28. května 2026, svátek má Vilém
Pikantní sázka Gondíkové a Ratajského: Když ty, tak já taky

Pikantní sázka Gondíkové a Ratajského: Když ty, tak já taky

Nová inscenace Divadla Lucie Bílé se odehrává na luxusní plavbě po Středozemním moři, kde se manželé Larry a Jinx Bermanovi setkají s okouzlujícím párem celebrit – herečkou Charlene Uranga a jejím manželem, moderátorem CNN Peterem Drakem. Během slovní přestřelky uzavřou Larry a Jinx vzrušující dohodu a navzájem si povolí spát právě s Charlene a Peterem. Netuší však, že je manželství hollywoodské hvězdy a věčného sukničkáře na pokraji rozpadu. Než se nadějí, dovede Larryho a Jinx jejich lehkovážná úmluva ke komickým komplikacím…

Jakým? To se diváci dozví již 17. září 2024, kdy čeká komedii Sladké neřesti v Divadle Lucie Bílé slavnostní premiéra. V hlavních rolích manželů Bermanových se představí Adéla Gondíková spolu s Dennym Ratajským. Hvězdný pár celebrit ztvární Barbora Munzarová po boku Adama Vaculy alternovaného Lukášem Rousem. Producentkou inscenace pak není nikdo jiný než zlatá slavice a majitelka divadla v pražské Karlově ulici Lucie Bílá.

„Role producentky mě neskutečně baví, ráda jsem tím člověkem, který je u zrodu celé hry a u všeho, co se děje okolo. Už teď se těším na to, že budu hercům tleskat na premiéře a hlídat, aby se v mém divadle všem líbilo. Myslím, že diváci budou nadšení, nedávno jsme měli první zkoušku a já se celé dvě hodiny smála. Vybrali jsme opravdu skvělou komedii,“ raduje se z nového projektu producentka Lucie Bílá.

Vstupenky na exkluzivní předpremiéru i veškeré reprízy pikantní komedie Sladké neřesti… aneb Když ty, tak já taky až do konce roku lze zakoupit na: https://www.divadloluciebile.cz/repertoar/sladke-neresti/

plakat_1.jpg

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Hermanos Gutiérrez míří poprvé do Prahy!

HermanosGutiérrez, kytarové duo bratrů Alejandra a EstevanaGutiérrezových se švýcarsko-ekvádorskými kořeny, propojuje latinskoamerické hudební vlivy s moderním, atmosférickým zvukem. Jejich virtuózní hra na dvě kytary vytváří podmanivé hudební krajiny plné emocí, hloubky a filmové atmosféry. V České republice vystoupí vůbec poprvé.

DANCETOPIA: Tanec mezi realitou a fikcí

Dancetopia jsou čtyři dny performancí, workshopů a diskusí s mezinárodním umělectvem a performerstvem na různých místech v Praze. Třetí ročník festivalu vytváří platformu pro tanečnictvo bez ohledu na stupeň profesionality.
Reklama
reklama

Healing Festival 2026: Nové Začátky. Léto, které může změnit víc než jen vaši náladu

Léto, příroda a program, který vás inspiruje k novým začátkům. Takový bude Healing Festival 2026, který proběhne od 5. do 9. srpna v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou. Pět dní plných koncertů, workshopů, tance, sdílení i hlubokých setkání s lidmi z České republiky i celého světa. Přijeďte si odpočinout, načerpat novou energii a možná objevit nový směr.

Léto v Brně: festivaly každý týden, hvězdy Michelin i světový motorsport

Brno letos prožije výjimečné léto. Festivaly se tu střídají týden po týdnu, Masarykův okruh hostí druhý ročník MotoGP v novém červnovém termínu a gastronomická scéna – oceněná průvodci Michelin i Gault&Millau – potvrzuje, že jihomoravská metropole patří ke kulinářské špičce střední Evropy. K tomu výjimečná jubilea vily Tugendhat a tajemné podzemí, které láká víc návštěvníků než kdy dřív. V létě je zkrátka dobrý důvod jet do Brna.

PRVNÍ MLÁDĚ ZUBRA V DOLNÍCH POČERNICÍCH A DOVÁDĚJÍCÍ HŘÍBATA V ZOO I NA HRADECH

Zoo Praha vítá nové přírůstky i mimo svůj trojský areál. Po dvou hříbatech koně Převalského narozených v expozici Gobi přišel na svět hřebeček i na Dívčích hradech. A vůbec poprvé se rozrostlo stádo zubrů evropských v pražských Dolních Počernicích. Tito největší suchozemští savci Evropy, kteří v minulosti málem vyhynuli, obývají rozlehlý výběh teprve od loňského podzimu. Návštěvníci mají největší šanci spatřit mládě kolem desáté až jedenácté hodiny dopoledne.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve vašem prohlížeči.