12. července 2026, svátek má Bořek
Nasajte vánoční atmosféru v Atriu Flora

Nasajte vánoční atmosféru v Atriu Flora

Konec roku se rychle blíží, a než odzvoní Silvestra, čeká nás ještě nejkouzelnější období roku – Vánoce. Přijďte si užít příjemnou předvánoční atmosféru do Atria Flora a pořiďte dárky nebo jen v klidu a pohodě načerpejte vánoční náladu.

antrium.jpg

Konec roku patří k nejhektičtějším obdobím plným dohánění všech restů a povinností před svátečním volnem. Užijte si letos předvánoční čas bez zbytečného shonu a ušetřete si starosti s hledáním vhodných dárků pro přátele, kolegy nebo rodinu. Přijďte do Atria Flora, potěšte se kouzelnou vánoční výzdobou a nakupte vše potřebné na jednom místě. Atrium Flora je tu pro vás.  

atrum3.jpg

Od 1. prosince až do Štědrého dne bude na Floře již tradičně probíhat akce Strom splněných přání. Zapojením do této akce můžete přispět k vánoční náladě méně šťastným dětem z dětských domovů a kromě vybraného dárečku je potěšit i tím, že na ně někdo myslí. Strom splněných přání bude umístěn přímo pod hlavním stromkem. Stačí si jen vybrat, kterému dítku splníte jeho vánoční přání. Hřejivý pocit u srdíčka zaručen!

atrum4.jpg

A pokud žádné dárky nepotřebujete, i tak vás určitě okouzlí nová vánoční výzdoba, které letos dominuje sváteční zlatá barva. Vánočně se vystrojily také samotné prodejny, a tak na vás bude na každém rohu čekat sváteční zboží. 

Pokud si nejste jisti výběrem vhodného dárku a přitom chcete, aby obdarovaný dostal něco, po čem opravdu touží, vsaďte na dárkové poukazy. Díky nim si totiž obdarovaný bude moct následně (třeba dokonce v povánočních slevách) vybrat přesně to, co sám chce. Navíc k nákupu dárkových poukazů do konce roku 2024 dostanete extra 100 Kč za každých 1000 Kč hodnoty zakoupených poukazů! Pokud tak pořídíte poukazy v celkové hodnotě například 3000 Kč, dostanete dalších 300 Kč jako bonus. 

foto-poukazy.jpg

Tak přijďte v prosinci na Floru plnit svá i cizí přání nebo si jen užívat vánoční atmosféru. Veškeré novinky, které se v Atriu Flora dějí nebo chystají, najdete na webových stránkách nebo na Facebooku 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Světová výstava Harry Potter: The Exhibition míří na PVA EXPO Praha Letňany. Představí originální kostýmy a rekvizity z natáčení.

Do Prahy míří jedna z nejúspěšnějších putovních výstav současnosti. Harry Potter™: The Exhibition otevře své brány již 6. srpna 2026 v areálu PVA EXPO Praha Letňany a nabídne návštěvníkům jedinečnou možnost vstoupit do příběhů, které si získaly srdce fanoušků po celém světě. Interaktivní výstava, jež dosud přilákala více než čtyři miliony lidí, představí autentické kostýmy, originální rekvizity i nezapomenutelná prostředí inspirovaná jak filmovou sérií Harry Potter™, tak filmy Fantastická zvířata™ a divadelní hrou Harry Potter a Prokleté dítě.

Krkonošské železnice zahajují sezonu. Historické vlaky vyjedou už tento víkend

Již o víkendu 11. – 12. července odstartují v Martinicích v Krkonoších tradiční Krkonošské železniční víkendy. Historický parní vlak zahájí sérii letních akcí, které během prázdnin oživí železniční tratě napříč Krkonošemi. Návštěvníci se mohou těšit také na nostalgické jízdy po Zubačce nebo výlety na drezínách v Žacléři.

ROCK MOTOL FEST 2026: na závěr léta si užijete skvělý program!

Hlavní město se na sklonku léta opět otřese v základech. Oblíbený open-air festival ROCK MOTOL FEST hlásí svůj návrat a pro třetí ročník si připravil zásadní novinku. Z původně jednodenní akce se stává plnohodnotný dvoudenní festivalový maraton plný kytarových riffů, dunivých basů a té nejčistší rock-metalové energie. Ve dnech 11. a 12. září 2026 ožije unikátní přírodní areál bývalého kempu Motol na Praze 5, kde v současnosti sídlí vyhlášená restaurace Železná Panna. Tento prostor nabízí ideální kombinaci skvělé dostupnosti v rámci hlavního města a zároveň autentické, uvolněné festivalové atmosféry pod širým nebem.

KULTURNÍ SEZÓNA 2026 V TÁBOŘE: Od nového cirkusu po husitskou historii

Léto v Táboře bude patřit špičkovému novému cirkusu, pouličnímu divadlu i jedinečné atmosféře historických slavností. Festival Komedianti v ulicích přiveze světové akrobaty a českou novocirkusovou scénu, zatímco Táborská setkání oživí husitskou minulost města prostřednictvím dobových ležení, koncertů, videomappingu i bohatého programu pro všechny generace.

NOC OTEVŘENÝCH SKLEPŮ 2026: Za vínem do Rakvic

Spolek Vinaři z Rakvic srdečně zve všechny milovníky moravského vína na Noc otevřených sklepů, která se uskuteční v sobotu 1. srpna 2026 od 17:00 do 24:00 v Rakvicích. Přijďte ochutnat vína s nezaměnitelným rukopisem, setkat se s místními vinaři a vychutnat si magickou atmosféru rakvických sklepů pod letní noční oblohou. Každý rok se této oblíbené akce účastní stovky návštěvníků, kteří se chtějí ponořit do světa moravských vín a zažít autentickou pohostinnost místních vinařů. Připravili jsme pro vás noc plnou nezapomenutelných zážitků, chutí a vůní, které vám představí kouzlo této vinařské oblasti.

Konference, školení i firemní eventy: Objevte moderní konferenční centrum ASPIRA Business Centre

Najít konferenční prostory, které spojují reprezentativní prostředí, kvalitní technické zázemí a dobrou dostupnost, nebývá jednoduché. Právě na to sází ASPIRA Business Centre, moderní konferenční centrum v Praze 5, které nabízí flexibilní prostory pro firemní akce všech typů – od menších porad až po konference, školení nebo networkingové eventy.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve vašem prohlížeči.