Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
5. července 2022, Den slovanských věrozvestů Cyrila a Metoděje
Největší Oldies festival v ČR se konal od roku 2015 v Ostravě v areálu Dolní oblasti Vítkovic.

Vystupující 

CAUGHT IN THE ACT
Legendární kultovní boyband ➜ CAUGHT IN THE ACT jsou znovu na turné a zavítají na náš festival . Chlapecká skupina z devadesátek Caught in the Act s více než 12 miliony prodaných desek po celém světě.

BROOKLYN BOUNCE
Brooklyn Bounce jedna z úspěšných trance & techno skupin. Stali se jedním z nejvlivnějších tranceových a techno počinů. Za posledních 12 let celkem prodali 2,5 milionu singlů a vydali 8 alb.

CAPPELLA
Eurodance italská skupina, která vznikla roku 1987. Za svou éru existence prošla řadou změn sestav. V roce 2013 se o comeback postaral původní producent Gianfranco Bortolotti s novými členy, a to s manželským párem – Lis Birks jako zpěvačka a Marcus Birks jako rapper.

BONEY M.
Boney M za svoji kariéru získali celkem 42 zlatých, 50 platinových a 50 stříbrných desek a prodali 150 milionů disků. V roce 1978 byli jednou z prvních západoevropských skupin, které mohly oficiálně vystoupit v Sovětském svazu. Na pozvání tehdejšího sovětského vůdce Leonida Brežněva vystoupili přímo na Rudém náměstí, přestože jejich velký hit Rasputin se kvůli textu nedočkal v bývalém Sovětském svazu vydání.

TARA & THE BAND (EX-KARMA)
Karma je chorvatská hudební skupina. Jejich žánrem je elektronická hudba, nechali se inspirovat Gigi D’Agostinem, Eiffel 65 nebo Scootery.

SHAUN BAKER
Shaun Baker tvořící ve stylu dance je DJ pocházející ze severu Velké Británie, ale již přes 20 let žije v Německu. V téže době hraje po celosvětové klubové scéně. Hudbu tvoří společně se svým přítelem a partnerem Sebastianem Wolterem. Tato spolupráce dala tanečnímu světu hity jako „Xplode 2“, který se pravidelně umísťoval na prvním místě v každé německé taneční hitparádě. Další singl „Push“ (rovněž taneční a prodejní hit) a „Bakerman“ vznikly za spolupráce Laida Backa z Dánska. Další singl nazvaný „V.I.P.“ byl vydán v únoru 2007 a jeho poslední záležitost Hey Hi Hello byla vydána v létě 2008. V roce 2008 použil písničku z filmu Tři oříšky pro Popelku od Karla Svobody a předělal jí. Její název je Could you, would you, should you.

DOWN LOW
Down Low je jedna z prvních hiphopových skupin v Evropě. V prosinci roku 1995 ji v německém Kaiserslautern založily raper Joe Thompson a zpěvák Darren Tucker. Po dvou písních skupinu, kvůli sporům s manažerem, opouští Darren Tucker. Bylo třeba najít náhradu a objevil se Mike Dalien. Down Low v novém složení vydává album Visions a singly Murder, Potion a Lovething/We Do It Like That. V rámci projektu Hip Hop Aliance na německé hudební stanici VIVA vzniká singl Nothing Like Viva.

 

www.oldiesfestival.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Top festivaly 2022: kde si skvěle zapaříte

Festivalové léto je za dveřmi a to znamená, že přinášíme přehled top festivalů, kam Vás rádi pozveme a kde se nejspíš také potkáme. Takže jestli se nemůžete dočkat, až se pořádně zapaříte a pošlete do sebe pár kousků, máme pro vás pár tipů, ke byste letos rozhodně neměli chybět.

Putovní festival Hrady CZ je zpět v plné síle

Letní putovní hudebně-kulturní festival Hrady CZ je zpět v plné síle a své návštěvníky letos přivítá v průběhu léta znovu osmkrát na koncertech i v prostorách hradů na území Čech a Moravy.
Reklama
reklama

Lesní zámek Kozel: tip na rodinný výlet kousek od Prahy

Lesní zámek Kozel je jedním z mála klasicistních objektů na našem území, který není přestavbou staršího objektu, ale byl postaven tzv. na zelené louce. Díky tomu jej dodnes můžete obdivovat v jeho originální podobě. Ačkoli navenek toto venkovské sídlo šlechty působí velice stroze, uvnitř skrývá bohatě zdobené a vybavené interiéry, které představují vývoj nábytku od rokoka až po biedermeier.

Lázeňský hotel Villa Smetana v novém kabátku

Ani hudební skladatel, ani jeho symfonická báseň, ale řeč je o nádherném ubytování v klidné části města plné zeleně. Lázeňský hotel Villa Smetana **** se nachází ve dvou historických vilách postavených v roce 1900 a kromě přírody a stylového ubytování vám nabídne i hýčkání v hotelovém wellness a lázeňské procedury dle zvolené varianty. I okolí lázeňského města rozhodně stojí za návštěvu.

Hudba na vinicích letos láká na neomezené párování hudby, vín a zážitků

Už máte plány na léto? Propojte své letní výlety s hudbou a vínem pod širým nebem a navíc přímo ve vinicích! Odstartoval totiž III. ročník koncertního seriálu Hudba na vinicích. Až do 23. září odehraje v celkem šesti vinařstvích na 40 koncertů čtrnácti českých a slovenských interpretů