Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. května 2023, svátek má Vilém
Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.

2-hotel-sepetna.jpg

Díky zázemí a ideální poloze pod Lysou horou je Resort Sepetná také vyhledávaným cílem firemních akcí. Zážitky si odnese jak skupinová oslava 20 přátel, tak kongres se 150 účastníky.  

10-bungalovy-zima.jpg

Hotel Sepetná

Počátky ubytování ve stylové budově sahají až k roku 1910. Mezi hlavní prvky patří dřevo, kámen a typickým poznávacím symbolem je pak předsunutá vyhlídková zvonička pokrytá šindelem. Ubytování je možné také v bungalovech, které nabízí soukromí, stejný standard jako v hotelu a nádherný výhled do údolí.

3-bungalovy-sepetna.jpg

Restaurace Sepetná

Své kouzlo má hotelová restaurace, kde najdete plápolající krb, kamenné sloupy a nezaměnitelný bar s Lysou horou, obřími kravskými zvony a barovými židlemi v podobě ovcí. Málokteré dítě odolá možnosti se na barových ovcích vyfotit. Oblíbená je venkovní terasa restaurace, která je spojena s dětským hřištěm nerezovým toboganem. Dalším místem, které by nemělo pozornosti uniknout je dětský koutek s legračními zrcadly a skluzavkou vedoucí z Lysé hory.

5-jidlo-restaurace-slunicko.jpg

Hotel Sluníčko

Sluníčko poznáte podle atypického tvaru budovy s ostrými štíty a se zářícím sluncem do krajiny. Zlaté slunce se také otáčí v areálu na vrcholu věže toboganu a je dobře vidět z okolních kopců. Areál Sluníčko je vyhledávaným cílem návštěvníků zejména v letních měsících, kdy bývá otevřeno koupaliště s tobogany a dalšími atrakcemi. Ubytovat se můžete také v chatě Měsíček s prvky Jurkovičova stylu. Měsíček stojí hned vedle hotelu a je oblíbeným typem ubytování pro příznivce soukromí. Součástí Hotelu Sluníčko je také privátní wellness.

4-hotel-a-koupaliste-slunicko.jpg

Restaurace Sluníčko

Nejen ubytovaným hostům nabízí své služby restaurace. Při návštěvě restaurace mohou děti prozkoumat koutek se skluzavkou a pohádkovými postavičkami. Za příznivého počasí je otevřena terasa s úžasným výhledem na okolní hory.

3-3.jpg

Areál Sluníčko

V areálu je v letní sezóně v provozu koupaliště s brouzdalištěm, whirlpoolem, tobogany a mořským pískovištěm. Kromě toho mohou děti využít houpačku, kolotoč a za příznivého počasí vzduchovou trampolínu. Areál je znám také jako dějiště tradičního festivalu “Beskydské hudební léto”.

7-animacni-program.jpg

Relaxcentrum Sepetná a další služby

Pro všechny ubytované hosty je k dispozici Relaxcentrum Sepetná s krytým bazénem (součástí je 90 metrový tobogan), tělocvičnou, bowlingem, lezeckou stěnou a sportovním trenažérem. Relaxace čeká na hosty při masážích a koupelích. Součástí Resortu Sepetná je půjčovna přepravních prostředků. Poznávat Beskydy tak můžete na horském kole, elektrokole, segway vozítku nebo třeba koloběžce.

8-privatni-wellness-hotel-slunicko.jpg

Sepetná pro děti

Během všech prázdnin, které děti v rámci školního roku mají, připravujeme pobyty s animačním programem. Kromě toho se mohou děti těšit na dětské koutky, hřiště, vzduchovou trampolínu a hlavně na krytý bazén s tobogany. Ten v létě vždy doplní také koupaliště. Pro všechny máme připraveny tipy na výlety v okolí včetně mapy, kde jsou trasy značeny barevnými medvídky. Navštivte s dětmi Beskydy a poznáte, že i týden je málo...

6-bazen-relaxcentrum.jpg

Firemní akce pod Lysou horou

Nabízíme moderní zázemí pro firemní akce, školení a  kongresy až pro 200 účastníků v jedinečném prostředí Moravskoslezských Beskyd. Během akcí zajišťujeme cateringový servis a v nabídce máme také mnoho zajímavých aktivit, které mohou navázat na oficiální program a obohatit účastníky o zajímavé zážitky. Už jste zkoušeli slalom na segway vozítku, stříleli z luku, kutáleli se v nafukovacích koulích nebo dojili ovce? S průvodcem se můžete vydat na Medvědí skálu, Lysou horu nebo třeba do místního pivovaru.

9-kongresovy-sal.jpg

Přijeďte do Beskyd, rádi vám připravíme akci na míru.
________________________________

Kontaktní údaje:

Resort Sepetná, Moravskoslezské Beskydy
(Hotel Sepetná s bungalovy***, Hotel Sluníčko***, Chata Měsíček***)
Ostravice 0956, 739 14 Ostravice, Česká republika
+420 603 852 111 | sepetna@sepetna.cz
www.sepetna.cz

ČTĚTE DÁLE

Top festivaly aneb léto v plném proudu

Prázdniny se pomalu blíží a to znamená dvě věci - divadla zavřou své brány a naopak se naplno rozjedou všemožné festivaly.

Turiec - region přírody, turistiky a zdraví

Po mnoho staletí příroda, nejprve sama později společně s člověkem, utvářela, formovala a přetvářela krajinu, až z ní vznikl jeden z nejkrásnějších koutů Slovenska - Turiec. Pojďte s námi objevovat krásy tohoto kraje!

Bratislava region: Pojeďte s námi na dovolenou

Řekněme si, kdo by nechtěl mít dovolenou každý den? Odpočívat na pláži a vejít do svěží vody, kdy se mu jen zachce. Jíst kvalitní jídlo ak tomu pít vychlazený drink, nebo poznat zda zažít něco nového a nepoznaného. Romantické procházky bratislavským Starým Městem, kterému dala nesmazatelnou pečeť Marie Terezie. Bohatý kulturní program, kulinářské zážitky či degustace vynikajících malokarpatských vín. Je to místo nekonečných možností pro letní aktivity. V all inclusive destinaci, kde je vše jen na skok, objevíte vše, co k létu patří.

Domyno Burger: Made in BURGER

Víte, jak se dělá burger? Nejdůležitější složkou je maso. Ale jaké do něj patří? A co dalšího by měl obsahovat? Jaký salát je nejvhodnější, jak s majonézou a co sýr!? A pak bulka! Kdo ji upeče a z čeho? Má v ní být máslo? A na čem se upeče to maso? A při jaké teplotě … desítky otázek podobných těmto, stály u zrodu restaurace Domyno Burger. Tohle je její příběh!

Těšínské Slezsko – pestrá mozaika turistických cílů

Láká vás východ Česka? Beskydy, horalé? Chcete poznat krajinu kolem Šikmého kostela? Nejvýchodnější cíp České republiky nabízí nespočet zajímavých míst a zážitků. Ať se tam vydáte jako turisté, cykloturisté nebo za poznáním, nebudete litovat.

Připravte se na cyklistickou sezónu s Pealockem

S nadcházející cyklistickou sezónou je jedním z velkých témat kvalitní zabezpečení kol a elektrokol. Není se čemu divit, pořizovací cena těchto vybavení se často vyšplhá i na nižší stovky tisíc korun. Drahé vybavení pak pochopitelně láká i zloděje, kteří jsou stále vynalézavější a stále častější jsou i krádeže ze zdánlivě bezpečných míst, jako jsou stojany u zahrádek kaváren a restaurací. Jen za předminulý rok se škody z krádeží vyšplhaly na 140 milionů korun, přičemž průměrná škoda z krádeží kol a elektrokol loni vzrostla na bezmála 30 tisíc korun.