30. dubna 2025, svátek má Blahoslav
Návrat římské slávy se chystá na 16. května, kdy bude exkluzivně na SkyShowtime uveden Gladiátor II

Návrat římské slávy se chystá na 16. května, kdy bude exkluzivně na SkyShowtime uveden Gladiátor II

SkyShowtime dnes oznámila, že epický film Gladiátor II bude k dispozici exkluzivně na platformě od 16. května. Dlouho očekávané pokračování filmu Gladiátor oceněného Oscarem® za nejlepší film natočil legendární filmový režisér Ridley Scott.

Gladiátor II je další epickou ságou o moci, intrikách a pomstě odehrávající se ve starověkém Římě. Roky poté, kdy před jeho zraky rukou jeho strýce zemřel uctívaný hrdina Maximus, je Lucius (Paul Mescal) nucen vstoupit do Kolosea poté, co jeho domov dobyli tyranští císaři, kteří nyní vládnou Římu železnou rukou. S hněvem v srdci a budoucností Říše v sázce se musí Lucius ohlédnout za svou minulostí, aby našel sílu a čest a vrátil slávu Říma do rukou jeho lidu.

V hvězdném obsazení se objeví Paul Mescal (Aftersun, All of Us Strangers, Normal People), Pedro Pascal (The Last of Us, Narcos, The Mandalorian), Joseph Quinn (Stranger Things, A Quiet Place: Day One), Denzel Washington (Fences, Flight, The Book of Eli), Fred Hechinger, Lior Raz s Derekem Jacobim a Connie Nielsen. Gladiátor II celosvětově vydělal více než 420 milionů eur. Film, který získal ocenění Certified Fresh™ na serveru Rotten Tomatoes® a sklidil široký ohlas.

Snímek byl také Národní radou pro udílení cen za recenze zařazen mezi nejlepších deset filmů roku 2024 a zároveň nominován na dva Zlaté glóby®, čtyři ceny Critics’ Choice Awards, tři filmová ocenění BAFTA® a cenu Screen Actors Guild.

Paramount Pictures uvádí film Gladiátor II z produkce Scott Free, Lucy Fisher a Douglas Wick Production, režírovaný oceněným filmovým tvůrcem Ridley Scottem podle předlohy Petera Craiga a Davida Scarpa a scénáře od Davida Scarpa založeného na postavách vytvořených Davidem Franzonim. Film vznikl v produkci Douglase Wicka, p.g.a., Ridleyho Scotta, p.g.a., Lucy Fisher, p.g.a., Michaela Prusse, p.g.a. a Davida Franzoniho. Výkonné produkce se ujali Walter Parkes, Laurie MacDonald, Raymond Kirk a Aidan Elliott.

Gladiátor II bude k dispozici exkluzivně na SkyShowtime od 16. května. Gladiátor je právě teď k dispozici na SkyShowtime.


Další informace najdete na:

O SkyShowtime

SkyShowtime je nejnovější evropská streamovací služba. SkyShowtime, společný podnik společností Comcast a Paramount Global, spojuje to nejlepší z Hollywoodu s místní zábavou na jednom místě. Od filmů a původních seriálů ikonických značek Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock až po seriály SkyShowtime Original, SkyShowtime je novým evropským domovem prémiové zábavy. SkyShowtime byla spuštěna na všech svých trzích v roce 2023 a je dostupná v Albánii, Andoře, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Černé Hoře, Česku, Dánsku, Finsku, Chorvatsku, Kosovu, Maďarsku, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Severní Makedonii, na Slovensku, ve Slovinsku, Srbsku, Španělsku a Švédsku. SkyShowtime je k dispozici přímo v aplikaci SkyShowtime na zařízeních s operačním systémem Apple iOS, tvOS, na zařízeních s operačním systémem Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, smart televizorech Samsung, u vybraných distribučních partnerů na svých trzích a prostřednictvím webových stránek.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

17.5.2025 10:30

Řecké pověsti

9.5.2025 - 11.5.2025

Rozjímání na Střeláku

5.9.2025 - 23.9.2025

Dvořákova Praha

ČTĚTE DÁLE

Hudba na vinicích s Raiffkou roste: šestá lokalita, více koncertů, noví interpreti

Série letních open air koncertů vsadí v roce 2025 na osvědčené hvězdy česko-slovenské scény. Od května do září se chystá přes 50 hudebních vystoupení, na nichž uslyšíte například No Name, Jelen, Mig 21, Čechomor, Queenie, Vojtu Dyka, Tomáše Kluse, Horkýže Slíže a poprvé také Adama Ďuricu. K pěti stávajícím lokalitám spojených s vínem navíc přibude Kutná Hora.

Je nostalgie pouze mechanismem zvládání?

Nostalgie má legrační způsob, jak se vplížit, když jsou časy těžké. Vůně, melodie, vybledlá fotografie – najednou se známá historie zdá bezpečnější než současná realita. Ale proč je to něco, k čemu se tak často vracíme? Je to jen útěcha, nebo je to něco hlubšího?

Proč je každý playlist nová terapie: Hudba není jen kulisa – je to způsob, jak přežít středu

Středy bývají těžké. Ne dost blízko k víkendu, ale dost daleko od pondělí, aby se to všechno zdálo moc. A právě tady přichází hudba. Ne jako doprovod. Ale jako záchranné lano.

Divadlo Kladno: Závěrečnou premiérou 110. sezony bude Zítra to roztočíme, drahoušku.

S divadelní sezónou 2024/2025 se začneme loučit 2. 5. 2025 poslední premiérou před divadelními prázdninami. Uvedeme jevištní úpravu slavné filmové komedie Petra Schulhoffa „Zítra to roztočíme, drahoušku“, přičemž režie se zhostil režisér, tanečník a choreograf Gustav Skála, který se na kladenské jeviště vrací po práci na inscenaci Charleyova teta v roce 2007.

Kateřina Handlová – Záznam mizení: V Jurkovičově vile vzdává Kateřina Handlová hold křehkosti i síle skla.

Jurkovičova vila v dubnu ožije výstavou Záznam mizení mladé české designérky, čerstvé vítězky kategorie Designér roku 2024 cen Czech Grand Design a zároveň umělecké ředitelky sklárny Rückl Kateřiny Handlové. Svým originálním výtvarným přístupem, vášní pro detail a kombinováním skla s jinými materiály je jednou z nejtalentovanějších českých designérek současnosti a svojí prací dokazuje, jak se hranice umění a funkčnosti stírají. Její kolekce jsou kombinací křehkosti, punku a zrcadlí se v nich obdiv k silným ženám. Vernisáž se uskutečnila ve čtvrtek 24. dubna v 16 hodin a výstava potrvá až do 29. března 2026.

PREMIÉRA: tanečně-divadelní show Love2Dance, již 2. května!

Tato jedinečná show, spojující společenský tanec a divadelní umění, vznikla pod vedením tanečnice Kataríny Jakeš, známé nejen ze slovenské verze Let's Dance, ale také z českého StarDance. Po velkém úspěchu na Slovensku přinášíme tuto výjimečnou podívanou i českému publiku.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.