Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Na pražském výstavišti v Letňanech dnes začíná největší výstava stanů a kempingového vybavení ve střední Evropě.

Na pražském výstavišti v Letňanech dnes začíná největší výstava stanů a kempingového vybavení ve střední Evropě.

Na pražském výstavišti v Letňanech dnes začíná největší výstava stanů a kempingového vybavení ve střední Evropě. Oproti loňsku nabídne širší nabídku zboží, včetně oblečení a bot. Vstup i parkování je zdarma a potrvá do 25. srpna.

stazeny-soubor-9.jpg

Letošní 27. ročník výstavy stanů od společnosti 4camping se opět návštěvníkům představí na Výstavišti v Praze Letňanech. Od května do srpna si zájemci prohlédnou 185 postavených stanů, 350 modelů spacáků a karimatek, 500 druhů batohu na turistiku a přes 300 modelů kempingového nábytku. Hlavním cílem výstavy je podpořit všechny, kteří si nové vybavení chtějí prvně osahat a vyzkoušet na vlastní kůži.

Zájemci si na místě najdou a vyzkouší nejvhodnější kempingové vybavení. Výstavou je provede proškolený personál a outdooroví nadšenci, kteří jim pomohou porovnat a vybrat výbavu na hory, túry, vodu, nebo procházky po městě či po lese. Kromě tradičního sortimentu jako jsou stany, spacáky a batohy, které by účastníci na Výstavě stanů mohli očekávat, přichází pořadatelé letos nově i s výběrem oblečení a širokou nabídkou obuvi nejen do přírody. To vše budou po celé léto doprovázet akce a soutěže s hodnotnými cenami

445787758-662005422845844-2707524730717463268-n.jpg

„Výstava stanů je vlastně velmi obecný název, na výstavišti zájemci najdou mnohem víc. Třeba testovací prostor pro karimatky a nespočet možností, jak si výbavu a oblečení na vlastní kůži vyzkoušet a osobně se jím probírat. Máme proškolený personál připravený pomoci, takže si návštěvníci mohou sedat, nastavovat i oblékat se od rána až do večera. Nad rámec prodeje a poradenství i letos spouštíme oblíbenou soutěž o ceny v hodnotě 650 tisíc, ve které zákazníci mohou vyhrávat každý týden,“ komentuje začínající výstavu manažer obsahu 4camping Vít Hruška.

Výstava potrvá ode dneška až do 25. srpna, každý den včetně víkendů a státních svátků od 10 do 20 hodin. Vstup i parkování je zdarma. Kromě nákupu na místě bude výstava sloužit i jako výdejní místo e-shopu 4camping.cz.

www.4camping.cz

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.

Multižánrový festival pro celou rodinu KUKOKLI už posedmé oživí chátrající kostel

KULUTRA, KOSTEL, KLID, LOUKA, GENIUS LOCI – to je multižánrový festival KUKOKLI. Jeho sedmý ročník o víkendu od 19. do 21. července oživí chátrající barokní kostel v Horním Vítkově u Liberce. KUKOKLI není jen o živém umění, ale i výjimečné architektuře a idylické okolní přírodě. KUKOKLI je také o snaze zpřístupnit mimořádně inspirativní prostor společným zážitkům, zachránit zapomenutý kostel a podpořit jeho opravu.