Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. února 2023, svátek má Milada
Nejen odhalená pánská hruď bude vévodit pánské módě roku 2023

Nejen odhalená pánská hruď bude vévodit pánské módě roku 2023

Nejen dámské trendy, ale také ty pánské se mění s příchodem nového roku. Zatímco ve světě žen se budeme upínat na průsvitné materiály, růžové odstíny barev a také na koženkové modely, pánský svět ovládnou spíše záchvěvy minulosti. Do popředí se dostávají hlavně retro trendy, které známe z osmdesátých, devadesátých let.

Extravagance přichází do popředí
V pozadí by pánové měli nechat takové kousky, které nejsou zrovna extravagantní. Trochu neotřelosti se totiž bude v tomto roce přát. Pokud se extravagance spojí s elegantní klasikou, vytvoří se tím outfit, který obdrží od módních kritiků deset bodů z deseti. 

Pánové by měli letos vsadit hlavně na výrazné barvy, flitry nebo průsvitné materiály, které budou klidně doplněny o třásně. Pokud však budou chtít zůstat u staré známé klasiky, jež nedominuje žádným extravagantním prvkem, myslet se má na odhalenou hruď nebo alespoň hledání takových kousků, které budou mít retro límec či podobný prvek staré známé retro módy

Na výrazné barvy by se však mělo pamatovat kdykoliv – ať už váš šatník výraznější trendy obejmou či nikoliv. Zejména fialovému odstínu se bude na poli pánského oblékání přát především. 

denim-si-stale-drzi-prvni-pricku.jpg

Celočerné sneakersy ve sbírce obuvi nesmí chybět
Pánské módní trendy ovládly také oblíbený e-shop www.budchlap.cz Pánové tak mohou vybírat z nových kolekcí s čistým svědomím. Když elegantní nebo i ležérní outfit následně doplní o černé sneakersy, vyhrají tím na plné čáře nejen v očích módních stylistů, ale také v očích žen. 

Černé sneakersy jsou nestárnoucí klasikou, na kterou se letos bude apelovat více než na bílé tenisky. Jak již bylo zmíněno, hodí se jak ke komfortním modelům, tak k takzvanému preppy stylu, kdy se kombinovala polokošile s látkovými kalhotami.

Denim si stále drží první příčku 
I když se žebříček pánských módních trendů do jisté míry mění, přece jenom některé „položky” v tomto seznamu jsou neměnné. Na mysli máme například denim, který si drží první příčku a bude tomu tak i letos. 

Pokud si tedy nebudete vědět rady s tím, co si zrovna vzít na sebe, když půjdete s kamarády do hospody nebo na rande s přítelkyní, vsaďte na tuto jistotu. Denimová košile, džíny a tenisky – kombinace, kterou i letos můžeme označit za nestárnoucí.

Foto: Budchlap.cz

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Nejlepší valentýnské dárky

Slavíte Valentýn? Někdo říkal, že je to jen nějaký svátek z Ameriky, ale co kdyby přeci jen Vaše drahá polovička nějaký ten dárek očekávala? Přinášíme tipy na valentýnské dárky.

Divokej Bill oslaví čtvrtstoletí své existence

Vypadá to, že rok 2023 proběhne ve znamení Divokýho Billa. Oslavit 25 let na scéně se jeho členové rozhodli vydáním osmého studiového alba, venkovním koncertním turné, které bude čítat 25 zastávek napříč republikou a 19. 1. 2024 se vrátí do pražské O2 areny. Vstupenky se pro členy fanklubu začnou prodávat 5. prosince, oficiální prodej začne 7. prosince.
Reklama
reklama

Circus Varius na ledě

Ledovou plochu Sportovní haly FORTUNA v Praze ovládne již v únoru show Circus Varius na ledě. Diváci zažijí dynamické představení plné speciálních efektů, které na ledové ploše spojí všechny žánry současného cirkusového umění.

Švandovo divadlo na Smíchově

Velký bratr tě sleduje. Švandovo divadlo uvede inscenaci 1984, adaptaci slavného románu George Orwella.

BTC Prague: Největší bitcoin akce v Evropě

Čekají vás tři dny, 60 světových speakerů, 100 firem v expo části a hlavně nejdůležitější bitcoinová témata na jednom místě v PVA Expo Praha.