostatně, kdo by nechtěl prožít svůj svatební den v nádherném prostředí hotelu pod legendárním Karlštejnem nebo si užít hostinu v podobě grilování pod širým nebem na břehu Berounky? A to vše pouhých 25 km od Prahy.

hotel-mlyn-017.jpg

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn je umístěn v malebném prostředí chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, 25 km od centra hlavního města Prahy. Ubytování ve stylově zařízených pokojích, restauraci s letní terasou, klimatizované konferenční prostory, relax centrum a rozsáhlé parkoviště. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2 rozlehlý soukromý ostrov se svatebním altánkem a party stanem na břehu řeky Berounky.

Svatby

Hotel nabízí možnost uspořádání svatebního obřadu na romantickém ostrově, svatební party pod širým nebem či ve stylově zařízené restauraci, profesionální a příjemnou obsluhu, dlouholeté zkušenosti s organizací svateb, kompletní služby a mnohem více je Vám k dispozici právě na tomto kouzelném místě. Svatební noc můžete strávit v nádherném svatebním apartmánu zařízeném moderním designovým nábytkem, křišťálovými světly, dubovou podlahou a a prosklenou koupelnou.

ao-113-5f58b85e5776f.png

Svatební menu

Slavnostní oběd i večeři si může každý svatební pár vybrat buď jako klasické svatební menu, nebo jako svatební raut. Další variantou je svatební oběd či večeře ve formě grilování v přírodě. Na přání si lze v hotelu zajistit také cukrářské výrobky.

snimek-obrazovky-2020-06-22-v-120922-5ef08376075a5_1.png

Wellness

Hotel je ideálním místem na relaxační pobyty v sychravém podzimním počasí. Jedinečné prostředí, dechberoucí výhled na řeku ze stylově zařízené restaurace při romantické večeři a privátní wellness centrum s masážemi je dokonalým místem na odpočinek. V relaxačním centru naleznete finskou saunu, vířivku, fitness centrum a lze doobjednat i masáže. Centrum je vhodné i pro menší skupiny. Na přání klienta lze zajistit různé občerstvení a další služby s doplňky přímo v relaxačním centru. Zajímavou nabídkou je zvýhodněný relaxační balíček, který si můžete zakoupit přímo na webových stránkách hotelu. Balíček je ideálním dárkem pro novomanžele nebo jako speciální dárek k Vánocům.

dsc03226.jpg

Nabídka dalších služeb hotelu je široká. Zahrnuje bohaté spektrum od tradičních svatebních zvyklostí až po svatební ohňostroj, spolupráci s DJ, ozvučení, květinovou výzdobu, zajištění kočáru a mnoho dalšího. Zkrátka vše, co si budete přát. A je to váš den, takže si přejte cokoli, rádi vám to splní.

www.hhotels.cz

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.