Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
5. července 2022, Den slovanských věrozvestů Cyrila a Metoděje
Přehrady Fest vytasí v létě všechny trumfy. Zvučná jména i záplavu zábavy

Přehrady Fest vytasí v létě všechny trumfy. Zvučná jména i záplavu zábavy

Vranov, Seč a nově také Plumlov a Veselí nad Lužnicí ožijí o prázdninách hity kapel Mirai, Mňága a Žďorp, UDG nebo Jelen. Těšit se můžete také na Pokáče, Pekaře, Vojtaana, Radka Bangu a další. Přehrady Fest sází rovněž na doprovodný program plný vodních radovánek i aktivit na souši. O zábavu dětí se postarají kouzelníci Jakub Koutský a Mišuge nebo oblíbená prasátka Pigy a Lily. Jedním z hlavních lákadel všech čtyř festivalových lokací a novinkou letošní sezony budou oslavy barev. Připravte se na duhovou explozi! Připraveny budou i stánky či relaxační zóny partnerů festivalu.

Vranov, Seč a nově také Plumlov a Veselí nad Lužnicí. Letošní zastávky Přehrady Festu ožijí o prázdninách největšími hudebními peckami kapel Mirai, Mňága a Žďorp, UDG, Jelen, Atmo music a No Heroes. Na břehy českých přehrad dorazí také Voxel, Jakub Děkan, Pokáč, Pekař, Vojtaano nebo rapper Renne Dang.

274015189-928841624477129-2044389732557083719-n.png

Kromě našlapaného seznamu účinkujících se Přehrady Fest může pochlubit neméně bohatým doprovodným programem, který zaručí pořádnou porci letní zábavy. Jedním z hlavních lákadel všech čtyř festivalových lokací budou oslavy barev inspirované indickým svátkem HOLI. Duhová podívaná v podobě barevných explozí totiž v pravidelných intervalech pohltí prostor pod pódiem. Sluneční brýle a bílé tričko jsou tak doporučenou výbavou pro publikum, které si chce užít jedinečnou atmosféru na maximum a zároveň ulovit cool snímky na památku. To vše v duchu hesla: „Barva se smyje, ale zážitky zůstanou!“

prf2021-074.jpeg

Na Vranově bude na festivalové návštěvníky dále čekat lanový park, paintball, bumperball, vodní fotbal, aquazorbing, vodní skluzavka, půjčovna koloběžek, kol, elektrokol, šlapadel a dokonce také elektrolodí. Dobrodružnější duše se mohou plavit na jachtě s instruktorem. Připravena budou šlapadla, veslice, kanoe i kajaky a mnoho dalšího. Ve všech ostatních lokacích bude možné brázdit vodní plochu na paddleboardu nebo lodičkách. Seč pak nabízí adrenalinový zážitek v podobě wakeboardu.

37689777-1015770568582880-3832259903582371840-n-1015770561916214-1.jpg

Kromě Veselí nad Lužnicí, kde je festival pouze jednodenní, startuje akce v pátek od 16:00. Zkrátka nepřijdou ani děti, které zavítají na Přehrady Fest s rodiči.  V sobotu mezi 10:00 a 14:00 bude hlavní stage patřit PIGY programu. Kromě prasátek Pigy a Lily dorazí zpěvák Radek Banga, kouzelníci Jakub Koutský a Mišuge, hrdinové hudebního představení Mlsotkové a další. Děti se v rámci doprovodného programu také mohou těšit na malování na obličej či malování pískem. Od 16:00 pak bude podium opět patřit muzikantům.

Návštěvníci mohou zavítat také do některého ze stánků či relaxačních zón partnerů festivalu – zatímco ženy si mohou na místě vyzkoušet kosmetické produkty Oriflame, pánové mohou využít ve Veselí služeb mobilního barber shopu. Chill zóna E.Onu, který je rovněž partnerem akce, pak nabízí příjemný prostor pro relax a nasbírání energie. Ta totiž bude pro absolvování napumpovaného kulturního a sportovního programu festivalu rozhodně zapotřebí. Hlavním partnerem festivalu je Coca-Cola.

38660753-1032308266929110-8147616328459485184-n-1032308256929111.jpg

Pořadatelé Přehrady Festu se snaží přistupovat k akci odpovědně s ohledem na životní prostředí. Proto spolupracují s projektem ČISTÝ FESTIVAL, jehož smyslem je eliminovat vznik festivalového směsného komunálního odpadu, který do roku 2007 končil výhradně na skládkách a který bohužel stále ještě provází většinu velkých akcí.

Vstupenky jsou k dostání na xticket.cz, kde je možnost zakoupení i ubytování na Plumlově a ve Veselí nad Lužnicí. Jak kapacity ubytování (které již není k dostání na Vranově a Seči), tak vstupenky však rychle dochází. Pořadatelé proto doporučují s nákupem dlouho neváhat –  pojistěte si své léto plné zábavy na Přehrady Fest již nyní.

 
Předprodej vstupenek v síti x-ticket

www.prehradyfest.cz

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Top festivaly 2022: kde si skvěle zapaříte

Festivalové léto je za dveřmi a to znamená, že přinášíme přehled top festivalů, kam Vás rádi pozveme a kde se nejspíš také potkáme. Takže jestli se nemůžete dočkat, až se pořádně zapaříte a pošlete do sebe pár kousků, máme pro vás pár tipů, ke byste letos rozhodně neměli chybět.

Putovní festival Hrady CZ je zpět v plné síle

Letní putovní hudebně-kulturní festival Hrady CZ je zpět v plné síle a své návštěvníky letos přivítá v průběhu léta znovu osmkrát na koncertech i v prostorách hradů na území Čech a Moravy.
Reklama
reklama

Lesní zámek Kozel: tip na rodinný výlet kousek od Prahy

Lesní zámek Kozel je jedním z mála klasicistních objektů na našem území, který není přestavbou staršího objektu, ale byl postaven tzv. na zelené louce. Díky tomu jej dodnes můžete obdivovat v jeho originální podobě. Ačkoli navenek toto venkovské sídlo šlechty působí velice stroze, uvnitř skrývá bohatě zdobené a vybavené interiéry, které představují vývoj nábytku od rokoka až po biedermeier.

Lázeňský hotel Villa Smetana v novém kabátku

Ani hudební skladatel, ani jeho symfonická báseň, ale řeč je o nádherném ubytování v klidné části města plné zeleně. Lázeňský hotel Villa Smetana **** se nachází ve dvou historických vilách postavených v roce 1900 a kromě přírody a stylového ubytování vám nabídne i hýčkání v hotelovém wellness a lázeňské procedury dle zvolené varianty. I okolí lázeňského města rozhodně stojí za návštěvu.

Hudba na vinicích letos láká na neomezené párování hudby, vín a zážitků

Už máte plány na léto? Propojte své letní výlety s hudbou a vínem pod širým nebem a navíc přímo ve vinicích! Odstartoval totiž III. ročník koncertního seriálu Hudba na vinicích. Až do 23. září odehraje v celkem šesti vinařstvích na 40 koncertů čtrnácti českých a slovenských interpretů